Activ Plătitor TVA

MUREŞANU OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 42173945
CIF: RO42173945
Reg. Com.: F2020000073082
CAEN: 9013
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 29 ianuarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Alte activități de creație artistică

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 04:15

Despre MUREŞANU OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

MUREŞANU OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de creație artistică" (cod CAEN 9013), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 29.01.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9013, Braşov

BLOOMING MIND S.R.L.
CUI: 48544040CAEN: 9013
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.830 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THECLOUDFUN S.R.L.
CUI: 44895110CAEN: 9013
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2021-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.860 RON
Profit
40.426 RON
Angajati
1
MURAL PAINT DAN S.R.L.
CUI: 34490950CAEN: 9013
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.071 RON
Profit
151.805 RON
Angajati
1
DARURI DE LUMINA S.R.L.
CUI: 42270042CAEN: 9013
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.868 RON
Profit
15.499 RON
Angajati
0
DONŢU ART GALLERY SRL
CUI: 37523092CAEN: 9013
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.849 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CREARIS S.R.L.
CUI: 51138572CAEN: 9013
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2025-01-20
fara e-Factura
WALL-X S.R.L.
CUI: 52698322CAEN: 9013
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2025-10-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MUREŞANU OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul MUREŞANU OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 42173945.

Cand a fost infiintata MUREŞANU OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

MUREŞANU OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Ce activitate are MUREŞANU OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

MUREŞANU OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9013 (Alte activități de creație artistică).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.