Activ Plătitor TVA

SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L.

CUI: 42244230
CIF: RO42244230
Reg. Com.: J40/2802/2024
CAEN: 8123
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Alte activități de curățenie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:13

Despre SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L.

SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de curățenie" (cod CAEN 8123), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 705.360 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut de la 639.020 RON in 2020 la 705.360 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 2 din 7 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 2 la nivel national in domeniul sau (18 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
705.360 RON
Venituri totale
705.458 RON
Cheltuieli totale
945.402 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
285.236 RON
Active circulante
88.384 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
62.394 RON
Casa & conturi bănci
25.990 RON
Capital propriu
117.400 RON
Cifra de afaceri · CAEN 8123
Loc 2 din 18
Profit net · CAEN 8123
Loc 1 din 18
Angajati · CAEN 8123
Loc 2 din 18

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Leonte Anastasievici nr. 9, 50464
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0766466027

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Leonte Anastasievici nr. 9, 50464
Cod poștal: 50464
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Leonte Anastasievici nr. 9, 50464
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
50464
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 08.02.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
705.360 RON
Rezultat net
-239.944 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 705.360 RON 814.773 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 705.458 RON 904.870 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 945.402 RON 537.503 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 367.367 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 358.333 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 239.944 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 239.944 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 285.236 RON 236.735 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 88.384 RON 363.574 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 373.620 RON 600.309 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 62.394 RON 310.075 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.990 RON 53.499 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 256.220 RON 242.965 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 117.400 RON 357.344 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 14 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active373.620RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

68,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale373.620 RON
Datorii totale256.220 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,34 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 705.360 -13,4% față de anul precedent 705.458 945.402 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 239.944 239.944
2023 814.773 +18,1% față de anul precedent 904.870 537.503 367.367 +7,3% față de anul precedent 358.333 +6,8% față de anul precedent 0 0
2022 689.649 +3,9% față de anul precedent 690.962 348.431 342.531 335.635 0 0
2021 664.024 +3,9% față de anul precedent 664.116 740.629 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 76.513 83.154
2020 639.020 639.927 541.337 98.590 92.200 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 285.236 88.384 373.620 0 62.394 25.990
2023 236.735 363.574 600.309 0 310.075 53.499
2022 119.077 255.439 374.516 0 69.384 186.055
2021 172.001 49.935 221.936 0 30.221 19.714
2020 0 180.971 180.971 0 2.885 178.086

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 256.220 +5,5% față de anul precedent 117.400 Neraportat 14 +366,7% față de anul precedent
2023 242.965 +719,9% față de anul precedent 357.344 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2022 29.635 -86,1% față de anul precedent 344.881 Neraportat 4 -79,0% față de anul precedent
2021 212.690 +140,1% față de anul precedent 9.246 Neraportat 19 -5,0% față de anul precedent
2020 88.571 92.400 Neraportat 20

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CBCătălin BogdannespecificataNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6674/2026prelungire valabilitate acte sediu social, capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

prelungire valabilitate acte sediu social, capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 705.360 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 705.360 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
705.360 RON -13.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
239.944 RON
Angajati
14 +366.67% față de anul precedent
Datorii
256.220 RON +5.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 814.773 RON. Profit: 358.333 RON

Cifra de afaceri: 814.773 RON. Profit: 358.333 RON

Cifra de afaceri
814.773 RON +18.14% față de anul precedent
Profit net
358.333 RON +6.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
242.965 RON +719.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 689.649 RON. Profit: 335.635 RON

Cifra de afaceri: 689.649 RON. Profit: 335.635 RON

Cifra de afaceri
689.649 RON +3.86% față de anul precedent
Profit net
335.635 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -78.95% față de anul precedent
Datorii
29.635 RON -86.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 664.024 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 664.024 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
664.024 RON +3.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
83.154 RON
Angajati
19 -5% față de anul precedent
Datorii
212.690 RON +140.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 639.020 RON. Profit: 92.200 RON

Cifra de afaceri: 639.020 RON. Profit: 92.200 RON

Cifra de afaceri
639.020 RON
Profit net
92.200 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20
Datorii
88.571 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8123 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8123 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.022026Mentiune · Buletin 6674/2026prelungire valabilitate acte sediu social, capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

prelungire valabilitate acte sediu social; capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L.
CUI
42244230
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.02.2026
Registrul Comerțului
J40/2802/2024
EUID
ROONRC.J40/2802/2024
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Strada DR. LEONTE ANASTASIEVICI, Nr. 9, CAMERA 2 , Etaj 1,
Județ
București
Număr încheiere
141430
Data încheierii
19.02.2026
Număr dosar
544190
Data dosarului
05.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Bolintiru

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social, capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 04.02.2026 la contract de comodat din 05.02.2024, Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 544190 din 05.02.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 04.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6674/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2022

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8123, Municipiul Bucureşti

DANYS IMPEX S.D.93 SRL
CUI: 4752499CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
708.904 RON
Profit
240.485 RON
Angajati
2
PREVENT TEAM SRL
CUI: 36322910CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
690.393 RON
Profit
197.199 RON
Angajati
6
ROVENT INTRETINERE CLADIRI SRL
CUI: 34059762CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
727.261 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BEST INOVATIONS IDEA SRL
CUI: 37719324CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
682.766 RON
Profit
393.057 RON
Angajati
2
BAYERR PROFI DDD SRL
CUI: 32343147CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.052.028 RON
Profit
195.866 RON
Angajati
1
INTERMED IRINA SRL
CUI: 3476417CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1993-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
575.510 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8123, Municipiul Bucureşti

OSCAR GLOBAL COMPANY S.R.L.
CUI: 42139170CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
334.036 RON
Profit
102.675 RON
Angajati
0
ALTERNATIV PFLEGE 2020 S.R.L.
CUI: 42244248CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.011.458 RON
Profit
0 RON
Angajati
19
ŞOIMUL TABEREI IPM S.R.L.
CUI: 42031592CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.282.350 RON
Profit
432.683 RON
Angajati
3
DDD CLEAN ARTEX S.R.L.
CUI: 42664110CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.399 RON
Profit
144.201 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CAMIRTECH PREST SERV S.R.L.
CUI: 42243102CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.000 RON
Profit
140.109 RON
Angajati
0
SYSTEM ADMINISTRATOR S.R.L.
CUI: 42240246CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
566.191 RON
Profit
319.368 RON
Angajati
1
ANIMALS RESORT S.R.L.
CUI: 42245723CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JUST ART LAND S.R.L.
CUI: 42225939CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.752 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
KAPITAL INSURANCE S.R.L.
CUI: 42263622CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.114 RON
Profit
49.382 RON
Angajati
1
SEGAB TECH CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42058857CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRAVE DESIGN S.R.L.
CUI: 42430941CAEN: 7412
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.934 RON
Profit
2.338 RON
Angajati
0
ALSYS ELECTRIC S.R.L.
CUI: 40136860CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L.?

CUI-ul SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. este 42244230.

Unde este sediul SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L.?

SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Leonte Anastasievici nr. 9, 50464, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L.?

SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. in 2024?

In 2024, SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 705.360 RON.

Cati angajati are SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L.?

SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2024.

Ce activitate are SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L.?

SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. are codul CAEN principal 8123 (Alte activități de curățenie).

Ce profit a inregistrat SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. in 2024?

SAMARITER PFLEGE 2020 S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 239.944 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.