Activ

SEJUR PREST S.R.L.

CUI: 42437990
CIF: 42437990
Reg. Com.: J13/886/2020
CAEN: 5520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 aprilie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:10

Despre SEJUR PREST S.R.L.

SEJUR PREST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată" (cod CAEN 5520), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, SEJUR PREST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
20.143 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
292.868 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.119 RON
Casa & conturi bănci
290.749 RON
Capital propriu
291.423 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Muncitorului nr. 2, 905500
Detalii adresaCAMERA NR.1

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Muncitorului nr. 2, 905500
Cod poștal: 905500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Muncitorului nr. 2, 905500
Detalii
CAMERA NR.1
Cod postal
905500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.04.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-20.143 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 2021
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 333.140 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 333.140 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 20.143 RON 28.396 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 304.744 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 294.750 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 20.143 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.143 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 292.868 RON 321.560 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 292.868 RON 321.560 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.119 RON 33 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 290.749 RON 321.527 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.445 RON 9.994 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 291.423 RON 311.566 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active292.868RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

0,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale292.868 RON
Datorii totale1.445 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
202,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 20.143 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.143 20.143
2021 333.140 +1.717,2% față de anul precedent 333.140 28.396 304.744 +1.675,3% față de anul precedent 294.750 +1.673,9% față de anul precedent 0 0
2020 18.333 18.333 1.167 17.166 16.616 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 0 292.868 292.868 0 2.119 290.749
2021 0 321.560 321.560 0 33 321.527
2020 0 17.366 17.366 0 0 17.366

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 1.445 -85,5% față de anul precedent 291.423 Neraportat 0
2021 9.994 +1.717,1% față de anul precedent 311.566 Neraportat 0
2020 550 16.816 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2022
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.143 RON
Angajati
0
Datorii
1.445 RON -85.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 333.140 RON. Profit: 294.750 RON

Cifra de afaceri: 333.140 RON. Profit: 294.750 RON

Cifra de afaceri
333.140 RON +1717.16% față de anul precedent
Profit net
294.750 RON +1673.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.994 RON +1717.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.333 RON. Profit: 16.616 RON

Cifra de afaceri: 18.333 RON. Profit: 16.616 RON

Cifra de afaceri
18.333 RON
Profit net
16.616 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
550 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSEJUR PREST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5520 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

SEJUR PREST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5520 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5520, Constanţa

ALEXANDROUS VRS FAMILY S.R.L.
CUI: 42391931CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Sat Costineşti Com. Costineşti2020-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELENIS HOUSE S.R.L.
CUI: 42388561CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie2020-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.937 RON
Profit
124.281 RON
Angajati
0
BELMONTIS TRAVEL S.R.L.
CUI: 42457262CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.251 RON
Profit
18.818 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

KIDU EXPERT DESIGN S.R.L.
CUI: 42434005CAEN: 5320
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.436 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SONIC FAST FOOD S.R.L.
CUI: 42444165CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2020-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.577 RON
Profit
92.403 RON
Angajati
1
CDV DOP S.R.L.
CUI: 42514465CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.213 RON
Profit
3.126 RON
Angajati
1
QUICK FOOD DELIVERY S.R.L.
CUI: 43248710CAEN: 5320
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.285 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIHAI ACTUAL SRL
CUI: 32045027CAEN: 4772
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2013-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.204 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ASPECT LOOK S.R.L.
CUI: 49929036CAEN: 9621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2024-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.151 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SEJUR PREST S.R.L.?

CUI-ul SEJUR PREST S.R.L. este 42437990.

Unde este sediul SEJUR PREST S.R.L.?

SEJUR PREST S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Muncitorului nr. 2, 905500, Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata SEJUR PREST S.R.L.?

SEJUR PREST S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SEJUR PREST S.R.L. in 2022?

In 2022, SEJUR PREST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SEJUR PREST S.R.L.?

SEJUR PREST S.R.L. are codul CAEN principal 5520 (Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată).

Ce profit a inregistrat SEJUR PREST S.R.L. in 2022?

SEJUR PREST S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 20.143 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.