Activ e‑Factură

ELECTRIC FOX S.R.L.

CUI: 42237631
CIF: 42237631
Reg. Com.: J2020000459220
CAEN: 8009
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Alte activități de protecție n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:09

Despre ELECTRIC FOX S.R.L.

ELECTRIC FOX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Găureni Com. Miroslava, judetul IAŞI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de protecție n.c.a." (cod CAEN 8009), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ELECTRIC FOX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 111.356 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut de la 134.394 RON in 2020 la 111.356 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
111.356 RON
Venituri totale
111.371 RON
Cheltuieli totale
119.158 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
95.227 RON
Active circulante
86.180 RON
Stocuri
38.539 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
47.641 RON
Capital propriu
101.046 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Zorilor nr. 67A
Telefon0741905367

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Zorilor nr. 67A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Zorilor nr. 67A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.02.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
111.356 RON
Rezultat net
-7.787 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 111.356 RON 133.287 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 111.371 RON 133.287 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 119.158 RON 143.224 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 7.787 RON 9.937 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 7.787 RON 11.071 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 95.227 RON 63.649 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 86.180 RON 79.014 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 181.407 RON 142.663 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 38.539 RON 54.326 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 6.400 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 47.641 RON 18.288 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 80.361 RON 33.830 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 101.046 RON 108.833 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active181.407RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale181.407 RON
Datorii totale80.361 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 111.356 -16,5% față de anul precedent 111.371 119.158 0 0 7.787 7.787
2023 133.287 -7,8% față de anul precedent 133.287 143.224 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.937 11.071
2022 144.599 +14,0% față de anul precedent 144.599 106.236 38.363 -43,3% față de anul precedent 35.654 -44,5% față de anul precedent 0 0
2021 126.860 -5,6% față de anul precedent 126.860 59.236 67.624 +55,9% față de anul precedent 64.274 +62,7% față de anul precedent 0 0
2020 134.394 134.604 91.218 43.386 39.508 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 95.227 86.180 181.407 38.539 0 47.641
2023 63.649 79.014 142.663 54.326 6.400 18.288
2022 2.907 127.644 130.551 42.466 1.000 84.178
2021 3.665 94.756 98.421 14.977 1.000 78.779
2020 4.424 44.966 49.390 6.900 4.700 33.366

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 80.361 +137,5% față de anul precedent 101.046 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 33.830 +217,7% față de anul precedent 108.833 Neraportat 1
2022 10.648 -24,9% față de anul precedent 119.903 Neraportat 0
2021 14.172 +46,4% față de anul precedent 84.249 Neraportat 0
2020 9.682 39.708 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

62din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 111.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 111.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
111.356 RON -16.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.787 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
80.361 RON +137.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 133.287 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 133.287 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
133.287 RON -7.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.071 RON
Angajati
1
Datorii
33.830 RON +217.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 144.599 RON. Profit: 35.654 RON

Cifra de afaceri: 144.599 RON. Profit: 35.654 RON

Cifra de afaceri
144.599 RON +13.98% față de anul precedent
Profit net
35.654 RON -44.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.648 RON -24.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 126.860 RON. Profit: 64.274 RON

Cifra de afaceri: 126.860 RON. Profit: 64.274 RON

Cifra de afaceri
126.860 RON -5.61% față de anul precedent
Profit net
64.274 RON +62.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.172 RON +46.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 134.394 RON. Profit: 39.508 RON

Cifra de afaceri: 134.394 RON. Profit: 39.508 RON

Cifra de afaceri
134.394 RON
Profit net
39.508 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.682 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataELECTRIC FOX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8009 in Sat Găureni Com. Miroslava (IAŞI)

ELECTRIC FOX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8009 in Sat Găureni Com. Miroslava (IAŞI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8009, Iaşi

EXPERIENCE TECH ARTS S.R.L.
CUI: 46239104CAEN: 8009
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2022-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.879 RON
Profit
16.519 RON
Angajati
0
IAMSATIS SRL
CUI: 3635253CAEN: 8009
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.714 RON
Profit
11.683 RON
Angajati
1
HIGH PREMIER SECURITY SRL
CUI: 36518896CAEN: 8009
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.818 RON
Profit
17.161 RON
Angajati
1
AZ TECH SERVICE SRL
CUI: 29167792CAEN: 8009
Activ
IAŞI, Sat Ciurbeşti Com. Miroslava2011-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.348 RON
Profit
2.155 RON
Angajati
1
DIVISIONSPY S.R.L.
CUI: 45116677CAEN: 8009
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.183.791 RON
Profit
641.671 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8009, Iaşi

MATSAFE CONSULTING S.R.L.
CUI: 40614565CAEN: 8009
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2019-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
749.966 RON
Profit
208.235 RON
Angajati
2
SENTINEL TECH S.R.L.
CUI: 40521300CAEN: 8009
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.003 RON
Profit
2.570 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

TRANS-EXPO FRUITS S.R.L.
CUI: 42237623CAEN: 4721
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FREELANCERSHOUSE S.R.L.
CUI: 42237640CAEN: 7022
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2020-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.519 RON
Profit
56.015 RON
Angajati
0
CIPRIAN LUC TRAFIC S.R.L.
CUI: 42233605CAEN: 4939
Activ
IAŞI, Sat Dolheşti Com. Dolheşti2020-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.856 RON
Profit
48.147 RON
Angajati
1
GOLDMAN CORPORATION S.R.L.
CUI: 42242174CAEN: 1812
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.302 RON
Profit
7.422 RON
Angajati
2
TOP AUTO EVL S.R.L.
CUI: 42183264CAEN: 4671
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.284.228 RON
Profit
12.180 RON
Angajati
0
TERAPIE CU ARMONIE S.R.L.
CUI: 42320876CAEN: 8690
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DENTAL DBC S.R.L.
CUI: 43079254CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2020-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.467.933 RON
Profit
32.698 RON
Angajati
2
GEOTECH PERFECT HOME SRL
CUI: 30261040CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.264 RON
Profit
57.096 RON
Angajati
1
ACA ART CONCEPT S.R.L.
CUI: 49696755CAEN: 9621
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.870 RON
Profit
7.969 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ELECTRIC FOX S.R.L.?

CUI-ul ELECTRIC FOX S.R.L. este 42237631.

Unde este sediul ELECTRIC FOX S.R.L.?

ELECTRIC FOX S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Găureni Com. Miroslava, Str. Zorilor nr. 67A, Sat Găureni Com. Miroslava, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata ELECTRIC FOX S.R.L.?

ELECTRIC FOX S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ELECTRIC FOX S.R.L. in 2024?

In 2024, ELECTRIC FOX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 111.356 RON.

Ce activitate are ELECTRIC FOX S.R.L.?

ELECTRIC FOX S.R.L. are codul CAEN principal 8009 (Alte activități de protecție n.c.a.).

Ce profit a inregistrat ELECTRIC FOX S.R.L. in 2024?

ELECTRIC FOX S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 7.787 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.