Activ Plătitor TVA

HAPPY VARLAM S.R.L.

CUI: 42098436
CIF: RO42098436
Reg. Com.: J2020000024396
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 ianuarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:52

Despre HAPPY VARLAM S.R.L.

HAPPY VARLAM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Focşani, judetul VRANCEA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HAPPY VARLAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 462.599 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+199.9%). Profitul net inregistrat a fost de 1.251 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 44.731 RON in 2020 la 462.599 RON in 2024. Datoriile raportate (630.913 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
462.599 RON
Venituri totale
730.875 RON
Cheltuieli totale
728.647 RON
Profit brut
2.228 RON
Profit net
1.251 RON
Marja profit net
0,27%
Active imobilizate
358.224 RON
Active circulante
439.287 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
398.400 RON
Casa & conturi bănci
40.887 RON
Capital propriu
111.665 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Mun. Focşani, Aleea Stadionului nr. 5, 620140

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Aleea Stadionului nr. 5, 620140
Cod poștal: 620140
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Aleea Stadionului nr. 5, 620140
Cod postal
620140
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.01.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
462.599 RON
Rezultat net
1.251 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 462.599 RON 154.251 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 730.875 RON 168.117 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 728.647 RON 89.228 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.228 RON 78.889 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.251 RON 71.989 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 358.224 RON 305.751 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 439.287 RON 367.108 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 797.511 RON 672.859 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 268.888 RON
CreanțeSume de încasat 398.400 RON 28.264 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.887 RON 69.956 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 630.913 RON 536.924 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 111.665 RON 110.414 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active797.511RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

79,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale797.511 RON
Datorii totale630.913 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,2 %Profit net / active totale
ROE
1,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
14,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 462.599 +199,9% față de anul precedent 730.875 728.647 2.228 -97,2% față de anul precedent 1.251 -98,3% față de anul precedent 0 0
2023 154.251 +27,7% față de anul precedent 168.117 89.228 78.889 +560,3% față de anul precedent 71.989 +564,4% față de anul precedent 0 0
2022 120.806 +70,7% față de anul precedent 136.631 124.684 11.947 +221,4% față de anul precedent 10.835 +345,0% față de anul precedent 0 0
2021 70.785 +58,3% față de anul precedent 102.538 98.821 3.717 -85,3% față de anul precedent 2.435 -90,2% față de anul precedent 0 0
2020 44.731 104.030 78.678 25.352 24.955 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 358.224 439.287 797.511 0 398.400 40.887
2023 305.751 367.108 672.859 268.888 28.264 69.956
2022 202.464 91.980 294.444 52.999 32.517 6.464
2021 57.977 71.455 129.432 0 70.499 956
2020 74.805 77.339 152.144 0 48.188 29.151

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 630.913 +17,5% față de anul precedent 111.665 Neraportat 10 +900,0% față de anul precedent
2023 536.924 +147,8% față de anul precedent 110.414 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 216.656 +364,4% față de anul precedent 38.425 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 46.655 +16,5% față de anul precedent 27.590 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 40.049 25.155 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 462.599 RON. Profit: 1.251 RON

Cifra de afaceri: 462.599 RON. Profit: 1.251 RON

Cifra de afaceri
462.599 RON +199.9% față de anul precedent
Profit net
1.251 RON -98.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +900% față de anul precedent
Datorii
630.913 RON +17.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 154.251 RON. Profit: 71.989 RON

Cifra de afaceri: 154.251 RON. Profit: 71.989 RON

Cifra de afaceri
154.251 RON +27.68% față de anul precedent
Profit net
71.989 RON +564.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
536.924 RON +147.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 120.806 RON. Profit: 10.835 RON

Cifra de afaceri: 120.806 RON. Profit: 10.835 RON

Cifra de afaceri
120.806 RON +70.67% față de anul precedent
Profit net
10.835 RON +344.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
216.656 RON +364.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 70.785 RON. Profit: 2.435 RON

Cifra de afaceri: 70.785 RON. Profit: 2.435 RON

Cifra de afaceri
70.785 RON +58.25% față de anul precedent
Profit net
2.435 RON -90.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.655 RON +16.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 44.731 RON. Profit: 24.955 RON

Cifra de afaceri: 44.731 RON. Profit: 24.955 RON

Cifra de afaceri
44.731 RON
Profit net
24.955 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
40.049 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAPPY VARLAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Focşani (VRANCEA)

HAPPY VARLAM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Focşani (VRANCEA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Vrancea

PICCI ROMANS S.R.L.
CUI: 48910647CAEN: 9329
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2023-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
595.365 RON
Profit
21.106 RON
Angajati
4
HCM ERIC SRL
CUI: 33401750CAEN: 9329
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2014-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.563 RON
Profit
97.494 RON
Angajati
2
OMNIBEACH KEY S.R.L.
CUI: 40362298CAEN: 9329
Activ
VRANCEA, Sat Străoane Com. Străoane2018-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
640.702 RON
Profit
170.939 RON
Angajati
2
IZANICELENA COMPANY S.R.L.
CUI: 44742400CAEN: 9329
Activ
VRANCEA, Sat Unirea Orş. Odobeşti2021-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.974 RON
Profit
50.357 RON
Angajati
1
D.G.G. BEST EVENTS S.R.L.
CUI: 41153095CAEN: 9329
Activ
VRANCEA, Orş. Odobeşti2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.700 RON
Profit
4.034 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Vrancea

LUSADA S.R.L.
CUI: 43806743CAEN: 9329
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2021-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.064 RON
Profit
257 RON
Angajati
1
AKVILA EVENTS S.R.L.
CUI: 41189773CAEN: 9329
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2019-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Vrancea

ANASANITARE ERGO S.R.L.
CUI: 42098410CAEN: 2342
Activ
VRANCEA, Sat Făurei Com. Garoafa2020-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.572.581 RON
Profit
376.200 RON
Angajati
13
TYPROBYAND COM S.R.L.
CUI: 42059810CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Valea Milcovului Com. Reghiu2019-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.582 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONTIB LOGISTIC IMPEX S.R.L.
CUI: 42121474CAEN: 4619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2020-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.734.663 RON
Profit
4.502 RON
Angajati
3
MIREALI WASH S.R.L.
CUI: 41731601CAEN: 9601
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2019-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.239 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DUMELEN GROUP S.R.L.
CUI: 42321740CAEN: 0210
Activ
VRANCEA, Sat Negrileşti Com. Negrileşti2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
470.539 RON
Profit
228.172 RON
Angajati
1
LORION TAX STRATEGY S.R.L.
CUI: 39907871CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2018-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.532 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HAPPY VARLAM S.R.L.?

CUI-ul HAPPY VARLAM S.R.L. este 42098436.

Unde este sediul HAPPY VARLAM S.R.L.?

HAPPY VARLAM S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Aleea Stadionului nr. 5, 620140, Mun. Focşani, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata HAPPY VARLAM S.R.L.?

HAPPY VARLAM S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HAPPY VARLAM S.R.L. in 2024?

In 2024, HAPPY VARLAM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 462.599 RON.

Cati angajati are HAPPY VARLAM S.R.L.?

HAPPY VARLAM S.R.L. a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.

Ce activitate are HAPPY VARLAM S.R.L.?

HAPPY VARLAM S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat HAPPY VARLAM S.R.L. in 2024?

HAPPY VARLAM S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.251 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.