Activ Plătitor TVA

ISABELLE INSTALPRO S.R.L.

CUI: 42178241
CIF: RO42178241
Reg. Com.: J23/380/2020
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 ianuarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:40

Despre ISABELLE INSTALPRO S.R.L.

ISABELLE INSTALPRO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ciolpani Com. Ciolpani, judetul ILFOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ISABELLE INSTALPRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 305.260 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+138.2%). Profitul net inregistrat a fost de 42.292 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut de la 244.197 RON in 2020 la 305.260 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
305.260 RON
Venituri totale
305.835 RON
Cheltuieli totale
260.128 RON
Profit brut
45.707 RON
Profit net
42.292 RON
Marja profit net
13,85%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
72.727 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
53.765 RON
Casa & conturi bănci
18.962 RON
Capital propriu
12.576 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Ciolpani Com. Ciolpani, Str. Fermei nr. 8, 77050
Telefon0770310390

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Ciolpani Com. Ciolpani, Str. Fermei nr. 8, 77050
Cod poștal: 77050
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Ciolpani Com. Ciolpani, Str. Fermei nr. 8, 77050
Cod postal
77050
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.01.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
24 februarie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
305.260 RON
Rezultat net
42.292 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 305.260 RON 128.179 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 305.835 RON 128.179 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 260.128 RON 211.542 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 45.707 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 42.292 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 83.363 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 84.375 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 1.104 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 72.727 RON 63.360 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 72.727 RON 64.464 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 53.765 RON 61.807 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.962 RON 1.553 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 60.151 RON 94.180 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 12.576 RON -29.716 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active72.727RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

82,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale72.727 RON
Datorii totale60.151 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
58,2 %Profit net / active totale
ROE
336,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
17,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 305.260 +138,2% față de anul precedent 305.835 260.128 45.707 42.292 0 0
2023 128.179 -4,2% față de anul precedent 128.179 211.542 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 83.363 84.375
2022 133.808 +20,8% față de anul precedent 133.810 123.294 10.516 9.179 0 0
2021 110.801 -54,6% față de anul precedent 110.801 160.858 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 50.057 51.185
2020 244.197 244.197 145.458 98.739 96.465 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 72.727 72.727 0 53.765 18.962
2023 1.104 63.360 64.464 0 61.807 1.553
2022 2.309 60.313 62.622 0 25.328 34.985
2021 3.513 46.722 50.235 0 23.476 23.246
2020 0 105.416 105.416 0 14.052 91.364

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 60.151 -36,1% față de anul precedent 12.576 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 94.180 +1.082,6% față de anul precedent -29.716 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 7.964 +67,5% față de anul precedent 54.658 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 4.755 -45,7% față de anul precedent 45.480 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 8.751 96.665 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 305.260 RON. Profit: 42.292 RON

Cifra de afaceri: 305.260 RON. Profit: 42.292 RON

Cifra de afaceri
305.260 RON +138.15% față de anul precedent
Profit net
42.292 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.151 RON -36.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 128.179 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 128.179 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
128.179 RON -4.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
84.375 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
94.180 RON +1082.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 133.808 RON. Profit: 9.179 RON

Cifra de afaceri: 133.808 RON. Profit: 9.179 RON

Cifra de afaceri
133.808 RON +20.76% față de anul precedent
Profit net
9.179 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.964 RON +67.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 110.801 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.801 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.801 RON -54.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
51.185 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
4.755 RON -45.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 244.197 RON. Profit: 96.465 RON

Cifra de afaceri: 244.197 RON. Profit: 96.465 RON

Cifra de afaceri
244.197 RON
Profit net
96.465 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
8.751 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataISABELLE INSTALPRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sat Ciolpani Com. Ciolpani (ILFOV)

ISABELLE INSTALPRO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sat Ciolpani Com. Ciolpani (ILFOV)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Ilfov

SONDER PROIECT S.R.L.
CUI: 49546146CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2024-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
307.183 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TEEN FIBER S.R.L.
CUI: 43354150CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2020-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
300.076 RON
Profit
153.152 RON
Angajati
1
DTB TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 24935172CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Ghermăneşti Com. Snagov2009-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
309.857 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RUTA TECH ENGINEERING SRL
CUI: 24432359CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2008-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.883 RON
Profit
93.280 RON
Angajati
1
CYBER SMART SECURITY S.R.L.
CUI: 24689370CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei2008-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
331.980 RON
Profit
209.333 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Ilfov

SEVA ELECTRIC S.R.L.
CUI: 42117457CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2020-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.298.233 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
CHROME TEHNIC S.R.L.
CUI: 42223407CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.910.919 RON
Profit
3.572.635 RON
Angajati
13
I&M ELECTRIC FACTORY S.R.L.
CUI: 42268883CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2020-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.089.244 RON
Profit
244.377 RON
Angajati
3

Alte firme din Ilfov

TEKESERSOLUTIONS S.R.L.
CUI: 42178250CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Vârteju Orş. Măgurele2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.586 RON
Profit
264.573 RON
Angajati
1
WELL MINDS S.R.L.
CUI: 42123807CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2020-01-17
fara e-Factura
PSYPERIU MENTALITY S.R.L.
CUI: 42225009CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Sat Căţelu Com. Glina2020-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LAVISH ART DESIGN S.R.L.
CUI: 41693354CAEN: 6312
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2019-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.132 RON
Profit
137.965 RON
Angajati
1
CARWASH POLISH S.R.L.
CUI: 46590902CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.663 RON
Profit
243.565 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ISABELLE INSTALPRO S.R.L.?

CUI-ul ISABELLE INSTALPRO S.R.L. este 42178241.

Unde este sediul ISABELLE INSTALPRO S.R.L.?

ISABELLE INSTALPRO S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Ciolpani Com. Ciolpani, Str. Fermei nr. 8, 77050, Sat Ciolpani Com. Ciolpani, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata ISABELLE INSTALPRO S.R.L.?

ISABELLE INSTALPRO S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ISABELLE INSTALPRO S.R.L. in 2024?

In 2024, ISABELLE INSTALPRO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 305.260 RON.

Cati angajati are ISABELLE INSTALPRO S.R.L.?

ISABELLE INSTALPRO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ISABELLE INSTALPRO S.R.L.?

ISABELLE INSTALPRO S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat ISABELLE INSTALPRO S.R.L. in 2024?

ISABELLE INSTALPRO S.R.L. a inregistrat un profit net de 42.292 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.