Activ

MUREŞAN MĂLINA LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 42114337
CIF: 42114337
Reg. Com.: F2020000036317
CAEN: 6832
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 16 ianuarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 03:00

Despre MUREŞAN MĂLINA LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

MUREŞAN MĂLINA LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract" (cod CAEN 6832), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.01.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 6832, Sălaj

DAVE ADMINISTRATION S.R.L.
CUI: 43976187CAEN: 6832
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2021-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.590 RON
Profit
60.423 RON
Angajati
1
QUALITY ADMIN S.R.L.
CUI: 42832191CAEN: 6832
Activ
SĂLAJ, Sat Sânmihaiu Almaşului Com. Sânmihaiu Almaşului2020-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.412 RON
Profit
9.121 RON
Angajati
1
COMCASE SRL
CUI: 14234419CAEN: 6832
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2001-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.385 RON
Profit
12.873 RON
Angajati
1
IMPERIA DEALINGS S.R.L.
CUI: 45797650CAEN: 6832
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2022-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.865 RON
Profit
12.833 RON
Angajati
0
PARC INDUSTRIAL SRL
CUI: 14543228CAEN: 6832
Activ
SĂLAJ, Orş. Jibou2002-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.933 RON
Profit
3.446 RON
Angajati
1
SCHWABEN S.R.L.
CUI: 54646125CAEN: 6832
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2026-05-08
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MUREŞAN MĂLINA LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul MUREŞAN MĂLINA LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 42114337.

Cand a fost infiintata MUREŞAN MĂLINA LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

MUREŞAN MĂLINA LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Ce activitate are MUREŞAN MĂLINA LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

MUREŞAN MĂLINA LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 6832 (Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.