Activ

KATACSKA BAR S.R.L.

CUI: 42278534
CIF: 42278534
Reg. Com.: J2020000081142
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:51

Despre KATACSKA BAR S.R.L.

KATACSKA BAR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ilieni Com. Ilieni, judetul COVASNA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KATACSKA BAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
1.207 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.042 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
980 RON
Casa & conturi bănci
62 RON
Capital propriu
-5.631 RON

Contact

AdresaRomania, COVASNA, Sat Ilieni Com. Ilieni

Adresă sediu social

Romania, COVASNA, Sat Ilieni Com. Ilieni
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, COVASNA, Sat Ilieni Com. Ilieni
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.02.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-1.207 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.207 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.207 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.207 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.042 RON 2.160 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.042 RON 2.160 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 862 RON
CreanțeSume de încasat 980 RON 1.243 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 62 RON 55 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.673 RON 6.584 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.631 RON -4.424 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.042RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

640,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.042 RON
Datorii totale6.673 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-540,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 1.207 0 0 1.207 1.207
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2021 100.270 -46,2% față de anul precedent 100.270 113.864 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.594 14.597
2020 186.525 186.525 174.579 11.946 9.973 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.042 1.042 0 980 62
2023 0 2.160 2.160 862 1.243 55
2022 0 2.160 2.160 862 1.243 55
2021 0 2.160 2.160 1.125 980 55
2020 24 39.487 39.511 16.419 1 23.067

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.673 +1,4% față de anul precedent -5.631 Neraportat 0
2023 6.584 0,0% față de anul precedent -4.424 Neraportat 0
2022 6.584 0,0% față de anul precedent -4.424 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 6.584 -77,6% față de anul precedent -4.424 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 29.338 10.173 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RBRODICA BALÁZSadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11286/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.207 RON
Angajati
0
Datorii
6.673 RON +1.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.584 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
6.584 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 100.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.270 RON -46.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.597 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
6.584 RON -77.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 186.525 RON. Profit: 9.973 RON

Cifra de afaceri: 186.525 RON. Profit: 9.973 RON

Cifra de afaceri
186.525 RON
Profit net
9.973 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
29.338 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKATACSKA BAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Ilieni Com. Ilieni (COVASNA)

KATACSKA BAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Ilieni Com. Ilieni (COVASNA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.032026Mentiune · Buletin 11286/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 11 din data: 20.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
KATACSKA BAR S.R.L.
CUI
42278534
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.03.2026
Registrul Comerțului
J2020000081142
EUID
ROONRC.J2020000081142
Sediu
Jud. Covasna, Sat Ilieni, Comuna Ilieni, Nr. 312
Județ
Covasna
Număr încheiere
242571
Data încheierii
23.03.2026
Număr dosar
1226501
Data dosarului
20.03.2026
Tribunal
Covasna
Registrator
Pamela Maria Raţa

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 10 din 20.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1226501 din 20.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 11286/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Covasna

BAHAGIA S.R.L.
CUI: 42278500CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Sat Lunga Mun. Târgu Secuiesc2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IRISZ HÁZ S.R.L.
CUI: 42372700CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2020-03-06
fara e-Factura
TA-TI-TI S.R.L.
CUI: 42180888CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.492.410 RON
Profit
78.253 RON
Angajati
6
TOFA PLAYCAFE S.R.L.
CUI: 43928201CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2021-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.303 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Covasna

PETROFLOMATT S.R.L.
CUI: 42278526CAEN: 5621
Activ
COVASNA, Sat Sita Buzăului Com. Sita Buzăului2020-02-18
fara e-Factura
RAD CAR BUS S.R.L.
CUI: 42286537CAEN: 4933
Activ
COVASNA, Sat Crasna Com. Sita Buzăului2020-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.060 RON
Profit
94.000 RON
Angajati
1
KNOKKE-CAR S.R.L.
CUI: 42202510CAEN: 4932
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2020-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.582 RON
Profit
6.438 RON
Angajati
1
KUPANTAG S.R.L.
CUI: 41906401CAEN: 0124
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2019-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.643 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
XENA-HERCO S.R.L.
CUI: 42849487CAEN: 4120
Activ
COVASNA, Sat Barcani Com. Barcani2020-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.083 RON
Profit
112.380 RON
Angajati
2
ERSZIM S.R.L.
CUI: 37411846CAEN: 9531
Activ
COVASNA, Sat Bixad Com. Bixad2017-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.837 RON
Profit
2.161 RON
Angajati
1
CEF VADAS ONE S.R.L.
CUI: 47993741CAEN: 3511
Activ
COVASNA, Sat Ghidfalău Com. Ghidfalău2023-04-12
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KATACSKA BAR S.R.L.?

CUI-ul KATACSKA BAR S.R.L. este 42278534.

Unde este sediul KATACSKA BAR S.R.L.?

KATACSKA BAR S.R.L. are sediul in Romania, COVASNA, Sat Ilieni Com. Ilieni, Sat Ilieni Com. Ilieni, judetul COVASNA.

Cand a fost infiintata KATACSKA BAR S.R.L.?

KATACSKA BAR S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KATACSKA BAR S.R.L. in 2024?

In 2024, KATACSKA BAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are KATACSKA BAR S.R.L.?

KATACSKA BAR S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat KATACSKA BAR S.R.L. in 2024?

KATACSKA BAR S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.207 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.