Activ

ALACIO AUTO COLOR S.R.L.

CUI: 42433204
CIF: 42433204
Reg. Com.: J20/364/2020
CAEN: 4673
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 martie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:27

Despre ALACIO AUTO COLOR S.R.L.

ALACIO AUTO COLOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete" (cod CAEN 4673), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALACIO AUTO COLOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.551 RON
Stocuri
1.484 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
67 RON
Capital propriu
-18.397 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Horea nr. 29, 330047
Telefon0728156570

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Horea nr. 29, 330047
Cod poștal: 330047
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Horea nr. 29, 330047
Cod postal
330047
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.03.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 9.633 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 9.633 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 9.226 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 407 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 342 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.551 RON 1.551 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.551 RON 1.551 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.484 RON 1.484 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 67 RON 67 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.948 RON 19.948 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -18.397 RON -18.397 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.551RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.286,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.551 RON
Datorii totale19.948 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.186,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2023 9.633 -78,3% față de anul precedent 9.633 9.226 407 342 0 0
2022 44.356 +974,8% față de anul precedent 44.363 61.807 0 0 17.444 18.748
2021 4.127 -88,9% față de anul precedent 4.127 5.788 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.661 1.785
2020 37.299 37.299 34.585 2.714 1.594 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.551 1.551 1.484 0 67
2023 0 1.551 1.551 1.484 0 67
2022 0 8.255 8.255 5.928 0 2.327
2021 0 616 616 471 0 145
2020 0 6.620 6.620 924 3.919 1.777

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 19.948 0,0% față de anul precedent -18.397 Neraportat 0
2023 19.948 -26,1% față de anul precedent -18.397 Neraportat 0
2022 26.994 +4.347,1% față de anul precedent -18.739 Neraportat 0
2021 607 -87,4% față de anul precedent 9 Neraportat 0
2020 4.826 1.794 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.948 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.633 RON. Profit: 342 RON

Cifra de afaceri: 9.633 RON. Profit: 342 RON

Cifra de afaceri
9.633 RON -78.28% față de anul precedent
Profit net
342 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.948 RON -26.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 44.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.356 RON +974.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.748 RON
Angajati
0
Datorii
26.994 RON +4347.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.127 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.127 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.127 RON -88.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.785 RON
Angajati
0
Datorii
607 RON -87.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 37.299 RON. Profit: 1.594 RON

Cifra de afaceri: 37.299 RON. Profit: 1.594 RON

Cifra de afaceri
37.299 RON
Profit net
1.594 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.826 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALACIO AUTO COLOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

ALACIO AUTO COLOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4673, Hunedoara

ALEXDAN AGREGATE PREST S.R.L.
CUI: 42365940CAEN: 4673
Activ
HUNEDOARA, Sat Sântămăria-Orlea Com. Sântămăria-Orlea2020-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
558.508 RON
Profit
103.425 RON
Angajati
3
BDT REFUSE TRUCK RENT S.R.L.
CUI: 42197561CAEN: 4673
Activ
HUNEDOARA, Loc. Sântuhalm Mun. Deva2020-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.306.687 RON
Profit
2.058.426 RON
Angajati
9
DIALUM PLUV S.R.L.
CUI: 43147030CAEN: 4673
Activ
HUNEDOARA, Sat Romos Com. Romos2020-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
869.468 RON
Profit
478 RON
Angajati
4

Alte firme din Hunedoara

IVEL EXPRESS S.R.L.
CUI: 42432063CAEN: 4321
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2020-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.208 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ABARTEP KNX ENERGY S.R.L.
CUI: 42437567CAEN: 4321
Activ
HUNEDOARA, Sat Bârsău Com. Hărău2020-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.393 RON
Profit
3.212 RON
Angajati
0
FOOD STEFF & MALVY S.R.L.
CUI: 42401962CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Sat Ponor Com. Pui2020-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.877 RON
Profit
6.779 RON
Angajati
2
RYTHMO CARDIO CHEST S.R.L.
CUI: 42463485CAEN: 8622
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2020-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.500 RON
Profit
962 RON
Angajati
0
DEVANHIL AMICO S.R.L.
CUI: 42227077CAEN: 4690
Activ
HUNEDOARA, Sat Mintia Com. Veţel2020-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.961 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INTERSERVICE CAR&TRUCK S.R.L.
CUI: 42639485CAEN: 7120
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.018.575 RON
Profit
169.614 RON
Angajati
6
PLATOUL LUNCANILOR S.R.L.
CUI: 44341239CAEN: 5610
Activ
HUNEDOARA, Sat Târsa Com. Boşorod2021-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.049 RON
Profit
1.108 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALACIO AUTO COLOR S.R.L.?

CUI-ul ALACIO AUTO COLOR S.R.L. este 42433204.

Unde este sediul ALACIO AUTO COLOR S.R.L.?

ALACIO AUTO COLOR S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Horea nr. 29, 330047, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata ALACIO AUTO COLOR S.R.L.?

ALACIO AUTO COLOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALACIO AUTO COLOR S.R.L. in 2024?

In 2024, ALACIO AUTO COLOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ALACIO AUTO COLOR S.R.L.?

ALACIO AUTO COLOR S.R.L. are codul CAEN principal 4673 (Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete).

Ce profit a inregistrat ALACIO AUTO COLOR S.R.L. in 2024?

ALACIO AUTO COLOR S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.