Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase
Surse și actualizareDespre POP AGRO BIO MILK S.R.L.
POP AGRO BIO MILK S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Pişcari Com. Terebeşti, judetul SATU MARE, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, POP AGRO BIO MILK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 78.216 RON, in scadere fata de anul precedent (-23.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (1.094.765 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 78.216 RON
- Venituri totale
- 145.774 RON
- Cheltuieli totale
- 312.644 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 241.621 RON
- Active circulante
- 30.620 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 16.120 RON
- Casa & conturi bănci
- 14.500 RON
- Capital propriu
- -654.934 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SATU MARE, Sat Pişcari Com. Terebeşti, Str. Satu Mare nr. 8, 447323
- Cod postal
- 447323
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 11.03.2020
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2020 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 78.216 RON
- Rezultat net
- -166.870 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 78.216 RON | 101.865 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 145.774 RON | 157.911 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 312.644 RON | 233.265 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 166.870 RON | 75.354 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 166.870 RON | 75.354 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 241.621 RON | 309.758 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 30.620 RON | 119.390 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 272.241 RON | 429.148 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 3.848 RON |
| CreanțeSume de încasat | 16.120 RON | 13.175 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 14.500 RON | 102.367 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.094.765 RON | 996.676 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -654.934 RON | -488.064 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,03 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -240,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78.216 -23,2% față de anul precedent | 145.774 | 312.644 | 0 | 0 | 166.870 | 166.870 |
| 2024 | 101.865 +130,5% față de anul precedent | 157.911 | 233.265 | 0 | 0 | 75.354 | 75.354 |
| 2023 | 44.188 +12,6% față de anul precedent | 145.069 | 245.414 | 0 | 0 | 100.345 | 100.712 |
| 2022 | 39.257 -43,6% față de anul precedent | 58.457 | 188.375 | 0 | 0 | 129.918 | 130.311 |
| 2021 | 69.644 | 69.644 | 174.131 | 0 | 0 | 104.487 | 105.184 |
| 2020 | 0 | 0 | 66.065 | 0 | 0 | 66.065 | 66.065 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.621 | 30.620 | 272.241 | 0 | 16.120 | 14.500 |
| 2024 | 309.758 | 119.390 | 429.148 | 3.848 | 13.175 | 102.367 |
| 2023 | 153.531 | 130.018 | 283.549 | 41.030 | 71.687 | 17.301 |
| 2022 | 182.309 | 101.000 | 283.309 | 30.775 | 45.120 | 25.105 |
| 2021 | 169.031 | 89.104 | 258.135 | 0 | 19.960 | 69.144 |
| 2020 | 190.906 | 38.922 | 229.828 | 24.000 | 11.036 | 3.886 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.094.765 +9,8% față de anul precedent | -654.934 | Neraportat | 2 |
| 2024 | 996.676 +29,5% față de anul precedent | -488.064 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 769.412 +29,9% față de anul precedent | -412.711 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 592.129 +38,0% față de anul precedent | -301.360 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 429.184 +45,2% față de anul precedent | -171.049 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 295.693 | -65.865 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30892/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2025 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 78.216 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 78.216 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 78.216 RON -23.22% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 166.870 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 1.094.765 RON +9.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20252024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 101.865 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 101.865 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 101.865 RON +130.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 75.354 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 996.676 RON +29.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 44.188 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.188 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.188 RON +12.56% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 100.712 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 769.412 RON +29.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 39.257 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 39.257 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 39.257 RON -43.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 130.311 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 592.129 RON +37.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 69.644 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 69.644 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 69.644 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 105.184 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 429.184 RON +45.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 66.065 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 295.693 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOP AGRO BIO MILK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Pişcari Com. Terebeşti (SATU MARE)
POP AGRO BIO MILK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Pişcari Com. Terebeşti (SATU MARE)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
18.082026Mentiune · Buletin 30892/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- POP AGRO BIO MILK S.R.L.
- CUI
- 42397098
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 18.08.2026
- Registrul Comerțului
- J30/244/2020
- EUID
- ROONRC.J30/244/2020
- Sediu
- Sat Pişcari, Comuna Terebeşti, Jud. Satu Mare, Strada SATU MARE, Nr. 8
- Județ
- Satu Mare
- Număr încheiere
- 650401
- Data încheierii
- 17.08.2026
- Număr dosar
- 3096921
- Data dosarului
- 06.08.2026
- Tribunal
- Satu
- Registrator
- Carmen Gotu
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 05.08.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 06.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Satu Mare
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Satu Mare
Alte firme din Satu Mare
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul POP AGRO BIO MILK S.R.L.?
CUI-ul POP AGRO BIO MILK S.R.L. este 42397098.
Unde este sediul POP AGRO BIO MILK S.R.L.?
POP AGRO BIO MILK S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Pişcari Com. Terebeşti, Str. Satu Mare nr. 8, 447323, Sat Pişcari Com. Terebeşti, judetul SATU MARE.
Cand a fost infiintata POP AGRO BIO MILK S.R.L.?
POP AGRO BIO MILK S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a POP AGRO BIO MILK S.R.L. in 2025?
In 2025, POP AGRO BIO MILK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 78.216 RON.
Cati angajati are POP AGRO BIO MILK S.R.L.?
POP AGRO BIO MILK S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2025.
Ce activitate are POP AGRO BIO MILK S.R.L.?
POP AGRO BIO MILK S.R.L. are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).
Ce profit a inregistrat POP AGRO BIO MILK S.R.L. in 2025?
POP AGRO BIO MILK S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 166.870 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 21 august 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 21 septembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.