Alte activităţi de telecomunicaţii
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 01:56
Despre OMNIA TELECOM S.R.L.
OMNIA TELECOM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de telecomunicaţii" (cod CAEN 6190), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, OMNIA TELECOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 758 RON
- Cheltuieli totale
- 152.757 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 10.533 RON
- Active circulante
- 41.938 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 9.516 RON
- Casa & conturi bănci
- 32.422 RON
- Capital propriu
- -44.369 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Zăgazului nr. 4C
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 13.02.2023
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2020 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -151.999 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 317.453 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 758 RON | 318.314 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 152.757 RON | 281.705 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 36.609 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 33.910 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 151.999 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 151.999 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 10.533 RON | 53.683 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 41.938 RON | 204.911 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 52.471 RON | 258.594 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 9.516 RON | 9.067 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 32.422 RON | 195.844 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 96.877 RON | 152.103 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -44.369 RON | 107.631 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,43 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -84,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 758 | 152.757 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 151.999 | 151.999 |
| 2023 | 317.453 -92,9% față de anul precedent | 318.314 | 281.705 | 36.609 -98,6% față de anul precedent | 33.910 -98,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 4.485.200 +162,4% față de anul precedent | 4.494.587 | 1.971.537 | 2.523.050 +132,9% față de anul precedent | 2.491.921 +134,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.709.019 +265,6% față de anul precedent | 1.718.122 | 634.602 | 1.083.520 +150,2% față de anul precedent | 1.064.425 +153,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 467.411 | 471.199 | 38.179 | 433.020 | 420.733 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.533 | 41.938 | 52.471 | 0 | 9.516 | 32.422 |
| 2023 | 53.683 | 204.911 | 258.594 | 0 | 9.067 | 195.844 |
| 2022 | 100.002 | 2.586.933 | 2.686.935 | 0 | 2.431.463 | 155.470 |
| 2021 | 146.477 | 1.164.179 | 1.310.656 | 0 | 814.090 | 350.089 |
| 2020 | 5.632 | 429.158 | 434.790 | 0 | 284 | 428.874 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 96.877 -36,3% față de anul precedent | -44.369 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 152.103 -22,2% față de anul precedent | 107.631 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 195.435 -21,0% față de anul precedent | 2.492.601 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 247.395 +1.711,5% față de anul precedent | 1.064.905 | Neraportat | 1 |
| 2020 | 13.657 | 421.133 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
6 repere. O singură cronologie.
Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 151.999 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 96.877 RON -36.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 317.453 RON. Profit: 33.910 RON
Cifra de afaceri: 317.453 RON. Profit: 33.910 RON
- Cifra de afaceri
- 317.453 RON -92.92% față de anul precedent
- Profit net
- 33.910 RON -98.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 152.103 RON -22.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.485.200 RON. Profit: 2.491.921 RON
Cifra de afaceri: 4.485.200 RON. Profit: 2.491.921 RON
- Cifra de afaceri
- 4.485.200 RON +162.44% față de anul precedent
- Profit net
- 2.491.921 RON +134.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 195.435 RON -21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.709.019 RON. Profit: 1.064.425 RON
Cifra de afaceri: 1.709.019 RON. Profit: 1.064.425 RON
- Cifra de afaceri
- 1.709.019 RON +265.64% față de anul precedent
- Profit net
- 1.064.425 RON +152.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 247.395 RON +1711.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 467.411 RON. Profit: 420.733 RON
Cifra de afaceri: 467.411 RON. Profit: 420.733 RON
- Cifra de afaceri
- 467.411 RON
- Profit net
- 420.733 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 13.657 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOMNIA TELECOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6190 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
OMNIA TELECOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6190 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6190, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul OMNIA TELECOM S.R.L.?
CUI-ul OMNIA TELECOM S.R.L. este 42268212.
Unde este sediul OMNIA TELECOM S.R.L.?
OMNIA TELECOM S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Zăgazului nr. 4C, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata OMNIA TELECOM S.R.L.?
OMNIA TELECOM S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a OMNIA TELECOM S.R.L. in 2024?
In 2024, OMNIA TELECOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Cati angajati are OMNIA TELECOM S.R.L.?
OMNIA TELECOM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are OMNIA TELECOM S.R.L.?
OMNIA TELECOM S.R.L. are codul CAEN principal 6190 (Alte activităţi de telecomunicaţii).
Ce profit a inregistrat OMNIA TELECOM S.R.L. in 2024?
OMNIA TELECOM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 151.999 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.