Activ e‑Factură

EREDIJ SERV S.R.L.

CUI: 42364350
CIF: 42364350
Reg. Com.: J2020001107232
CAEN: 8110
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 martie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activități de servicii suport combinate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:34

Despre EREDIJ SERV S.R.L.

EREDIJ SERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, judetul ILFOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de servicii suport combinate" (cod CAEN 8110), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EREDIJ SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 49.920 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.820 RON in 2020 la 49.920 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
49.920 RON
Venituri totale
49.920 RON
Cheltuieli totale
51.417 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
6.184 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.435 RON
Casa & conturi bănci
4.749 RON
Capital propriu
2.970 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, Str. Şcolii nr. 46
Detalii adresacamera 01

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, Str. Şcolii nr. 46
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, Str. Şcolii nr. 46
Detalii
camera 01
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.03.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
49.920 RON
Rezultat net
-1.972 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 49.920 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 49.920 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 51.417 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.497 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.972 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.184 RON 0 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.184 RON 0 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.435 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.749 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.214 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.970 RON 0 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.184RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

52,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.184 RON
Datorii totale3.214 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 49.920 49.920 51.417 0 0 1.497 1.972
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2022 21.481 +4,0% față de anul precedent 21.481 30.569 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.088 9.768
2021 20.663 +1.035,3% față de anul precedent 20.663 6.700 13.963 +1.692,4% față de anul precedent 13.344 +1.766,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.820 1.820 1.041 779 715 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 6.184 6.184 0 1.435 4.749
2023 0 0 0 0 0 0
2022 0 5.610 5.610 189 2.807 2.614
2021 793 14.194 14.987 11.846 947 1.401
2020 610 5.983 6.593 4.488 200 1.295

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.214 2.970 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2022 1.120 +53,9% față de anul precedent 4.490 Neraportat 0
2021 728 -87,2% față de anul precedent 14.259 Neraportat 0
2020 5.678 915 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 49.920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.920 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.972 RON
Angajati
0
Datorii
3.214 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 21.481 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.481 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.481 RON +3.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.768 RON
Angajati
0
Datorii
1.120 RON +53.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 20.663 RON. Profit: 13.344 RON

Cifra de afaceri: 20.663 RON. Profit: 13.344 RON

Cifra de afaceri
20.663 RON +1035.33% față de anul precedent
Profit net
13.344 RON +1766.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
728 RON -87.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.820 RON. Profit: 715 RON

Cifra de afaceri: 1.820 RON. Profit: 715 RON

Cifra de afaceri
1.820 RON
Profit net
715 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.678 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEREDIJ SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8110 in Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla (ILFOV)

EREDIJ SERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8110 in Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla (ILFOV)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8110, Ilfov

INOX UTILITIES S.R.L.
CUI: 48309320CAEN: 8110
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2023-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.136 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DOWNTOWN SERVICES DS S.R.L.
CUI: 38148021CAEN: 8110
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2017-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.791 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIPLOACT S.R.L.
CUI: 45260310CAEN: 8110
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2021-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.851 RON
Profit
13.288 RON
Angajati
0
RINTECO SERVICES S.R.L.
CUI: 43636789CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Săftica Com. Baloteşti2021-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.476 RON
Profit
404 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8110, Ilfov

CREATE CREATIVE TWIST S.R.L.
CUI: 41278250CAEN: 8110
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2019-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
536.347 RON
Profit
8.557 RON
Angajati
5
VM TRADING S.R.L.
CUI: 41098500CAEN: 8110
Activ
ILFOV, Com. Domneşti2019-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
509.914 RON
Profit
15.943 RON
Angajati
2

Alte firme din Ilfov

HIGH SMART SOFA S.R.L.
CUI: 42364309CAEN: 3100
Activ
ILFOV, Com. 1 Decembrie2020-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
465.275 RON
Profit
87.427 RON
Angajati
5
DUENDE DE LUNA S.R.L.
CUI: 42365045CAEN: 7413
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2020-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.611 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DICE MUSIC PRODUCTION S.R.L.
CUI: 42370157CAEN: 5920
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2020-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.133 RON
Profit
33.040 RON
Angajati
0
NEW AGE TEAM S.R.L.
CUI: 42403106CAEN: 6391
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2020-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.258 RON
Profit
26.617 RON
Angajati
0
AVA AUTO TRADE S.R.L.
CUI: 41895566CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2019-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.284 RON
Profit
17.335 RON
Angajati
1
PAKE DENALEX S.R.L.
CUI: 42820030CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2020-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WIR REISEN SRL
CUI: 36750798CAEN: 7911
Activ
ILFOV, Sat Săftica Com. Baloteşti2016-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.041 RON
Profit
215.124 RON
Angajati
2
DIAMEDICA THERAPY S.R.L.
CUI: 46512270CAEN: 8699
Activ
ILFOV, Sat Ordoreanu Com. Clinceni2022-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.250 RON
Profit
67.028 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EREDIJ SERV S.R.L.?

CUI-ul EREDIJ SERV S.R.L. este 42364350.

Unde este sediul EREDIJ SERV S.R.L.?

EREDIJ SERV S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, Str. Şcolii nr. 46, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata EREDIJ SERV S.R.L.?

EREDIJ SERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EREDIJ SERV S.R.L. in 2024?

In 2024, EREDIJ SERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 49.920 RON.

Ce activitate are EREDIJ SERV S.R.L.?

EREDIJ SERV S.R.L. are codul CAEN principal 8110 (Activități de servicii suport combinate).

Ce profit a inregistrat EREDIJ SERV S.R.L. in 2024?

EREDIJ SERV S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.972 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.