Radiat

ADAMAR SAFE CARS S.R.L.

CUI: 42350990
CIF: 42350990
Reg. Com.: J2020003163405
CAEN: 4671
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 martie 2020 · 5 ani
Radiată din: 25 august 2025
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:27

Despre ADAMAR SAFE CARS S.R.L.

ADAMAR SAFE CARS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al autovehiculelor" (cod CAEN 4671), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din august 2025).

In 2024, ADAMAR SAFE CARS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.317 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (82.648 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
28.317 RON
Venituri totale
28.317 RON
Cheltuieli totale
50.785 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
35.815 RON
Active circulante
2.348 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.344 RON
Casa & conturi bănci
4 RON
Capital propriu
-44.485 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Liviu Rebreanu nr. 46-58
Detalii adresaTRONSON III. CAMERA 2
Telefon0721136176

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Liviu Rebreanu nr. 46-58
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Liviu Rebreanu nr. 46-58
Detalii
TRONSON III. CAMERA 2
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
25 august 2025

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 25.08.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
21 ianuarie 2021
Data reactivare
12 octombrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
28.317 RON
Rezultat net
-22.468 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 28.317 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 28.317 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 50.785 RON 22.217 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 22.468 RON 22.217 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 22.468 RON 22.217 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 35.815 RON 52.345 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.348 RON 4.540 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 38.163 RON 56.885 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.344 RON 1.266 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4 RON 3.274 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 82.648 RON 78.902 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -44.485 RON -22.017 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active38.163RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

216,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale38.163 RON
Datorii totale82.648 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-116,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 28.317 28.317 50.785 0 0 22.468 22.468
2023 0 0 22.217 0 0 22.217 22.217

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 35.815 2.348 38.163 0 2.344 4
2023 52.345 4.540 56.885 0 1.266 3.274

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 82.648 +4,8% față de anul precedent -44.485 Neraportat 0
2023 78.902 -22.017 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IVION VOICUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2025 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 18018/2025dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 28.317 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.317 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.317 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.468 RON
Angajati
0
Datorii
82.648 RON +4.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.217 RON
Angajati
0
Datorii
78.902 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2021 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADAMAR SAFE CARS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4671 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ADAMAR SAFE CARS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4671 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.052025Dizolvare · Buletin 18018/2025dizolvare_si_lichidare
Companie
ADAMAR SAFE CARS S.R.L.
CUI
42350990
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
05.05.2025
Registrul Comerțului
J2020003163405
EUID
ROONRC.J2020003163405
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada Liviu Rebreanu, Nr. 46-58, TRONSON III, CAMERA 2, Scara
Județ
București
Număr încheiere
379067
Data încheierii
30.04.2025
Număr dosar
1466419
Data dosarului
11.04.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela-Simona Coclea
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 18018/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4671, Municipiul Bucureşti

BMW ROMANIA S.R.L.
CUI: 40347832CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.966.342.637 RON
Profit
33.528.700 RON
Angajati
24
HYUNDAI AUTO ROMANIA SRL
CUI: 6104191CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.149.518.562 RON
Profit
72.271.375 RON
Angajati
49
TRUST MOTORS SRL
CUI: 15301079CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
632.653.696 RON
Profit
34.725.409 RON
Angajati
87
AUTO ITALIA IMPEX SRL
CUI: 3786213CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
458.305.839 RON
Profit
0 RON
Angajati
133
PREMIUM AUTO SRL
CUI: 15744416CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.990.368 RON
Profit
14.611.175 RON
Angajati
30
QUANTUM AUTO MAX S.R.L.
CUI: 48590798CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.962.463 RON
Profit
24.903.411 RON
Angajati
14
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL
CUI: 5348490CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.278.316 RON
Profit
22.909.580 RON
Angajati
62
EURONAUTICA INTERNATIONAL SRL
CUI: 15279540CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.545.394 RON
Profit
17.489.567 RON
Angajati
27
PHARUS RENT S.R.L.
CUI: 42161614CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.543.144 RON
Profit
778.841 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADAMAR SAFE CARS S.R.L.?

CUI-ul ADAMAR SAFE CARS S.R.L. este 42350990.

Unde este sediul ADAMAR SAFE CARS S.R.L.?

ADAMAR SAFE CARS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Liviu Rebreanu nr. 46-58, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ADAMAR SAFE CARS S.R.L.?

ADAMAR SAFE CARS S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADAMAR SAFE CARS S.R.L. in 2024?

In 2024, ADAMAR SAFE CARS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.317 RON.

Ce activitate are ADAMAR SAFE CARS S.R.L.?

ADAMAR SAFE CARS S.R.L. are codul CAEN principal 4671 (Comerţ cu ridicata al autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat ADAMAR SAFE CARS S.R.L. in 2024?

ADAMAR SAFE CARS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 22.468 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.