Activ

OLA TECH SOLUTION S.R.L.

CUI: 42427490
CIF: 42427490
Reg. Com.: J23/1382/2020
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 martie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:14

Despre OLA TECH SOLUTION S.R.L.

OLA TECH SOLUTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Măgurele, judetul ILFOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OLA TECH SOLUTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
9.780 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
51 RON
Casa & conturi bănci
9.729 RON
Capital propriu
9.745 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Mirăslău nr. 32, 77125
Detalii adresaTarla 17, Parcela 57/42, Lot 2/2/1

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Mirăslău nr. 32, 77125
Cod poștal: 77125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Mirăslău nr. 32, 77125
Detalii
Tarla 17, Parcela 57/42, Lot 2/2/1
Cod postal
77125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.03.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 905 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 905 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 905 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.780 RON 9.780 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.780 RON 9.780 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 51 RON 51 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.729 RON 9.729 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 35 RON 35 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.745 RON 9.745 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.780RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.780 RON
Datorii totale35 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
279,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 905 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 905 905
2022 13.000 13.000 1.584 11.416 11.077 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 127 0 0 127 127
2020 2.178 2.178 2.620 0 0 442 500

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 9.780 9.780 0 51 9.729
2023 0 9.780 9.780 0 51 9.729
2022 0 12.360 12.360 0 51 12.309
2021 0 1.331 1.331 0 1.266 65
2020 127 1.331 1.458 0 1.266 65

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 35 0,0% față de anul precedent 9.745 Neraportat 0
2023 35 -98,0% față de anul precedent 9.745 Neraportat 0
2022 1.710 -2,7% față de anul precedent 10.650 Neraportat 0
2021 1.758 0,0% față de anul precedent -427 Neraportat 0
2020 1.758 -300 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
35 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
905 RON
Angajati
0
Datorii
35 RON -97.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 13.000 RON. Profit: 11.077 RON

Cifra de afaceri: 13.000 RON. Profit: 11.077 RON

Cifra de afaceri
13.000 RON
Profit net
11.077 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.710 RON -2.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
127 RON
Angajati
0
Datorii
1.758 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.178 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.178 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
500 RON
Angajati
0
Datorii
1.758 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOLA TECH SOLUTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Orş. Măgurele (ILFOV)

OLA TECH SOLUTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Orş. Măgurele (ILFOV)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Ilfov

SLAVE ELECTRO S.R.L.
CUI: 42290856CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2020-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.000 RON
Profit
28.950 RON
Angajati
2
ENEL ENERGY LIGHT S.R.L.
CUI: 42438104CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Ghermăneşti Com. Snagov2020-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.065.458 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Ilfov

DND QUALITY GAZ CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42431980CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2020-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.387.350 RON
Profit
396.545 RON
Angajati
9
NEAT URBAN GROUP S.R.L.
CUI: 42385212CAEN: 7420
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2020-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.245 RON
Profit
10.736 RON
Angajati
0
ONORIS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42473756CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei2020-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
838.117 RON
Profit
614.523 RON
Angajati
3
INDUSTRIAL BUILDING S.R.L.
CUI: 41956647CAEN: 4110
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2019-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
982.605 RON
Profit
299.396 RON
Angajati
3
AISHA.STORE.ONLINE S.R.L.
CUI: 42900610CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2020-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.010.862 RON
Profit
12.583 RON
Angajati
1
KREIKER EXPERT CONTABIL SRL
CUI: 36755434CAEN: 6920
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2016-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.750 RON
Profit
109.066 RON
Angajati
2
ENVIROBEE S.R.L.
CUI: 46813486CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2022-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.848 RON
Profit
113.954 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OLA TECH SOLUTION S.R.L.?

CUI-ul OLA TECH SOLUTION S.R.L. este 42427490.

Unde este sediul OLA TECH SOLUTION S.R.L.?

OLA TECH SOLUTION S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Mirăslău nr. 32, 77125, Orş. Măgurele, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata OLA TECH SOLUTION S.R.L.?

OLA TECH SOLUTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OLA TECH SOLUTION S.R.L. in 2024?

In 2024, OLA TECH SOLUTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are OLA TECH SOLUTION S.R.L.?

OLA TECH SOLUTION S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat OLA TECH SOLUTION S.R.L. in 2024?

OLA TECH SOLUTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.