Activ

EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L.

CUI: 42216396
CIF: 42216396
Reg. Com.: J40/1550/2020
CAEN: 7990
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Alte servicii de rezervare și asistență turistică

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:08

Despre EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L.

EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte servicii de rezervare și asistență turistică" (cod CAEN 7990), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 32.180 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-85.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 73.000 RON in 2020 la 32.180 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
32.180 RON
Venituri totale
32.180 RON
Cheltuieli totale
35.464 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
197.169 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
179.313 RON
Casa & conturi bănci
17.856 RON
Capital propriu
197.169 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Ştefan cel Mare nr. 31, 20127

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Ştefan cel Mare nr. 31, 20127
Cod poștal: 20127
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Ştefan cel Mare nr. 31, 20127
Cod postal
20127
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.02.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
32.180 RON
Rezultat net
-3.284 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 32.180 RON 225.722 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 32.180 RON 225.722 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 35.464 RON 222.518 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 3.204 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.587 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.284 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.284 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 197.169 RON 200.453 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 197.169 RON 200.453 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 179.313 RON 179.313 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.856 RON 21.140 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 197.169 RON 200.453 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active197.169RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale197.169 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 32.180 -85,7% față de anul precedent 32.180 35.464 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.284 3.284
2023 225.722 +139,2% față de anul precedent 225.722 222.518 3.204 -83,9% față de anul precedent 1.587 -90,8% față de anul precedent 0 0
2022 94.355 -42,3% față de anul precedent 94.355 74.480 19.875 -87,8% față de anul precedent 17.186 -89,2% față de anul precedent 0 0
2021 163.450 +123,9% față de anul precedent 163.450 0 163.450 +577,4% față de anul precedent 159.135 +612,2% față de anul precedent 0 0
2020 73.000 73.000 48.870 24.130 22.345 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 197.169 197.169 0 179.313 17.856
2023 0 200.453 200.453 0 179.313 21.140
2022 0 200.392 200.392 0 183.280 17.112
2021 0 183.047 183.047 0 175.890 7.157
2020 0 23.597 23.597 0 16.010 7.587

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 197.169 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 200.453 Neraportat 0
2022 1.526 +11,6% față de anul precedent 198.866 Neraportat 0
2021 1.367 +29,9% față de anul precedent 181.680 Neraportat 0
2020 1.052 22.545 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 32.180 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.180 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.180 RON -85.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.284 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 225.722 RON. Profit: 1.587 RON

Cifra de afaceri: 225.722 RON. Profit: 1.587 RON

Cifra de afaceri
225.722 RON +139.23% față de anul precedent
Profit net
1.587 RON -90.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 94.355 RON. Profit: 17.186 RON

Cifra de afaceri: 94.355 RON. Profit: 17.186 RON

Cifra de afaceri
94.355 RON -42.27% față de anul precedent
Profit net
17.186 RON -89.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.526 RON +11.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 163.450 RON. Profit: 159.135 RON

Cifra de afaceri: 163.450 RON. Profit: 159.135 RON

Cifra de afaceri
163.450 RON +123.9% față de anul precedent
Profit net
159.135 RON +612.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.367 RON +29.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 73.000 RON. Profit: 22.345 RON

Cifra de afaceri: 73.000 RON. Profit: 22.345 RON

Cifra de afaceri
73.000 RON
Profit net
22.345 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.052 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7990 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7990 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7990, Municipiul Bucureşti

KAZARI SRL
CUI: 35794150CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.053 RON
Profit
5.812 RON
Angajati
0
RTT TOURS S.R.L.
CUI: 48922331CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.622 RON
Profit
27.990 RON
Angajati
0
LET ME DO THE TALKING S.R.L.
CUI: 42300194CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.697 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EVOLVEIN S.R.L.
CUI: 49945740CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.322 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TROVANTUS CARPATICUS S.R.L.
CUI: 41923003CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GBB ONLINE OFFLINE SRL
CUI: 33333974CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.313 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7990, Municipiul Bucureşti

DREAMLIKE JOURNEYS S.R.L.
CUI: 42040590CAEN: 7990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.468 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ENT MLA MEDICAL SERVICES S.R.L.
CUI: 42216361CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.259.037 RON
Profit
683.057 RON
Angajati
1
PREMIUM SISESTI S.R.L.
CUI: 42217448CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FOCH NEUROMEDICA S.R.L.
CUI: 42216213CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
884.018 RON
Profit
674.401 RON
Angajati
1
AUTO KAPPA SERVICE S.R.L.
CUI: 42217588CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.443.898 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ABRA ACCOUNTING SERVICES S.R.L.
CUI: 42200284CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.388 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SREM BUCURESTI S.R.L.
CUI: 42234945CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-02-10
fara e-Factura
CERE CEEA CE VREI S.R.L.
CUI: 42401288CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.095 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRAND CITY S.R.L.
CUI: 40101519CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.944.025 RON
Profit
901.707 RON
Angajati
21
LUMINI DE POVESTE S.R.L.
CUI: 43874012CAEN: 4755
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.941.598 RON
Profit
68.308 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L.?

CUI-ul EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. este 42216396.

Unde este sediul EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L.?

EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Ştefan cel Mare nr. 31, 20127, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L.?

EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. in 2024?

In 2024, EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 32.180 RON.

Ce activitate are EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L.?

EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. are codul CAEN principal 7990 (Alte servicii de rezervare și asistență turistică).

Ce profit a inregistrat EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. in 2024?

EXCURSII SI ORIZONTURI ORTODOXE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.284 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.