Activ Plătitor TVAe‑Factură

FLV PERFORMANCE S.R.L.

CUI: 42249997
CIF: RO42249997
Reg. Com.: J2020000255055
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:05

Despre FLV PERFORMANCE S.R.L.

FLV PERFORMANCE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FLV PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 54.690 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+272.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
54.690 RON
Venituri totale
55.533 RON
Cheltuieli totale
59.314 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
694 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
403 RON
Casa & conturi bănci
291 RON
Capital propriu
-7.034 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Bega nr. 9, 410555
Telefon0749074145

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Bega nr. 9, 410555
Cod poștal: 410555
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Bega nr. 9, 410555
Cod postal
410555
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.02.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 mai 2024

Stare inactivitate

Data inactivare
9 decembrie 2021
Data reactivare
10 noiembrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
54.690 RON
Rezultat net
-3.781 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 54.690 RON 14.677 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 55.533 RON 14.677 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 59.314 RON 18.131 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.781 RON 3.454 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.781 RON 3.454 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 694 RON 2.370 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 694 RON 2.370 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 403 RON 967 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 291 RON 1.403 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.728 RON 5.624 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -7.034 RON -3.254 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active694RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.113,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale694 RON
Datorii totale7.728 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.013,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 54.690 +272,6% față de anul precedent 55.533 59.314 0 0 3.781 3.781
2023 14.677 14.677 18.131 0 0 3.454 3.454

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 694 694 0 403 291
2023 0 2.370 2.370 0 967 1.403

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.728 +37,4% față de anul precedent -7.034 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 5.624 -3.254 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PAPETRU-FLAVIU AVRAMadministratorNeraportatăNeraportată
PFPETRU FLAVIU AVRAMfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14640/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11430/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 54.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 54.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
54.690 RON +272.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.781 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.728 RON +37.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.677 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.677 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.677 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.454 RON
Angajati
1
Datorii
5.624 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2021 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLV PERFORMANCE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Oradea (BIHOR)

FLV PERFORMANCE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Oradea (BIHOR)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.042026Mentiune · Buletin 14640/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 24.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FLV PERFORMANCE S.R.L.
CUI
42249997
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.04.2026
Registrul Comerțului
J5/255/2020
EUID
ROONRC.J5/255/2020
Sediu
Jud. Bihor, Municipiul Oradea, Strada BEGA, Nr. 9
Județ
Bihor
Număr încheiere
316854
Data încheierii
17.04.2026
Număr dosar
1531888
Data dosarului
14.04.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Daniela Balint

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 5 din 24.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1531888 din 14.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14640/2026 (PDF)
25.032026Mentiune · Buletin 11430/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 24.02.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FLV PERFORMANCE S.R.L.
CUI
42249997
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.03.2026
Registrul Comerțului
J5/255/2020
EUID
ROONRC.J5/255/2020
Sediu
Jud. Bihor, Municipiul Oradea, Strada BEGA, Nr. 9
Județ
Bihor
Număr încheiere
248190
Data încheierii
24.03.2026
Număr dosar
847989
Data dosarului
25.02.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Anca-Laura Anton

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 847989 din 25.02.2026
  • Decizie asociat unic nr. 5 din 24.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 11430/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Bihor

FULIAŞ CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI: 48220701CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Săud Com. Bunteşti2023-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.871 RON
Profit
22.833 RON
Angajati
1
TOCRISSAFE S.R.L.
CUI: 47833864CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Lazuri de Beiuş Com. Lazuri de Beiuş2023-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.570 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSTRUCTRYA S.R.L.
CUI: 49915812CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Gepiu Com. Gepiu2024-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DIALEXCRIS SRL
CUI: 33238255CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2014-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.820 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AMELARIS NOJE CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43743114CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Cacuciu Vechi Com. Auşeu2021-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Bihor

EMI-LUXCON S.R.L.
CUI: 42204189CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DORILUIS S.R.L.
CUI: 42279521CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Fânaţe Com. Câmpani2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.449.611 RON
Profit
619.307 RON
Angajati
5
DOMPRODCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42181999CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Ianoşda Com. Mădăras2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.905.333 RON
Profit
677 RON
Angajati
10
RINOVI CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42304714CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Sat Dobricioneşti Com. Măgeşti2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Bihor

CONTABIL BIHOR S.R.L.
CUI: 42249890CAEN: 6920
Activ
BIHOR, Sat Cetea Com. Borod2020-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.740 RON
Profit
106.192 RON
Angajati
1
DAPA DENTAL S.R.L.
CUI: 42250029CAEN: 3250
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.770 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZAROZOF S.R.L.
CUI: 42235070CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2020-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.703 RON
Profit
78.294 RON
Angajati
1
ALDIONALEX S.R.L.
CUI: 42259389CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Loc. Pădurea Neagră Orş. Aleşd2020-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
674.652 RON
Profit
41.313 RON
Angajati
1
MARADEN CARGO S.R.L.
CUI: 42142019CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
532.838 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SEDO PRODUCT S.R.L.
CUI: 42324460CAEN: 2512
Activ
BIHOR, Loc. Tinăud Orş. Aleşd2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.200 RON
Profit
8.579 RON
Angajati
1
PENSIUNEA BEVERLY HILLS S.R.L.
CUI: 43191192CAEN: 5590
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2020-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
309.189 RON
Profit
95.018 RON
Angajati
1
MARIASHOES STYLE S.R.L.
CUI: 50670287CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.295 RON
Profit
28.888 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FLV PERFORMANCE S.R.L.?

CUI-ul FLV PERFORMANCE S.R.L. este 42249997.

Unde este sediul FLV PERFORMANCE S.R.L.?

FLV PERFORMANCE S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Bega nr. 9, 410555, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata FLV PERFORMANCE S.R.L.?

FLV PERFORMANCE S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FLV PERFORMANCE S.R.L. in 2024?

In 2024, FLV PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 54.690 RON.

Cati angajati are FLV PERFORMANCE S.R.L.?

FLV PERFORMANCE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FLV PERFORMANCE S.R.L.?

FLV PERFORMANCE S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat FLV PERFORMANCE S.R.L. in 2024?

FLV PERFORMANCE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.781 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.