Activ Plătitor TVA

MYISU BIIN CONSULTING S.R.L.

CUI: 42124713
CIF: RO42124713
Reg. Com.: J2020000529408
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 ianuarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:21

Despre MYISU BIIN CONSULTING S.R.L.

MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 841.995 RON, in scadere fata de anul precedent (-9.6%). Profitul net inregistrat a fost de 666.984 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 293.270 RON in 2020 la 841.995 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
841.995 RON
Venituri totale
1.010.683 RON
Cheltuieli totale
319.015 RON
Profit brut
691.668 RON
Profit net
666.984 RON
Marja profit net
79,21%
Active imobilizate
146.477 RON
Active circulante
672.574 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
146.321 RON
Casa & conturi bănci
526.253 RON
Capital propriu
306.194 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Miercani nr. 6, 12924

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Miercani nr. 6, 12924
Cod poștal: 12924
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Miercani nr. 6, 12924
Cod postal
12924
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 03.02.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
13 noiembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
841.995 RON
Rezultat net
666.984 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 841.995 RON 931.268 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.010.683 RON 1.376.742 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 319.015 RON 684.727 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 691.668 RON 692.015 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 666.984 RON 682.888 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 146.477 RON 329.700 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 672.574 RON 487.284 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 819.051 RON 816.984 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 146.321 RON 105.307 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 526.253 RON 381.977 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 517.230 RON 133.856 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 306.194 RON 683.128 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active819.051RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

63,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale819.051 RON
Datorii totale517.230 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
81,4 %Profit net / active totale
ROE
217,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
37,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 841.995 -9,6% față de anul precedent 1.010.683 319.015 691.668 -0,1% față de anul precedent 666.984 -2,3% față de anul precedent 0 0
2023 931.268 -17,1% față de anul precedent 1.376.742 684.727 692.015 -27,9% față de anul precedent 682.888 -28,0% față de anul precedent 0 0
2022 1.123.936 -6,9% față de anul precedent 1.201.400 241.180 960.220 -15,3% față de anul precedent 949.015 -15,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.206.782 +311,5% față de anul precedent 1.216.391 82.155 1.134.236 +326,8% față de anul precedent 1.122.333 +326,6% față de anul precedent 0 0
2020 293.270 293.270 27.504 265.766 263.117 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 146.477 672.574 819.051 0 146.321 526.253
2023 329.700 487.284 816.984 0 105.307 381.977
2022 386.489 1.820.360 2.206.849 0 1.286.255 534.105
2021 -1.822 1.204.330 1.202.508 15.521 752.391 436.418
2020 -1.670 267.488 265.818 0 105.263 162.225

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 517.230 +286,4% față de anul precedent 306.194 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 133.856 -89,4% față de anul precedent 683.128 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 1.257.594 +1.473,3% față de anul precedent 949.255 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 79.935 +3.096,1% față de anul precedent 1.122.573 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.501 263.317 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 841.995 RON. Profit: 666.984 RON

Cifra de afaceri: 841.995 RON. Profit: 666.984 RON

Cifra de afaceri
841.995 RON -9.59% față de anul precedent
Profit net
666.984 RON -2.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
517.230 RON +286.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 931.268 RON. Profit: 682.888 RON

Cifra de afaceri: 931.268 RON. Profit: 682.888 RON

Cifra de afaceri
931.268 RON -17.14% față de anul precedent
Profit net
682.888 RON -28.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
133.856 RON -89.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.123.936 RON. Profit: 949.015 RON

Cifra de afaceri: 1.123.936 RON. Profit: 949.015 RON

Cifra de afaceri
1.123.936 RON -6.87% față de anul precedent
Profit net
949.015 RON -15.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
1.257.594 RON +1473.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.206.782 RON. Profit: 1.122.333 RON

Cifra de afaceri: 1.206.782 RON. Profit: 1.122.333 RON

Cifra de afaceri
1.206.782 RON +311.49% față de anul precedent
Profit net
1.122.333 RON +326.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
79.935 RON +3096.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 293.270 RON. Profit: 263.117 RON

Cifra de afaceri: 293.270 RON. Profit: 263.117 RON

Cifra de afaceri
293.270 RON
Profit net
263.117 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.501 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMYISU BIIN CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

RISER ACE TECH S.R.L.
CUI: 46123222CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
843.183 RON
Profit
780.214 RON
Angajati
1
WEBDEVIUM SOFT S.R.L.
CUI: 46725317CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
839.642 RON
Profit
745.246 RON
Angajati
1
CLOUD BASED SOFTWARE SRL
CUI: 36182418CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
844.330 RON
Profit
245.817 RON
Angajati
3
DIGITAL LABS INNOVATION S.R.L.
CUI: 46202938CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
838.668 RON
Profit
660.665 RON
Angajati
1
IMAFLUX DESIGN SRL
CUI: 38218844CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
852.470 RON
Profit
707.022 RON
Angajati
1
MARIN PARTNERSHIP S.R.L.
CUI: 47953224CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
823.771 RON
Profit
634.310 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

GD SOFTWAREBOX S.R.L.
CUI: 42110254CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.392 RON
Profit
367.719 RON
Angajati
1
TOYO STUDIO S.R.L.
CUI: 42131370CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.181 RON
Profit
295.897 RON
Angajati
1
SOLDEV SYSTEMS S.R.L.
CUI: 42105630CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.736.039 RON
Profit
308.611 RON
Angajati
12
PLANEMO SOFTWARE LABS S.R.L.
CUI: 42131419CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.581.932 RON
Profit
82.200 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

HISTORIC GALLERY S.R.L.
CUI: 42124691CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
549.667 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEDEV EUROPA S.R.L.
CUI: 42124756CAEN: 2660
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-01-20
fara e-Factura
ATALA RECYCLING S.R.L.
CUI: 42119032CAEN: 4687
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
666.972 RON
Profit
62.307 RON
Angajati
2
TOTAL SMART INSTAL S.R.L.
CUI: 42124861CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.815 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PAJAC SERVICES S.R.L.
CUI: 42100765CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.154.403 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARGUS SECURITY SYSTEMS S.R.L.
CUI: 42147113CAEN: 8009
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.312.568 RON
Profit
241.762 RON
Angajati
4
AKKADI B&C S.R.L.
CUI: 41945800CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-11-26
fara e-Factura
EVE AUTO CARS S.R.L.
CUI: 42312733CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.001 RON
Profit
124.451 RON
Angajati
0
ARCADA DIGITAL S.R.L.
CUI: 39993368CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.029 RON
Profit
222.511 RON
Angajati
1
NETCORE TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 43785519CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.883 RON
Profit
177.014 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MYISU BIIN CONSULTING S.R.L.?

CUI-ul MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. este 42124713.

Unde este sediul MYISU BIIN CONSULTING S.R.L.?

MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Miercani nr. 6, 12924, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MYISU BIIN CONSULTING S.R.L.?

MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. in 2024?

In 2024, MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 841.995 RON.

Cati angajati are MYISU BIIN CONSULTING S.R.L.?

MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MYISU BIIN CONSULTING S.R.L.?

MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. in 2024?

MYISU BIIN CONSULTING S.R.L. a inregistrat un profit net de 666.984 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.