Activ Plătitor TVA

UNDERCOVER UNION S.R.L.

CUI: 42262996
CIF: RO42262996
Reg. Com.: J2020000328089
CAEN: 4782
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:51

Despre UNDERCOVER UNION S.R.L.

UNDERCOVER UNION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sânpetru Com. Sânpetru, judetul BRAŞOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4782), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, UNDERCOVER UNION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 228.701 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 44.736 RON in 2020 la 228.701 RON in 2023. Datoriile raportate (272.110 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
228.701 RON
Venituri totale
228.809 RON
Cheltuieli totale
300.133 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
69.255 RON
Active circulante
138.941 RON
Stocuri
91.800 RON
Creanțe
9.491 RON
Casa & conturi bănci
37.650 RON
Capital propriu
-59.760 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru, Str. I. T. Meschendörfer nr. 452

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru, Str. I. T. Meschendörfer nr. 452
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru, Str. I. T. Meschendörfer nr. 452
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.02.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
228.701 RON
Rezultat net
-73.626 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 228.701 RON 200.445 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 228.809 RON 200.445 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 300.133 RON 184.506 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 15.939 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 12.170 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 71.324 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 73.626 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 69.255 RON 46.074 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 138.941 RON 47.062 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 208.196 RON 93.136 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 91.800 RON 45.942 RON
CreanțeSume de încasat 9.491 RON 1.125 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 37.650 RON -5 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 272.110 RON 83.424 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -59.760 RON 13.866 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active208.196RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

130,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale208.196 RON
Datorii totale272.110 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,51 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-28,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 228.701 +14,1% față de anul precedent 228.809 300.133 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 71.324 73.626
2022 200.445 +22,9% față de anul precedent 200.445 184.506 15.939 +10,9% față de anul precedent 12.170 +28,0% față de anul precedent 0 0
2021 163.057 +264,5% față de anul precedent 163.057 148.682 14.375 9.511 0 0
2020 44.736 44.736 51.400 0 0 6.664 8.015

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 69.255 138.941 208.196 91.800 9.491 37.650
2022 46.074 47.062 93.136 45.942 1.125 -5
2021 40.147 64.962 105.109 45.465 7.615 11.882
2020 9.200 13.384 22.584 5.344 0 8.040

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 272.110 +226,2% față de anul precedent -59.760 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 83.424 -19,5% față de anul precedent 13.866 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 103.626 +238,5% față de anul precedent 1.696 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 30.616 -8.015 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 228.701 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 228.701 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
228.701 RON +14.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
73.626 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
272.110 RON +226.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 200.445 RON. Profit: 12.170 RON

Cifra de afaceri: 200.445 RON. Profit: 12.170 RON

Cifra de afaceri
200.445 RON +22.93% față de anul precedent
Profit net
12.170 RON +27.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
83.424 RON -19.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 163.057 RON. Profit: 9.511 RON

Cifra de afaceri: 163.057 RON. Profit: 9.511 RON

Cifra de afaceri
163.057 RON +264.49% față de anul precedent
Profit net
9.511 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
103.626 RON +238.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 44.736 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.736 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.736 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.015 RON
Angajati
1
Datorii
30.616 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUNDERCOVER UNION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Sat Sânpetru Com. Sânpetru (BRAŞOV)

UNDERCOVER UNION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Sat Sânpetru Com. Sânpetru (BRAŞOV)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4782, Braşov

NARDO GARAGE S.R.L.
CUI: 43721922CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2021-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
262.702 RON
Profit
41.236 RON
Angajati
0
OLDAGRO S.R.L.
CUI: 40054972CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Sat Lunca Calnicului Com. Prejmer2018-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.412 RON
Profit
853 RON
Angajati
2
CAR SERV COSERV SRL
CUI: 25609689CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2009-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.436 RON
Profit
4.330 RON
Angajati
1
S.S.M. MOTORWAY SRL
CUI: 31945624CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.229 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GULFERPARTS S.R.L.
CUI: 49869708CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2024-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.118 RON
Profit
74.637 RON
Angajati
0
ALDAVI AUTOPARTS S.R.L.
CUI: 49951076CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2024-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.405 RON
Profit
101.526 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4782, Braşov

AUTOIMPORT GEOCOS S.R.L.
CUI: 42200659CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2020-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.198 RON
Profit
29.218 RON
Angajati
0
BSS WORKS S.R.L.
CUI: 42917840CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
469.319 RON
Profit
31.315 RON
Angajati
0
TEOFAB MOTORS S.R.L.
CUI: 41652001CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian2019-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.047 RON
Profit
2.058 RON
Angajati
0
LUMA MOTORS S.R.L.
CUI: 43530329CAEN: 4782
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2021-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.083.823 RON
Profit
91.003 RON
Angajati
2

Alte firme din Braşov

TINY AFTERSCHOOL S.R.L.
CUI: 42263002CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov2020-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.825 RON
Profit
16.810 RON
Angajati
1
CATAMARM SHINE S.R.L.
CUI: 42254624CAEN: 4333
Activ
BRAŞOV, Sat Viştea de Jos Com. Viştea2020-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.561 RON
Profit
55.965 RON
Angajati
0
LAVI&MIHA FOREVER S.R.L.
CUI: 42270034CAEN: 4619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.907 RON
Profit
17.951 RON
Angajati
1
GYNPROSPERA S.R.L.
CUI: 42183140CAEN: 8622
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.793 RON
Profit
14.696 RON
Angajati
0
VIVA GROUP INVEST S.R.L.
CUI: 42349376CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.244 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAI VISION PR S.R.L.
CUI: 41386341CAEN: 5911
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.469 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LE RAISIN SRL
CUI: 31344268CAEN: 4725
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.913.489 RON
Profit
14.335 RON
Angajati
9
SMART AMEF S.R.L.
CUI: 50024383CAEN: 9510
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2024-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.948 RON
Profit
233.903 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UNDERCOVER UNION S.R.L.?

CUI-ul UNDERCOVER UNION S.R.L. este 42262996.

Unde este sediul UNDERCOVER UNION S.R.L.?

UNDERCOVER UNION S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru, Str. I. T. Meschendörfer nr. 452, Sat Sânpetru Com. Sânpetru, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata UNDERCOVER UNION S.R.L.?

UNDERCOVER UNION S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UNDERCOVER UNION S.R.L. in 2023?

In 2023, UNDERCOVER UNION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 228.701 RON.

Cati angajati are UNDERCOVER UNION S.R.L.?

UNDERCOVER UNION S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2023.

Ce activitate are UNDERCOVER UNION S.R.L.?

UNDERCOVER UNION S.R.L. are codul CAEN principal 4782 (Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).

Ce profit a inregistrat UNDERCOVER UNION S.R.L. in 2023?

UNDERCOVER UNION S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 73.626 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.