Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 10:48
Despre CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L.
CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării" (cod CAEN 7330), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 143.165 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+471.8%). Profitul net inregistrat a fost de 71.590 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 79.030 RON in 2020 la 143.165 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 143.165 RON
- Venituri totale
- 143.165 RON
- Cheltuieli totale
- 58.601 RON
- Profit brut
- 84.564 RON
- Profit net
- 71.590 RON
- Marja profit net
- 50,01%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 84.466 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 81.163 RON
- Casa & conturi bănci
- 3.303 RON
- Capital propriu
- 81.966 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Drm. Fermei nr. 74, 77160
- Cod postal
- 77160
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 06.03.2020
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2020 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 143.165 RON
- Rezultat net
- 71.590 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 143.165 RON | 25.036 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 143.165 RON | 25.036 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 58.601 RON | 8.973 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 84.564 RON | 16.063 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 71.590 RON | 13.560 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 84.466 RON | 35.120 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 84.466 RON | 35.120 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 81.163 RON | 29.452 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 3.303 RON | 5.668 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 2.500 RON | 3.548 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 81.966 RON | 31.572 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 84,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 87,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 33,79 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 97,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 143.165 +471,8% față de anul precedent | 143.165 | 58.601 | 84.564 +426,5% față de anul precedent | 71.590 +428,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 25.036 +57,5% față de anul precedent | 25.036 | 8.973 | 16.063 +43,7% față de anul precedent | 13.560 +26,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 15.895 -33,4% față de anul precedent | 15.895 | 4.714 | 11.181 | 10.704 | 0 | 0 |
| 2021 | 23.867 -69,8% față de anul precedent | 23.867 | 24.760 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 893 | 1.609 |
| 2020 | 79.030 | 79.030 | 17.742 | 61.288 | 59.049 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 84.466 | 84.466 | 0 | 81.163 | 3.303 |
| 2023 | 0 | 35.120 | 35.120 | 0 | 29.452 | 5.668 |
| 2022 | 0 | 36.866 | 36.866 | 0 | 27.991 | 8.875 |
| 2021 | 0 | 60.479 | 60.479 | 0 | 56.773 | 3.706 |
| 2020 | 0 | 62.418 | 62.418 | 0 | 60.546 | 1.872 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.500 -29,5% față de anul precedent | 81.966 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 3.548 +471,3% față de anul precedent | 31.572 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 621 -78,1% față de anul precedent | 36.245 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 2.839 -10,4% față de anul precedent | 57.640 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 3.169 | 59.249 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
6 repere. O singură cronologie.
Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 143.165 RON. Profit: 71.590 RON
Cifra de afaceri: 143.165 RON. Profit: 71.590 RON
- Cifra de afaceri
- 143.165 RON +471.84% față de anul precedent
- Profit net
- 71.590 RON +427.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.500 RON -29.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 25.036 RON. Profit: 13.560 RON
Cifra de afaceri: 25.036 RON. Profit: 13.560 RON
- Cifra de afaceri
- 25.036 RON +57.51% față de anul precedent
- Profit net
- 13.560 RON +26.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.548 RON +471.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.895 RON. Profit: 10.704 RON
Cifra de afaceri: 15.895 RON. Profit: 10.704 RON
- Cifra de afaceri
- 15.895 RON -33.4% față de anul precedent
- Profit net
- 10.704 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 621 RON -78.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 23.867 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 23.867 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 23.867 RON -69.8% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.609 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.839 RON -10.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 79.030 RON. Profit: 59.049 RON
Cifra de afaceri: 79.030 RON. Profit: 59.049 RON
- Cifra de afaceri
- 79.030 RON
- Profit net
- 59.049 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.169 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7330 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)
CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7330 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7330, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7330, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L.?
CUI-ul CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. este 42377031.
Unde este sediul CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L.?
CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Drm. Fermei nr. 74, 77160, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L.?
CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. in 2024?
In 2024, CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 143.165 RON.
Ce activitate are CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L.?
CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. are codul CAEN principal 7330 (Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării).
Ce profit a inregistrat CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. in 2024?
CREATIVE ENERGY SPOT S.R.L. a inregistrat un profit net de 71.590 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.