Activ

LIBETRUCKS S.R.L.

CUI: 42142825
CIF: 42142825
Reg. Com.: J33/88/2020
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 ianuarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:07

Despre LIBETRUCKS S.R.L.

LIBETRUCKS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LIBETRUCKS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
40.360 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
129.337 RON
Stocuri
116.958 RON
Creanțe
8.200 RON
Casa & conturi bănci
4.179 RON
Capital propriu
53.360 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Dimitrie Dan nr. 83 A, 725400
Telefon0740963564

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Dimitrie Dan nr. 83 A, 725400
Cod poștal: 725400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Dimitrie Dan nr. 83 A, 725400
Cod postal
725400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.01.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-40.360 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 47.725 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 47.725 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 40.360 RON 41.881 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 5.844 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 5.367 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 40.360 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 40.360 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 129.337 RON 173.575 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 129.337 RON 173.575 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 116.958 RON 116.958 RON
CreanțeSume de încasat 8.200 RON 47.155 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.179 RON 9.462 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 75.977 RON 109.855 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 53.360 RON 93.720 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active129.337RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

58,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale129.337 RON
Datorii totale75.977 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
41,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 40.360 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 40.360 40.360
2023 47.725 -83,6% față de anul precedent 47.725 41.881 5.844 -86,6% față de anul precedent 5.367 -86,8% față de anul precedent 0 0
2022 290.451 +26,6% față de anul precedent 290.452 246.879 43.573 -12,4% față de anul precedent 40.668 -14,4% față de anul precedent 0 0
2021 229.358 229.358 179.624 49.734 47.485 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 129.337 129.337 116.958 8.200 4.179
2023 0 173.575 173.575 116.958 47.155 9.462
2022 0 227.907 227.907 123.908 87.116 16.883
2021 0 164.239 164.239 60.039 40.999 63.201
2020 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 75.977 -30,8% față de anul precedent 53.360 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 109.855 -21,3% față de anul precedent 93.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 139.554 +19,7% față de anul precedent 88.353 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 116.554 47.685 Neraportat 1
2020 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

57din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
40.360 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
75.977 RON -30.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 47.725 RON. Profit: 5.367 RON

Cifra de afaceri: 47.725 RON. Profit: 5.367 RON

Cifra de afaceri
47.725 RON -83.57% față de anul precedent
Profit net
5.367 RON -86.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
109.855 RON -21.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 290.451 RON. Profit: 40.668 RON

Cifra de afaceri: 290.451 RON. Profit: 40.668 RON

Cifra de afaceri
290.451 RON +26.64% față de anul precedent
Profit net
40.668 RON -14.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
139.554 RON +19.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 229.358 RON. Profit: 47.485 RON

Cifra de afaceri: 229.358 RON. Profit: 47.485 RON

Cifra de afaceri
229.358 RON
Profit net
47.485 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
116.554 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLIBETRUCKS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Rădăuţi (SUCEAVA)

LIBETRUCKS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Rădăuţi (SUCEAVA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Suceava

GABRIEL TRUCK SERVICE S.R.L.
CUI: 42142833CAEN: 4520
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2020-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.637.658 RON
Profit
347.150 RON
Angajati
4
CENTRUL DE DETAILING S.R.L.
CUI: 42060563CAEN: 4520
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2019-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.734 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Suceava

AQUA FISH GRIGOREAN S.R.L.
CUI: 42135976CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2020-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.424 RON
Profit
188.581 RON
Angajati
1
IKATEO TEAM S.R.L.
CUI: 42128588CAEN: 4781
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2020-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.330 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
M.F.L.A MONTAJ S.R.L.
CUI: 42152845CAEN: 4334
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2020-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.206 RON
Profit
88.042 RON
Angajati
1
CARGO VALDELI S.R.L.
CUI: 41995573CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Orş. Siret2019-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.423 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
M.C.A. DELIVERY POINT S.R.L.
CUI: 42293666CAEN: 0149
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2020-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.807 RON
Profit
11.552 RON
Angajati
1
TIME SAVER S.R.L.
CUI: 40665038CAEN: 4652
Activ
SUCEAVA, Orş. Salcea2019-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.823 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
THEBOLDTYPE S.R.L.
CUI: 43416724CAEN: 7311
Activ
SUCEAVA, Loc. Frasin Orş. Frasin2020-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.399 RON
Profit
187.814 RON
Angajati
1
NAIRDA SRL
CUI: 16318168CAEN: 1812
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2004-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.259 RON
Profit
16.214 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LIBETRUCKS S.R.L.?

CUI-ul LIBETRUCKS S.R.L. este 42142825.

Unde este sediul LIBETRUCKS S.R.L.?

LIBETRUCKS S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Dimitrie Dan nr. 83 A, 725400, Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata LIBETRUCKS S.R.L.?

LIBETRUCKS S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LIBETRUCKS S.R.L. in 2024?

In 2024, LIBETRUCKS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are LIBETRUCKS S.R.L.?

LIBETRUCKS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LIBETRUCKS S.R.L.?

LIBETRUCKS S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat LIBETRUCKS S.R.L. in 2024?

LIBETRUCKS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 40.360 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.