Activ e‑Factură

LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 42213098
CIF: 42213098
Reg. Com.: J2020000065346
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:57

Despre LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L.

LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Drăcşenei Com. Drăcşenei, judetul TELEORMAN, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 297.790 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+364.4%). Profitul net inregistrat a fost de 159.037 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut de la 262.423 RON in 2020 la 297.790 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
297.790 RON
Venituri totale
297.790 RON
Cheltuieli totale
135.924 RON
Profit brut
161.866 RON
Profit net
159.037 RON
Marja profit net
53,41%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
165.851 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
108.300 RON
Casa & conturi bănci
57.551 RON
Capital propriu
159.317 RON

Contact

AdresaRomania, TELEORMAN, Sat Drăcşenei Com. Drăcşenei, Caișilor nr. 4, 147120

Adresă sediu social

Romania, TELEORMAN, Sat Drăcşenei Com. Drăcşenei, Caișilor nr. 4, 147120
Cod poștal: 147120
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TELEORMAN, Sat Drăcşenei Com. Drăcşenei, Caișilor nr. 4, 147120
Cod postal
147120
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.02.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
297.790 RON
Rezultat net
159.037 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 297.790 RON 64.122 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 297.790 RON 64.122 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 135.924 RON 98.814 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 161.866 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 159.037 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 34.692 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 35.238 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 165.851 RON 62.552 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 165.851 RON 62.552 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 108.300 RON 44.951 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57.551 RON 17.601 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.534 RON 31.169 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 159.317 RON 31.383 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active165.851RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale165.851 RON
Datorii totale6.534 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
95,9 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
25,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 297.790 +364,4% față de anul precedent 297.790 135.924 161.866 159.037 0 0
2023 64.122 -57,8% față de anul precedent 64.122 98.814 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 34.692 35.238
2022 151.900 +10,8% față de anul precedent 207.025 133.096 73.929 72.486 0 0
2021 137.151 -47,7% față de anul precedent 169.551 174.324 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.773 6.145
2020 262.423 262.423 138.178 124.245 120.619 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 165.851 165.851 0 108.300 57.551
2023 0 62.552 62.552 0 44.951 17.601
2022 0 90.521 90.521 0 16.551 73.970
2021 0 30.306 30.306 0 3.051 27.255
2020 0 133.764 133.764 0 0 133.764

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.534 -79,0% față de anul precedent 159.317 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 31.169 +30,4% față de anul precedent 31.383 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2022 23.900 -33,9% față de anul precedent 66.621 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 36.171 +179,4% față de anul precedent -5.865 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 12.945 120.819 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 297.790 RON. Profit: 159.037 RON

Cifra de afaceri: 297.790 RON. Profit: 159.037 RON

Cifra de afaceri
297.790 RON +364.41% față de anul precedent
Profit net
159.037 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.534 RON -79.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 64.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.122 RON -57.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.238 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
31.169 RON +30.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 151.900 RON. Profit: 72.486 RON

Cifra de afaceri: 151.900 RON. Profit: 72.486 RON

Cifra de afaceri
151.900 RON +10.75% față de anul precedent
Profit net
72.486 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
23.900 RON -33.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 137.151 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 137.151 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
137.151 RON -47.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.145 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
36.171 RON +179.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 262.423 RON. Profit: 120.619 RON

Cifra de afaceri: 262.423 RON. Profit: 120.619 RON

Cifra de afaceri
262.423 RON
Profit net
120.619 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
12.945 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Drăcşenei Com. Drăcşenei (TELEORMAN)

LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Drăcşenei Com. Drăcşenei (TELEORMAN)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Teleorman

MERCURIUS TEHNOLOGY S.R.L.
CUI: 38953683CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2018-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
318.950 RON
Profit
175.154 RON
Angajati
1
TABITOL YESO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48545487CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Sat Crevenicu Com. Crevenicu2023-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.430 RON
Profit
189.017 RON
Angajati
1
BAMBU FLOWERS S.R.L.
CUI: 49424408CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2024-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.774 RON
Profit
52.914 RON
Angajati
1
MĂRGĂRIT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48685545CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti2023-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.240 RON
Profit
18.719 RON
Angajati
3
PROPALSTONE S.R.L.
CUI: 39762770CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Sat Călmăţuiu Com. Călmăţuiu2018-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
634.447 RON
Profit
61.937 RON
Angajati
2
SCHEDIO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43409719CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2020-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.740 RON
Profit
5.297 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Teleorman

LC PROJECT COSTI S.R.L.
CUI: 42265755CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Mun. Turnu Măgurele2020-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
815.890 RON
Profit
417.293 RON
Angajati
6
MANCIU-RIGIPS S.R.L.
CUI: 40998318CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti2019-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.999.441 RON
Profit
945.915 RON
Angajati
8
SERO CIVIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42313755CAEN: 4100
Activ
TELEORMAN, Orş. Zimnicea2020-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.311.149 RON
Profit
777.614 RON
Angajati
5

Alte firme din Teleorman

ATELIER ALEXIA FASHION S.R.L.
CUI: 42206465CAEN: 1421
Activ
TELEORMAN, Sat Băbăiţa Com. Băbăiţa2020-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.138 RON
Profit
16.089 RON
Angajati
0
AGRIMARGOT S.R.L.
CUI: 42175075CAEN: 0113
Activ
TELEORMAN, Sat Cervenia Com. Cervenia2020-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.632 RON
Profit
9.689 RON
Angajati
1
FLD-AGRO-SUINE S.R.L.
CUI: 42243064CAEN: 0146
Activ
TELEORMAN, Sat Guruieni Com. Măgura2020-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
311.108 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OH MY GLAM S.R.L.
CUI: 41810551CAEN: 9602
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2019-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.754 RON
Profit
94.687 RON
Angajati
0
TEAM GEORGE GARAGE S.R.L.
CUI: 42567907CAEN: 4532
Activ
TELEORMAN, Sat Olteni Com. Olteni2020-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.236 RON
Profit
7.836 RON
Angajati
0
CDX CRISTI & DAN S.R.L.
CUI: 38607108CAEN: 4933
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2017-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.821 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. este 42213098.

Unde este sediul LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L.?

LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, TELEORMAN, Sat Drăcşenei Com. Drăcşenei, Caișilor nr. 4, 147120, Sat Drăcşenei Com. Drăcşenei, judetul TELEORMAN.

Cand a fost infiintata LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L.?

LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 297.790 RON.

Cati angajati are LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L.?

LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L.?

LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

LUKSLEO ŞTEFF CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 159.037 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.