Activ Plătitor TVA

ANDYS LIMITED S.R.L.

CUI: 42142566
CIF: RO42142566
Reg. Com.: J29/118/2020
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 ianuarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:10

Despre ANDYS LIMITED S.R.L.

ANDYS LIMITED S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Negoieşti Com. Brazi, judetul PRAHOVA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANDYS LIMITED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 310.401 RON, in crestere fata de anul precedent (+47.7%). Profitul net inregistrat a fost de 15.231 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 76.427 RON in 2020 la 310.401 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
310.401 RON
Venituri totale
310.401 RON
Cheltuieli totale
292.268 RON
Profit brut
18.133 RON
Profit net
15.231 RON
Marja profit net
4,91%
Active imobilizate
85.425 RON
Active circulante
56.704 RON
Stocuri
18.363 RON
Creanțe
28.681 RON
Casa & conturi bănci
9.660 RON
Capital propriu
7.823 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Negoieşti Com. Brazi, Str. Căliman nr. 18, 107086
Telefon0734836000

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Negoieşti Com. Brazi, Str. Căliman nr. 18, 107086
Cod poștal: 107086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Negoieşti Com. Brazi, Str. Căliman nr. 18, 107086
Cod postal
107086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.01.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
23 februarie 2021
Data reactivare
8 aprilie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
310.401 RON
Rezultat net
15.231 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 310.401 RON 210.101 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 310.401 RON 210.101 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 292.268 RON 172.554 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.133 RON 37.547 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.231 RON 31.539 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 85.425 RON 36.842 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 56.704 RON 47.193 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 142.129 RON 84.035 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 18.363 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 28.681 RON 197 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.660 RON 46.996 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 134.306 RON 61.566 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.823 RON 22.469 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active142.129RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

94,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale142.129 RON
Datorii totale134.306 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,7 %Profit net / active totale
ROE
194,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,42 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
5,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 310.401 +47,7% față de anul precedent 310.401 292.268 18.133 -51,7% față de anul precedent 15.231 -51,7% față de anul precedent 0 0
2023 210.101 +103,6% față de anul precedent 210.101 172.554 37.547 +706,6% față de anul precedent 31.539 +1.923,0% față de anul precedent 0 0
2022 103.200 +2.067,6% față de anul precedent 103.200 98.545 4.655 1.559 0 0
2021 4.761 -93,8% față de anul precedent 4.761 8.946 0 0 4.185 4.328
2020 76.427 76.427 82.164 0 0 5.737 6.501

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 85.425 56.704 142.129 18.363 28.681 9.660
2023 36.842 47.193 84.035 0 197 46.996
2022 0 15.961 15.961 0 147 15.814
2021 0 3.368 3.368 0 3.096 272
2020 0 6.670 6.670 0 147 6.523

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 134.306 +118,2% față de anul precedent 7.823 Neraportat 0
2023 61.566 +146,0% față de anul precedent 22.469 Neraportat 0
2022 25.031 +78,8% față de anul precedent -9.070 Neraportat 0
2021 13.997 +7,9% față de anul precedent -10.629 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 12.971 -6.301 Neraportat 11

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 310.401 RON. Profit: 15.231 RON

Cifra de afaceri: 310.401 RON. Profit: 15.231 RON

Cifra de afaceri
310.401 RON +47.74% față de anul precedent
Profit net
15.231 RON -51.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
134.306 RON +118.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 210.101 RON. Profit: 31.539 RON

Cifra de afaceri: 210.101 RON. Profit: 31.539 RON

Cifra de afaceri
210.101 RON +103.59% față de anul precedent
Profit net
31.539 RON +1923.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
61.566 RON +145.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 103.200 RON. Profit: 1.559 RON

Cifra de afaceri: 103.200 RON. Profit: 1.559 RON

Cifra de afaceri
103.200 RON +2067.61% față de anul precedent
Profit net
1.559 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.031 RON +78.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.761 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.761 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.761 RON -93.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.328 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
13.997 RON +7.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 76.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 76.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
76.427 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.501 RON
Angajati
11
Datorii
12.971 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANDYS LIMITED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Negoieşti Com. Brazi (PRAHOVA)

ANDYS LIMITED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Negoieşti Com. Brazi (PRAHOVA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5610, Prahova

SRNGEO INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 47075719CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte2022-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.557 RON
Profit
10.133 RON
Angajati
3
NEW - ZETT S.R.L.
CUI: 23197247CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Orş. Azuga2008-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.684 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ABADIM COM SRL
CUI: 23057464CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Orş. Azuga2008-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
349.201 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SOFIR ELY FOOD SRL
CUI: 35828546CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.848 RON
Profit
23.345 RON
Angajati
1
PIZZA STATION SIN S.R.L.
CUI: 47360456CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2022-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
444.041 RON
Profit
186.906 RON
Angajati
2
MARVAN MRV FOOD S.R.L.
CUI: 45147045CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2021-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.040 RON
Profit
83.315 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Prahova

RESTAURANT ELISIUM S.R.L.
CUI: 42195935CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.833.606 RON
Profit
744.170 RON
Angajati
10
FITSWEET ALLURE S.R.L.
CUI: 41935784CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2019-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.894 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BULKU CAR PARTS S.R.L.
CUI: 42724793CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Sat Diţeşti Com. Filipeştii de Pădure2020-07-03
fara e-Factura

Alte firme din Prahova

CAPETI METAL INVEST S.R.L.
CUI: 42142523CAEN: 2511
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDAV EXPERT FOREST S.R.L.
CUI: 42136670CAEN: 0210
Activ
PRAHOVA, Sat Colceag Com. Colceag2020-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.298.536 RON
Profit
115.974 RON
Angajati
2
MIRADOVAL DESIGN S.R.L.
CUI: 42156863CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
306.014 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANC ELECTRICS VALUE S.R.L.
CUI: 41175646CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte2019-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
513.278 RON
Profit
173.056 RON
Angajati
3
LEOMAR FOOD DISTRIB S.R.L.
CUI: 43165185CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni2020-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.680.875 RON
Profit
522.167 RON
Angajati
8
LAVIDAD EXIM SRL
CUI: 28001391CAEN: 4933
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.378 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JUMI-JUMA.RO S.R.L.
CUI: 51406519CAEN: 7111
Activ
PRAHOVA, Sat Surani Com. Surani2025-03-06
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANDYS LIMITED S.R.L.?

CUI-ul ANDYS LIMITED S.R.L. este 42142566.

Unde este sediul ANDYS LIMITED S.R.L.?

ANDYS LIMITED S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Negoieşti Com. Brazi, Str. Căliman nr. 18, 107086, Sat Negoieşti Com. Brazi, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata ANDYS LIMITED S.R.L.?

ANDYS LIMITED S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANDYS LIMITED S.R.L. in 2024?

In 2024, ANDYS LIMITED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 310.401 RON.

Ce activitate are ANDYS LIMITED S.R.L.?

ANDYS LIMITED S.R.L. are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat ANDYS LIMITED S.R.L. in 2024?

ANDYS LIMITED S.R.L. a inregistrat un profit net de 15.231 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.