Activ Plătitor TVA

TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 42493621
CIF: RO42493621
Reg. Com.: J2020001252121
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 mai 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:35

Despre TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 754.417 RON, in scadere fata de anul precedent (-41.6%). Profitul net inregistrat a fost de 243.401 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 20.304 RON in 2020 la 754.417 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
754.417 RON
Venituri totale
768.667 RON
Cheltuieli totale
502.667 RON
Profit brut
266.000 RON
Profit net
243.401 RON
Marja profit net
32,26%
Active imobilizate
267.337 RON
Active circulante
235.936 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
202.815 RON
Casa & conturi bănci
33.121 RON
Capital propriu
243.641 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Eugen Ionesco nr. 67
Telefon0748157230

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Eugen Ionesco nr. 67
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Eugen Ionesco nr. 67
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.05.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 august 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
754.417 RON
Rezultat net
243.401 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 754.417 RON 1.292.952 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 768.667 RON 1.310.163 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 502.667 RON 929.518 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 266.000 RON 380.645 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 243.401 RON 369.619 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 267.337 RON 413.341 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 235.936 RON 143.878 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 503.273 RON 557.219 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 202.815 RON 109.827 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.121 RON 34.051 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 230.765 RON 65.199 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 243.641 RON 453.312 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active503.273RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

45,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale503.273 RON
Datorii totale230.765 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
48,4 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 754.417 -41,7% față de anul precedent 768.667 502.667 266.000 -30,1% față de anul precedent 243.401 -34,2% față de anul precedent 0 0
2023 1.292.952 -19,8% față de anul precedent 1.310.163 929.518 380.645 -23,5% față de anul precedent 369.619 -21,8% față de anul precedent 0 0
2022 1.611.386 +240,3% față de anul precedent 1.611.386 1.114.126 497.260 +24,9% față de anul precedent 472.453 +22,9% față de anul precedent 0 0
2021 473.586 +2.232,5% față de anul precedent 473.586 75.344 398.242 +2.003,8% față de anul precedent 384.318 +1.990,7% față de anul precedent 0 0
2020 20.304 20.304 1.374 18.930 18.382 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 267.337 235.936 503.273 0 202.815 33.121
2023 413.341 143.878 557.219 0 109.827 34.051
2022 295.432 754.845 1.050.277 0 504.172 250.673
2021 0 402.314 402.314 0 327.611 74.703
2020 0 18.582 18.582 0 18.000 582

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 230.765 +253,9% față de anul precedent 243.641 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 65.199 -88,8% față de anul precedent 453.312 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 582.202 +3.178,9% față de anul precedent 472.693 Neraportat 1
2021 17.756 384.558 Neraportat 0
2020 0 18.582 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 754.417 RON. Profit: 243.401 RON

Cifra de afaceri: 754.417 RON. Profit: 243.401 RON

Cifra de afaceri
754.417 RON -41.65% față de anul precedent
Profit net
243.401 RON -34.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
230.765 RON +253.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.292.952 RON. Profit: 369.619 RON

Cifra de afaceri: 1.292.952 RON. Profit: 369.619 RON

Cifra de afaceri
1.292.952 RON -19.76% față de anul precedent
Profit net
369.619 RON -21.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
65.199 RON -88.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.611.386 RON. Profit: 472.453 RON

Cifra de afaceri: 1.611.386 RON. Profit: 472.453 RON

Cifra de afaceri
1.611.386 RON +240.25% față de anul precedent
Profit net
472.453 RON +22.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
582.202 RON +3178.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 473.586 RON. Profit: 384.318 RON

Cifra de afaceri: 473.586 RON. Profit: 384.318 RON

Cifra de afaceri
473.586 RON +2232.48% față de anul precedent
Profit net
384.318 RON +1990.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.756 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 20.304 RON. Profit: 18.382 RON

Cifra de afaceri: 20.304 RON. Profit: 18.382 RON

Cifra de afaceri
20.304 RON
Profit net
18.382 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Cluj

SOFTOUCH DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 45936812CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
754.863 RON
Profit
629.440 RON
Angajati
1
PLATIPUS GAMING S.R.L.
CUI: 45920611CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
754.168 RON
Profit
64.464 RON
Angajati
0
YOTTADEV SYSTEMS S.R.L.
CUI: 47497292CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
758.256 RON
Profit
674.113 RON
Angajati
1
EASEFUL S.R.L.
CUI: 48911782CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
753.116 RON
Profit
136.989 RON
Angajati
1
ARCHER SOFTWARE SRL
CUI: 35412110CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
776.096 RON
Profit
695.056 RON
Angajati
1
DVDT-TECH S.R.L.
CUI: 46312698CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Dezmir Com. Apahida2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
734.918 RON
Profit
338.399 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Cluj

THINK CLOUD S.R.L.
CUI: 42488846CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
712.411 RON
Profit
473.525 RON
Angajati
1
SMARTAQACONSULT S.R.L.
CUI: 42501376CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2020-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.502 RON
Profit
102.431 RON
Angajati
0
ZETOG SOFTWARE S.R.L.
CUI: 42488838CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.662 RON
Profit
232.821 RON
Angajati
1
CATEQ SOFTWARE S.R.L.
CUI: 42505947CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2020-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.489 RON
Profit
261.328 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

DAIAEDI PAN S.R.L.
CUI: 42494457CAEN: 1071
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.428 RON
Profit
555 RON
Angajati
4
LEDUX BETA S.R.L.
CUI: 42487476CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-05-08
fara e-Factura
MIDD CRAFT S.R.L.
CUI: 42501384CAEN: 4725
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
386.063 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ENDURO NUTS S.R.L.
CUI: 42420476CAEN: 7990
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.999 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TEDIX EDU S.R.L.
CUI: 42554710CAEN: 6312
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
33 RON
Angajati
0
HRSTUDIO MANICURE S.R.L.
CUI: 41926107CAEN: 9622
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.490 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CC IDEALCONSTRUCT SRL
CUI: 37392450CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2017-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.935 RON
Profit
300 RON
Angajati
0
CARA PRESTIGE ADVICE S.R.L.
CUI: 46906534CAEN: 6619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.459 RON
Profit
185.444 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este 42493621.

Unde este sediul TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Eugen Ionesco nr. 67, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 754.417 RON.

Cati angajati are TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

TECHBEES SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 243.401 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.