Activ

CIOCAN FLORINEL-LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 42305523
CIF: 42305523
Reg. Com.: F2020000535401
CAEN: 4622
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 24 februarie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al florilor şi al plantelor

Surse și actualizare

Despre CIOCAN FLORINEL-LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CIOCAN FLORINEL-LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Tâncăbeşti Com. Snagov, judetul ILFOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al florilor şi al plantelor" (cod CAEN 4622), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 24.02.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4622, Ilfov

FLOWERS MARKET HOLLAND SRL
CUI: 31556279CAEN: 4622
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2013-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.573.381 RON
Profit
307.557 RON
Angajati
25
FRESCO VERDE FLOWERS S.R.L.
CUI: 41560625CAEN: 4622
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2019-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.680.367 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
ELMA BLUE FLOWERS SRL
CUI: 37726801CAEN: 4622
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.133.379 RON
Profit
205.293 RON
Angajati
9
SUCCES MAXIM SRL
CUI: 18217046CAEN: 4622
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2005-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.847.747 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
EURO VELSTAND CONCEPT SRL
CUI: 36151713CAEN: 4622
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2016-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.966.631 RON
Profit
213.163 RON
Angajati
5
AGRO-FLOWER GLOBAL SRL
CUI: 32705743CAEN: 4622
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2014-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.181.221 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
NBF S.R.L.
CUI: 18531633CAEN: 4622
Activ
ILFOV, Sat Cernica Com. Cernica2006-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
813.652 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MON CHIC JASMINE SRL
CUI: 36667235CAEN: 4622
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
633.084 RON
Profit
124.200 RON
Angajati
2
PEPINIERA DULCE S.R.L.
CUI: 40948808CAEN: 4622
Activ
ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca2019-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.902 RON
Profit
23.094 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CIOCAN FLORINEL-LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul CIOCAN FLORINEL-LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 42305523.

Cand a fost infiintata CIOCAN FLORINEL-LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CIOCAN FLORINEL-LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Ce activitate are CIOCAN FLORINEL-LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CIOCAN FLORINEL-LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4622 (Comerţ cu ridicata al florilor şi al plantelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
3 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
3 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.