Activ

MATERNARIUM CLINIC S.R.L.

CUI: 42302632
CIF: 42302632
Reg. Com.: J2020002562407
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:10

Despre MATERNARIUM CLINIC S.R.L.

MATERNARIUM CLINIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MATERNARIUM CLINIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 416.213 RON, in crestere fata de anul precedent (+39.9%). Profitul net inregistrat a fost de 278.243 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.821 RON in 2020 la 416.213 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
416.213 RON
Venituri totale
416.213 RON
Cheltuieli totale
128.647 RON
Profit brut
287.566 RON
Profit net
278.243 RON
Marja profit net
66,85%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
283.830 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
51.813 RON
Casa & conturi bănci
232.017 RON
Capital propriu
278.483 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Băiculeşti nr. 29, 13193
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0724714724

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Băiculeşti nr. 29, 13193
Cod poștal: 13193
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Băiculeşti nr. 29, 13193
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
13193
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.02.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
416.213 RON
Rezultat net
278.243 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 416.213 RON 297.433 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 416.213 RON 297.433 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 128.647 RON 95.627 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 287.566 RON 201.806 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 278.243 RON 199.552 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 283.830 RON 149.178 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 283.830 RON 149.178 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 51.813 RON 1.060 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 232.017 RON 148.118 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.347 RON 10.557 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 278.483 RON 138.621 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active283.830RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale283.830 RON
Datorii totale5.347 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
98,0 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
53,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 416.213 +39,9% față de anul precedent 416.213 128.647 287.566 +42,5% față de anul precedent 278.243 +39,4% față de anul precedent 0 0
2023 297.433 +103,8% față de anul precedent 297.433 95.627 201.806 +880,4% față de anul precedent 199.552 +1.071,4% față de anul precedent 0 0
2022 145.938 +116,4% față de anul precedent 145.938 125.354 20.584 -63,8% față de anul precedent 17.036 -69,0% față de anul precedent 0 0
2021 67.442 +240,3% față de anul precedent 67.442 10.628 56.814 +208,8% față de anul precedent 55.033 +209,0% față de anul precedent 0 0
2020 19.821 19.821 1.425 18.396 17.811 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 283.830 283.830 0 51.813 232.017
2023 0 149.178 149.178 0 1.060 148.118
2022 0 28.562 28.562 0 1.028 27.534
2021 0 80.334 80.334 0 2.025 78.309
2020 0 19.877 19.877 0 0 19.877

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.347 -49,4% față de anul precedent 278.483 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 10.557 -6,5% față de anul precedent 138.621 Neraportat 1
2022 11.286 +54,8% față de anul precedent 17.276 Neraportat 0
2021 7.290 +290,7% față de anul precedent 73.044 Neraportat 0
2020 1.866 18.011 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VIVIORICA IULIANA ZAMFIRfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32505/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 416.213 RON. Profit: 278.243 RON

Cifra de afaceri: 416.213 RON. Profit: 278.243 RON

Cifra de afaceri
416.213 RON +39.94% față de anul precedent
Profit net
278.243 RON +39.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.347 RON -49.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 297.433 RON. Profit: 199.552 RON

Cifra de afaceri: 297.433 RON. Profit: 199.552 RON

Cifra de afaceri
297.433 RON +103.81% față de anul precedent
Profit net
199.552 RON +1071.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
10.557 RON -6.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 145.938 RON. Profit: 17.036 RON

Cifra de afaceri: 145.938 RON. Profit: 17.036 RON

Cifra de afaceri
145.938 RON +116.39% față de anul precedent
Profit net
17.036 RON -69.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.286 RON +54.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 67.442 RON. Profit: 55.033 RON

Cifra de afaceri: 67.442 RON. Profit: 55.033 RON

Cifra de afaceri
67.442 RON +240.26% față de anul precedent
Profit net
55.033 RON +208.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.290 RON +290.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 19.821 RON. Profit: 17.811 RON

Cifra de afaceri: 19.821 RON. Profit: 17.811 RON

Cifra de afaceri
19.821 RON
Profit net
17.811 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.866 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMATERNARIUM CLINIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MATERNARIUM CLINIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.092026Mentiune · Buletin 32505/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 14.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MATERNARIUM CLINIC S.R.L.
CUI
42302632
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.09.2026
Registrul Comerțului
J40/2562/2020
EUID
ROONRC.J40/2562/2020
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada BĂICULEŞTI, Nr. 29, CAMERA 1, Ap. 25
Județ
București
Număr încheiere
687826
Data încheierii
01.09.2026
Număr dosar
3234556
Data dosarului
17.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alexandru-Marian Drăgulescu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 14.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3234556 din 17.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32505/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

PANDORA EYES SRL
CUI: 36997136CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.527 RON
Profit
91.283 RON
Angajati
1
DIACONU SERVICES SRL
CUI: 35745319CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.464 RON
Profit
147.176 RON
Angajati
2
CAROL MED CENTER SRL
CUI: 31836317CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.119 RON
Profit
25.373 RON
Angajati
2
CLINICA DR. ADRIANA ANTOHE SRL
CUI: 20523624CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.240 RON
Profit
183.865 RON
Angajati
2
ERENAMED SRL
CUI: 34743654CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.651 RON
Profit
255.809 RON
Angajati
2
BLUE LIFE MEDICAL S.R.L.
CUI: 43083182CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
410.569 RON
Profit
47.571 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

CLINICA BELLA VITA S.R.L.
CUI: 42291347CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.680 RON
Profit
33.517 RON
Angajati
1
VLAD HURDUC MED S.R.L.
CUI: 42308937CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
578.603 RON
Profit
418.408 RON
Angajati
1
MEDICAL SOLUTION ACV S.R.L.
CUI: 42277563CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
728.398 RON
Profit
569.049 RON
Angajati
1
TOPDOCTORS CONCEPT S.R.L.
CUI: 42313623CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
912.455 RON
Profit
568.222 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
760.000 RON
Profit
49.915 RON
Angajati
1
ONEIL TRAVEL MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 42302659CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.544 RON
Profit
4.199 RON
Angajati
0
RAM20 PROIECT S.R.L.
CUI: 42300208CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.897 RON
Profit
22.233 RON
Angajati
0
ANDCOS MOTORSPORT S.R.L.
CUI: 42304161CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.647 RON
Profit
27.494 RON
Angajati
1
ENJOY MEDIA PRODUCTION S.R.L.
CUI: 42279327CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
334.931 RON
Profit
120.439 RON
Angajati
2
LOFT TOWERS S.R.L.
CUI: 42320590CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
506.888 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.146.595 RON
Profit
3.698.250 RON
Angajati
9
TECHGRAM S.R.L.
CUI: 42483709CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.595 RON
Profit
137.240 RON
Angajati
1
ERIK TRANS CURIER S.R.L.
CUI: 40198889CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
579.791 RON
Profit
80.600 RON
Angajati
2
ABSINTHE ART S.R.L.
CUI: 43952560CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.133 RON
Profit
4.333 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MATERNARIUM CLINIC S.R.L.?

CUI-ul MATERNARIUM CLINIC S.R.L. este 42302632.

Unde este sediul MATERNARIUM CLINIC S.R.L.?

MATERNARIUM CLINIC S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Băiculeşti nr. 29, 13193, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MATERNARIUM CLINIC S.R.L.?

MATERNARIUM CLINIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MATERNARIUM CLINIC S.R.L. in 2024?

In 2024, MATERNARIUM CLINIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 416.213 RON.

Cati angajati are MATERNARIUM CLINIC S.R.L.?

MATERNARIUM CLINIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MATERNARIUM CLINIC S.R.L.?

MATERNARIUM CLINIC S.R.L. are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat MATERNARIUM CLINIC S.R.L. in 2024?

MATERNARIUM CLINIC S.R.L. a inregistrat un profit net de 278.243 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.