Activ

MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 42481538
CIF: 42481538
Reg. Com.: F23/216/2020
CAEN: 4721
Formă: Necunoscut
Înființată: 6 mai 2020 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:29

Despre MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, judetul ILFOV, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete" (cod CAEN 4721), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, Şos. Bucureşti nr. 151, 77055
Telefon0724864790

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, Şos. Bucureşti nr. 151, 77055
Cod poștal: 77055
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, Şos. Bucureşti nr. 151, 77055
Cod postal
77055
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 06.05.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2020 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2020
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2020 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4721 in Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla (ILFOV)

MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4721 in Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla (ILFOV)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4721, Ilfov

SALDRES FRUCT SRL
CUI: 30990163CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila2012-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.276.263 RON
Profit
251.649 RON
Angajati
5
ZIGZAG ONLINE SRL
CUI: 32646310CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2014-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.986.731 RON
Profit
406.091 RON
Angajati
2
MAKEDONU COM FRUITS S.R.L.
CUI: 39527929CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.873.824 RON
Profit
76.904 RON
Angajati
5
MGM BRITISH COMPANY S.R.L.
CUI: 38896154CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2018-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.259.195 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RANY PREMIUM BTC S.R.L.
CUI: 46408130CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2022-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.025 RON
Profit
215.362 RON
Angajati
1
FRESH HERBS & SALADS SRL
CUI: 35580342CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie2016-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
897.566 RON
Profit
123.511 RON
Angajati
1
VERDE-STOP DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 45644907CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2022-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
637.148 RON
Profit
89.012 RON
Angajati
1
BIO FRUCT FRESH SRL
CUI: 33143627CAEN: 4721
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2014-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
490.114 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 42481538.

Unde este sediul MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, Şos. Bucureşti nr. 151, 77055, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Ce activitate are MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MUSTAFA MARIANA-ROXANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4721 (Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.