Activ Plătitor TVA

CRISTI-RAM INVEST S.R.L.

CUI: 42489418
CIF: RO42489418
Reg. Com.: J2020004952402
CAEN: 6812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 mai 2020 · 6 ani
Distribuie:

Dezvoltare (promovare) imobiliară

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:37

Despre CRISTI-RAM INVEST S.R.L.

CRISTI-RAM INVEST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Dezvoltare (promovare) imobiliară" (cod CAEN 6812), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CRISTI-RAM INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
560.888 RON
Cheltuieli totale
697.853 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
697.135 RON
Active circulante
1.327.875 RON
Stocuri
36.953 RON
Creanțe
227.791 RON
Casa & conturi bănci
1.063.131 RON
Capital propriu
1.366.815 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Garofiţei nr. 8, 13354
Detalii adresaCAM. 3

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Garofiţei nr. 8, 13354
Cod poștal: 13354
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Garofiţei nr. 8, 13354
Detalii
CAM. 3
Cod postal
13354
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.05.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
5 august 2026
Data reactivare
2 septembrie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-137.042 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 1.879.179 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 560.888 RON 1.974.070 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 697.853 RON 1.206.083 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 767.987 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 749.572 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 136.965 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 137.042 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 697.135 RON 214.009 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.327.875 RON 2.057.738 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.025.010 RON 2.271.747 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 36.953 RON 4.047 RON
CreanțeSume de încasat 227.791 RON 38.719 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.063.131 RON 2.014.972 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 658.195 RON 767.890 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.366.815 RON 1.503.857 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.025.010RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.025.010 RON
Datorii totale658.195 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
67,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 560.888 697.853 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 136.965 137.042
2023 1.879.179 +45,9% față de anul precedent 1.974.070 1.206.083 767.987 -6,3% față de anul precedent 749.572 -7,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.288.476 1.358.658 538.717 819.941 807.001 0 0
2021 0 286.591 324.025 0 0 37.434 37.705
2020 0 175 18.047 0 0 17.872 17.872

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 697.135 1.327.875 2.025.010 36.953 227.791 1.063.131
2023 214.009 2.057.738 2.271.747 4.047 38.719 2.014.972
2022 769.826 1.085.756 1.855.582 365.748 99.989 620.019
2021 1.293.367 249.732 1.543.099 294 148.568 100.870
2020 512.258 434.253 946.511 346.496 60.070 27.687

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 658.195 -14,3% față de anul precedent 1.366.815 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 767.890 -30,4% față de anul precedent 1.503.857 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.103.406 -30,5% față de anul precedent 752.176 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.587.932 +64,7% față de anul precedent -49.849 Neraportat 1
2020 964.183 -17.672 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

41din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CPCristian PenteleifondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30618/2026prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
137.042 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
658.195 RON -14.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.879.179 RON. Profit: 749.572 RON

Cifra de afaceri: 1.879.179 RON. Profit: 749.572 RON

Cifra de afaceri
1.879.179 RON +45.85% față de anul precedent
Profit net
749.572 RON -7.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
767.890 RON -30.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.288.476 RON. Profit: 807.001 RON

Cifra de afaceri: 1.288.476 RON. Profit: 807.001 RON

Cifra de afaceri
1.288.476 RON
Profit net
807.001 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.103.406 RON -30.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
37.705 RON
Angajati
1
Datorii
1.587.932 RON +64.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.872 RON
Angajati
0
Datorii
964.183 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCRISTI-RAM INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CRISTI-RAM INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.082026Mentiune · Buletin 30618/2026prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

prelungire valabilitate acte sediu social; actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
CRISTI-RAM INVEST S.R.L.
CUI
42489418
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.08.2026
Registrul Comerțului
J40/4952/2020
EUID
ROONRC.J40/4952/2020
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada GAROFIŢEI, Nr. 8, CAM. 3, Etaj P, Ap. 2
Județ
București
Număr încheiere
646378
Data încheierii
14.08.2026
Număr dosar
3091849
Data dosarului
05.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Daniela Miloiu

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 28.04.2026 la contract de comodat nr. 1 din 29.04.2020, Cerere de înregistrare nr. 3091849 din 05.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30618/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6812, Municipiul Bucureşti

NORD PREMIUM DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 42495908CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.325.093 RON
Profit
205.557 RON
Angajati
1
RO TOP HOME CONCEPT S.R.L.
CUI: 42503091CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
673.281 RON
Profit
277.037 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

PREMIUM MENTORING S.R.L.
CUI: 42489124CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.904 RON
Profit
75.717 RON
Angajati
1
BAIER & ANTONIA INSTALL S.R.L.
CUI: 42489426CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.598 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BME ECOCAR MOVEMENT S.R.L.
CUI: 42486934CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.416 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUKKA VALOR CONCEPT S.R.L.
CUI: 42491833CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.294 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VAN MOVING LOGISTICS S.R.L.
CUI: 42469097CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.200 RON
Profit
8.745 RON
Angajati
0
BSK & GO CONVENABIL S.R.L.
CUI: 42504968CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.838.641 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
CONDOMMINIUM PVB S.R.L.
CUI: 42305655CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.650 RON
Profit
93.637 RON
Angajati
1
CLIMA TECHNIC GLASS S.R.L.
CUI: 42688437CAEN: 4332
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.969 RON
Profit
180.264 RON
Angajati
2
ELIADE ONE XII S.R.L.
CUI: 44150859CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CRISTI-RAM INVEST S.R.L.?

CUI-ul CRISTI-RAM INVEST S.R.L. este 42489418.

Unde este sediul CRISTI-RAM INVEST S.R.L.?

CRISTI-RAM INVEST S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Garofiţei nr. 8, 13354, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CRISTI-RAM INVEST S.R.L.?

CRISTI-RAM INVEST S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CRISTI-RAM INVEST S.R.L. in 2024?

In 2024, CRISTI-RAM INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are CRISTI-RAM INVEST S.R.L.?

CRISTI-RAM INVEST S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CRISTI-RAM INVEST S.R.L.?

CRISTI-RAM INVEST S.R.L. are codul CAEN principal 6812 (Dezvoltare (promovare) imobiliară).

Ce profit a inregistrat CRISTI-RAM INVEST S.R.L. in 2024?

CRISTI-RAM INVEST S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 137.042 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.