Activ

SPECTACOLE BACĂU S.R.L.

CUI: 42256650
CIF: 42256650
Reg. Com.: J04/234/2020
CAEN: 9002
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:56

Despre SPECTACOLE BACĂU S.R.L.

SPECTACOLE BACĂU S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Buhuşi, judetul BACĂU, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activeaza in sectorul sanatate si asistenta sociala (cod CAEN 9002). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SPECTACOLE BACĂU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 49.917 RON, in crestere fata de anul precedent (+35.0%). Profitul net inregistrat a fost de 14.622 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.469 RON in 2021 la 49.917 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
49.917 RON
Venituri totale
49.917 RON
Cheltuieli totale
32.510 RON
Profit brut
17.407 RON
Profit net
14.622 RON
Marja profit net
29,29%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
140.571 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
428 RON
Casa & conturi bănci
140.143 RON
Capital propriu
45.167 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Orş. Buhuşi, Str. Runc nr. 34, 605100

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Orş. Buhuşi, Str. Runc nr. 34, 605100
Cod poștal: 605100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Orş. Buhuşi, Str. Runc nr. 34, 605100
Cod postal
605100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.02.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buhuşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
49.917 RON
Rezultat net
14.622 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 49.917 RON 36.978 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 49.917 RON 36.978 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 32.510 RON 25.947 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 17.407 RON 11.031 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 14.622 RON 9.225 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 140.571 RON 78.556 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 140.571 RON 78.556 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 428 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 140.143 RON 78.556 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 27.406 RON 15.255 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 45.167 RON 30.545 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active140.571RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale140.571 RON
Datorii totale27.406 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,4 %Profit net / active totale
ROE
32,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
32,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 49.917 +35,0% față de anul precedent 49.917 32.510 17.407 +57,8% față de anul precedent 14.622 +58,5% față de anul precedent 0 0
2023 36.978 +38,7% față de anul precedent 36.978 25.947 11.031 -44,0% față de anul precedent 9.225 -51,5% față de anul precedent 0 0
2022 26.658 +668,5% față de anul precedent 26.658 6.955 19.703 +796,0% față de anul precedent 19.023 +807,2% față de anul precedent 0 0
2021 3.469 3.469 1.270 2.199 2.097 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 140.571 140.571 0 428 140.143
2023 0 78.556 78.556 0 0 78.556
2022 0 60.939 60.939 0 0 60.939
2021 0 4.833 4.833 0 0 4.833

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 27.406 +79,7% față de anul precedent 45.167 Neraportat 0
2023 15.255 +28,0% față de anul precedent 30.545 Neraportat 0
2022 11.919 +90,6% față de anul precedent 21.320 Neraportat 0
2021 6.252 2.297 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

4din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 49.917 RON. Profit: 14.622 RON

Cifra de afaceri: 49.917 RON. Profit: 14.622 RON

Cifra de afaceri
49.917 RON +34.99% față de anul precedent
Profit net
14.622 RON +58.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.406 RON +79.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 36.978 RON. Profit: 9.225 RON

Cifra de afaceri: 36.978 RON. Profit: 9.225 RON

Cifra de afaceri
36.978 RON +38.71% față de anul precedent
Profit net
9.225 RON -51.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.255 RON +27.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 26.658 RON. Profit: 19.023 RON

Cifra de afaceri: 26.658 RON. Profit: 19.023 RON

Cifra de afaceri
26.658 RON +668.46% față de anul precedent
Profit net
19.023 RON +807.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.919 RON +90.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.469 RON. Profit: 2.097 RON

Cifra de afaceri: 3.469 RON. Profit: 2.097 RON

Cifra de afaceri
3.469 RON
Profit net
2.097 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.252 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSPECTACOLE BACĂU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9002 in Orş. Buhuşi (BACĂU)

SPECTACOLE BACĂU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9002 in Orş. Buhuşi (BACĂU)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9002, Bacău

EMSI EVENTS S.R.L.
CUI: 40656870CAEN: 9002
Activ
BACĂU, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu2019-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.760 RON
Profit
8.447 RON
Angajati
1
UNISON EVENTS S.R.L.
CUI: 40814172CAEN: 9002
Activ
BACĂU, Sat Măgura Com. Măgura2019-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.063 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GG ING GROUP EVENTS S.R.L.
CUI: 41254324CAEN: 9002
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2019-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.090 RON
Profit
44.433 RON
Angajati
0
NICOLAE RAHMANINOV S.R.L.
CUI: 43976519CAEN: 9002
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.857 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BACĂU MUSIC EVENT S.R.L.
CUI: 48179076CAEN: 9002
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2023-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
479.614 RON
Profit
27.693 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9002, Bacău

Alte firme din Bacău

CADOURI BARBATI S.R.L.
CUI: 42256633CAEN: 4791
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.551 RON
Profit
31.060 RON
Angajati
0
CONTAUDIT COMP 2020 S.R.L.
CUI: 42257558CAEN: 6920
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.303 RON
Profit
10.797 RON
Angajati
1
NELLA IMOB S.R.L.
CUI: 42273294CAEN: 6831
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.150 RON
Profit
104.997 RON
Angajati
0
MUSICSOUND-BACAU S.R.L.
CUI: 40692970CAEN: 9002
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2019-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.020 RON
Profit
34.628 RON
Angajati
3
MAESTRO EXIM S.R.L.
CUI: 43698730CAEN: 4776
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.161 RON
Profit
166.504 RON
Angajati
2
MEGATRON INVEST SRL
CUI: 11827055CAEN: 4687
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti1999-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.359 RON
Profit
77.337 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SPECTACOLE BACĂU S.R.L.?

CUI-ul SPECTACOLE BACĂU S.R.L. este 42256650.

Unde este sediul SPECTACOLE BACĂU S.R.L.?

SPECTACOLE BACĂU S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Orş. Buhuşi, Str. Runc nr. 34, 605100, Orş. Buhuşi, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata SPECTACOLE BACĂU S.R.L.?

SPECTACOLE BACĂU S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SPECTACOLE BACĂU S.R.L. in 2024?

In 2024, SPECTACOLE BACĂU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 49.917 RON.

Ce activitate are SPECTACOLE BACĂU S.R.L.?

SPECTACOLE BACĂU S.R.L. are codul CAEN principal 9002.

Ce profit a inregistrat SPECTACOLE BACĂU S.R.L. in 2024?

SPECTACOLE BACĂU S.R.L. a inregistrat un profit net de 14.622 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.