Activ Plătitor TVA

CULTINIROLF S.R.L.

CUI: 42346450
CIF: RO42346450
Reg. Com.: J2020000197397
CAEN: 0121
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 martie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Cultivarea strugurilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:35

Despre CULTINIROLF S.R.L.

CULTINIROLF S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Odobeşti, judetul VRANCEA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea strugurilor" (cod CAEN 0121), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CULTINIROLF S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 6.453 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
122.156 RON
Cheltuieli totale
114.547 RON
Profit brut
7.609 RON
Profit net
6.453 RON
Active imobilizate
70.538 RON
Active circulante
638.756 RON
Stocuri
577.009 RON
Creanțe
61.389 RON
Casa & conturi bănci
358 RON
Capital propriu
473.685 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Orş. Odobeşti, Str. Libertăţii nr. 167A, 625300
Telefon0764468792

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Orş. Odobeşti, Str. Libertăţii nr. 167A, 625300
Cod poștal: 625300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Orş. Odobeşti, Str. Libertăţii nr. 167A, 625300
Cod postal
625300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.03.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
6.453 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 122.156 RON 178.214 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 114.547 RON 188.939 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.609 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.453 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 10.725 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 10.725 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 70.538 RON 65.721 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 638.756 RON 539.244 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 709.294 RON 604.965 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 577.009 RON 480.886 RON
CreanțeSume de încasat 61.389 RON 45.472 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 358 RON 12.886 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 235.609 RON 137.734 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 473.685 RON 467.231 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active709.294RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale709.294 RON
Datorii totale235.609 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,9 %Profit net / active totale
ROE
1,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,71 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 122.156 114.547 7.609 6.453 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 178.214 188.939 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.725 10.725
2022 177.802 -54,8% față de anul precedent 476.838 285.785 191.053 -14,2% față de anul precedent 185.889 -12,1% față de anul precedent 0 0
2021 393.708 +35,7% față de anul precedent 413.845 191.208 222.637 +25,4% față de anul precedent 211.355 +25,1% față de anul precedent 0 0
2020 290.150 307.201 129.600 177.601 168.897 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 70.538 638.756 709.294 577.009 61.389 358
2023 65.721 539.244 604.965 480.886 45.472 12.886
2022 70.112 720.970 791.082 371.104 106.893 242.973
2021 77.061 442.187 519.248 99.907 100.897 241.383
2020 4.045 276.089 280.134 0 148.575 127.514

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 235.609 +71,1% față de anul precedent 473.685 Neraportat 0
2023 137.734 -56,0% față de anul precedent 467.231 Neraportat 0
2022 313.125 +88,9% față de anul precedent 477.957 Neraportat 0
2021 165.796 +49,3% față de anul precedent 353.452 Neraportat 0
2020 111.037 169.097 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FPFLORIN PĂUNadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31375/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 6.453 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 6.453 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
6.453 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
235.609 RON +71.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.725 RON
Angajati
0
Datorii
137.734 RON -56.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 177.802 RON. Profit: 185.889 RON

Cifra de afaceri: 177.802 RON. Profit: 185.889 RON

Cifra de afaceri
177.802 RON -54.84% față de anul precedent
Profit net
185.889 RON -12.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
313.125 RON +88.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 393.708 RON. Profit: 211.355 RON

Cifra de afaceri: 393.708 RON. Profit: 211.355 RON

Cifra de afaceri
393.708 RON +35.69% față de anul precedent
Profit net
211.355 RON +25.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
165.796 RON +49.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 290.150 RON. Profit: 168.897 RON

Cifra de afaceri: 290.150 RON. Profit: 168.897 RON

Cifra de afaceri
290.150 RON
Profit net
168.897 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
111.037 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCULTINIROLF S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0121 in Orş. Odobeşti (VRANCEA)

CULTINIROLF S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0121 in Orş. Odobeşti (VRANCEA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.082026Mentiune · Buletin 31375/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 06.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CULTINIROLF S.R.L.
CUI
42346450
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.08.2026
Registrul Comerțului
J39/197/2020
EUID
ROONRC.J39/197/2020
Sediu
Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Jud. Vrancea, Strada LIBERTĂŢII, Nr. 167A
Județ
Vrancea
Număr încheiere
659330
Data încheierii
20.08.2026
Număr dosar
3132785
Data dosarului
10.08.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Antoanela Viorica Eleonora Rizescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3132785 din 10.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 06.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31375/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0121, Vrancea

VIILE DUMBRĂVENIULUI S.R.L.
CUI: 41028386CAEN: 0121
Activ
VRANCEA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2019-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.348 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SUVIAGRO CONSULT S.R.L.
CUI: 42346477CAEN: 0121
Activ
VRANCEA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2020-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.772 RON
Profit
6.104 RON
Angajati
1
CRAMA RĂZEŞILOR S.R.L.
CUI: 39527201CAEN: 0121
Activ
VRANCEA, Sat Putna Com. Boloteşti2018-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.267.726 RON
Profit
59.118 RON
Angajati
1
OPTIVIN PROD S.R.L.
CUI: 43014182CAEN: 0121
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2020-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.401 RON
Profit
5.032 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

JETOSIRO EDIL S.R.L.
CUI: 42346434CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Bogza Com. Sihlea2020-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
877 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AMIV DARALEXE S.R.L.
CUI: 42321790CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Obrejiţa Com. Obrejiţa2020-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.633 RON
Profit
9.159 RON
Angajati
0
DOLNICRĂZ S.R.L.
CUI: 42135100CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Româneşti Com. Nistoreşti2020-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.564 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTO AMIGEN SERV S.R.L.
CUI: 42565922CAEN: 4520
Activ
VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca2020-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.000 RON
Profit
13.488 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CULTINIROLF S.R.L.?

CUI-ul CULTINIROLF S.R.L. este 42346450.

Unde este sediul CULTINIROLF S.R.L.?

CULTINIROLF S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Orş. Odobeşti, Str. Libertăţii nr. 167A, 625300, Orş. Odobeşti, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata CULTINIROLF S.R.L.?

CULTINIROLF S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CULTINIROLF S.R.L. in 2024?

In 2024, CULTINIROLF S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are CULTINIROLF S.R.L.?

CULTINIROLF S.R.L. are codul CAEN principal 0121 (Cultivarea strugurilor).

Ce profit a inregistrat CULTINIROLF S.R.L. in 2024?

CULTINIROLF S.R.L. a inregistrat un profit net de 6.453 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.