Activ Plătitor TVA

BESTAR SRL

CUI: 4253898
CIF: RO4253898
Reg. Com.: J1993001942226
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 iulie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:56

Despre BESTAR SRL

BESTAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BESTAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.189.015 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-67.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 3.756.947 RON in 2008 la 5.189.015 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.189.015 RON
Venituri totale
6.359.817 RON
Cheltuieli totale
7.591.151 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
2.714.434 RON
Active circulante
4.738.455 RON
Stocuri
74.758 RON
Creanțe
2.066.160 RON
Casa & conturi bănci
2.597.537 RON
Capital propriu
6.854.811 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Păcurari nr. 129
Telefon0722528219

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Păcurari nr. 129
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Păcurari nr. 129
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.07.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.189.015 RON
Rezultat net
-1.233.828 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.189.015 RON 15.995.873 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.359.817 RON 16.416.939 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.591.151 RON 14.828.657 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.588.282 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.450.457 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.231.334 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.233.828 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.714.434 RON 4.318.160 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.738.455 RON 6.364.623 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.452.889 RON 10.682.783 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 74.758 RON 7.168 RON
CreanțeSume de încasat 2.066.160 RON 1.611.512 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.597.537 RON 4.745.943 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 606.139 RON 1.272.753 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.854.811 RON 9.843.965 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 13 persoane 46 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.452.889RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.452.889 RON
Datorii totale606.139 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.189.015 -67,6% față de anul precedent 6.359.817 7.591.151 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.231.334 1.233.828
2023 15.995.873 +4,9% față de anul precedent 16.416.939 14.828.657 1.588.282 -58,9% față de anul precedent 1.450.457 -58,4% față de anul precedent 0 0
2022 15.255.137 +20,6% față de anul precedent 15.420.238 11.552.764 3.867.474 +12,3% față de anul precedent 3.482.083 +13,8% față de anul precedent 0 0
2021 12.646.552 +52,3% față de anul precedent 13.166.584 9.723.375 3.443.209 +191,8% față de anul precedent 3.059.555 +178,0% față de anul precedent 0 0
2020 8.303.178 -27,5% față de anul precedent 8.487.634 7.307.661 1.179.973 -27,0% față de anul precedent 1.100.619 -25,7% față de anul precedent 0 0
2019 11.450.677 +15,0% față de anul precedent 11.570.405 9.955.036 1.615.369 +66,7% față de anul precedent 1.481.212 +74,6% față de anul precedent 0 0
2018 9.956.529 +4,8% față de anul precedent 10.001.122 9.032.178 968.944 -13,3% față de anul precedent 848.479 -11,8% față de anul precedent 0 0
2017 9.498.959 +6,1% față de anul precedent 9.557.417 8.439.311 1.118.106 +31,2% față de anul precedent 962.308 +30,9% față de anul precedent 0 0
2016 8.952.470 +2,8% față de anul precedent 9.601.482 8.749.145 852.337 +129,6% față de anul precedent 735.261 +133,5% față de anul precedent 0 0
2015 8.708.935 +7,8% față de anul precedent 9.148.361 8.777.102 371.259 -45,5% față de anul precedent 314.899 -45,7% față de anul precedent 0 0
2014 8.079.465 +16,4% față de anul precedent 8.685.965 8.005.081 680.884 -8,1% față de anul precedent 579.693 -5,9% față de anul precedent 0 0
2013 6.943.689 +3,5% față de anul precedent 7.485.643 6.744.570 741.073 +44,0% față de anul precedent 616.065 +44,1% față de anul precedent 0 0
2012 6.710.947 +12,6% față de anul precedent 7.225.813 6.711.016 514.797 +19,0% față de anul precedent 427.469 +20,7% față de anul precedent 0 0
2011 5.961.627 -0,7% față de anul precedent 6.357.934 5.925.293 432.641 +321,2% față de anul precedent 354.073 +491,5% față de anul precedent 0 0
2010 6.003.155 +38,5% față de anul precedent 6.263.185 6.160.469 102.716 -75,3% față de anul precedent 59.861 -82,7% față de anul precedent 0 0
2009 4.335.299 +15,4% față de anul precedent 4.442.499 4.027.432 415.067 -43,3% față de anul precedent 345.101 -43,8% față de anul precedent 0 0
2008 3.756.947 3.817.257 3.084.888 732.369 613.733 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.714.434 4.738.455 7.452.889 74.758 2.066.160 2.597.537
2023 4.318.160 6.364.623 10.682.783 7.168 1.611.512 4.745.943
2022 3.459.319 6.497.875 9.957.194 25.903 880.079 5.591.893
2021 2.771.882 5.369.876 8.141.758 30.121 789.220 4.550.535
2020 2.616.818 3.180.312 5.797.130 15.181 711.858 2.453.273
2019 2.728.228 2.774.464 5.502.692 40.264 691.080 2.043.120
2018 2.633.611 2.292.525 4.926.136 32.216 793.306 1.467.003
2017 2.613.039 2.354.893 4.967.932 24.296 858.531 1.472.066
2016 1.639.368 2.134.256 3.773.624 36.893 1.060.670 1.036.693
2015 2.092.465 1.544.842 3.637.307 53.747 853.890 637.205
2014 2.374.709 1.508.784 3.883.493 51.464 780.066 677.254
2013 1.816.493 1.592.276 3.408.769 59.761 769.337 763.178
2012 1.484.126 1.562.927 3.047.053 85.779 1.015.890 461.258
2011 1.362.912 1.300.764 2.663.676 81.307 876.819 342.638
2010 1.547.204 1.182.984 2.730.188 58.305 848.469 276.210
2009 1.501.696 1.179.389 2.681.085 26.328 1.088.946 64.115
2008 1.538.935 796.370 2.335.305 24.051 756.546 15.773

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 606.139 -52,4% față de anul precedent 6.854.811 Neraportat 13 -71,7% față de anul precedent
2023 1.272.753 +33,5% față de anul precedent 9.843.965 Neraportat 46 +18,0% față de anul precedent
2022 953.676 +43,6% față de anul precedent 9.926.117 Neraportat 39 0,0% față de anul precedent
2021 664.127 +0,3% față de anul precedent 7.822.984 Neraportat 39 -17,0% față de anul precedent
2020 662.031 -5,8% față de anul precedent 5.731.850 Neraportat 47 -6,0% față de anul precedent
2019 702.494 -21,5% față de anul precedent 5.636.495 Neraportat 50 -10,7% față de anul precedent
2018 894.591 -18,9% față de anul precedent 5.184.752 Neraportat 56 +9,8% față de anul precedent
2017 1.102.725 +83,5% față de anul precedent 4.916.617 Neraportat 51 +6,3% față de anul precedent
2016 600.885 +60,7% față de anul precedent 4.197.244 Neraportat 48 -20,0% față de anul precedent
2015 373.998 -8,3% față de anul precedent 4.152.513 Neraportat 60 -3,2% față de anul precedent
2014 407.978 -32,5% față de anul precedent 3.887.614 Neraportat 62 +34,8% față de anul precedent
2013 604.538 +90,1% față de anul precedent 3.168.970 Neraportat 46 -25,8% față de anul precedent
2012 317.975 -25,5% față de anul precedent 2.652.905 Neraportat 62 -4,6% față de anul precedent
2011 426.700 -16,1% față de anul precedent 2.249.244 Neraportat 65 +12,1% față de anul precedent
2010 508.423 -1,5% față de anul precedent 2.224.984 Neraportat 58 +18,4% față de anul precedent
2009 515.963 -37,9% față de anul precedent 2.165.122 Neraportat 49 +25,6% față de anul precedent
2008 830.285 1.505.020 Neraportat 39

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.189.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.189.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.189.015 RON -67.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.233.828 RON
Angajati
13 -71.74% față de anul precedent
Datorii
606.139 RON -52.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.995.873 RON. Profit: 1.450.457 RON

Cifra de afaceri: 15.995.873 RON. Profit: 1.450.457 RON

Cifra de afaceri
15.995.873 RON +4.86% față de anul precedent
Profit net
1.450.457 RON -58.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
46 +17.95% față de anul precedent
Datorii
1.272.753 RON +33.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.255.137 RON. Profit: 3.482.083 RON

Cifra de afaceri: 15.255.137 RON. Profit: 3.482.083 RON

Cifra de afaceri
15.255.137 RON +20.63% față de anul precedent
Profit net
3.482.083 RON +13.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 0% față de anul precedent
Datorii
953.676 RON +43.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 12.646.552 RON. Profit: 3.059.555 RON

Cifra de afaceri: 12.646.552 RON. Profit: 3.059.555 RON

Cifra de afaceri
12.646.552 RON +52.31% față de anul precedent
Profit net
3.059.555 RON +177.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 -17.02% față de anul precedent
Datorii
664.127 RON +0.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 8.303.178 RON. Profit: 1.100.619 RON

Cifra de afaceri: 8.303.178 RON. Profit: 1.100.619 RON

Cifra de afaceri
8.303.178 RON -27.49% față de anul precedent
Profit net
1.100.619 RON -25.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
47 -6% față de anul precedent
Datorii
662.031 RON -5.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.450.677 RON. Profit: 1.481.212 RON

Cifra de afaceri: 11.450.677 RON. Profit: 1.481.212 RON

Cifra de afaceri
11.450.677 RON +15.01% față de anul precedent
Profit net
1.481.212 RON +74.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
50 -10.71% față de anul precedent
Datorii
702.494 RON -21.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 9.956.529 RON. Profit: 848.479 RON

Cifra de afaceri: 9.956.529 RON. Profit: 848.479 RON

Cifra de afaceri
9.956.529 RON +4.82% față de anul precedent
Profit net
848.479 RON -11.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
56 +9.8% față de anul precedent
Datorii
894.591 RON -18.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 9.498.959 RON. Profit: 962.308 RON

Cifra de afaceri: 9.498.959 RON. Profit: 962.308 RON

Cifra de afaceri
9.498.959 RON +6.1% față de anul precedent
Profit net
962.308 RON +30.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
51 +6.25% față de anul precedent
Datorii
1.102.725 RON +83.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 8.952.470 RON. Profit: 735.261 RON

Cifra de afaceri: 8.952.470 RON. Profit: 735.261 RON

Cifra de afaceri
8.952.470 RON +2.8% față de anul precedent
Profit net
735.261 RON +133.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
48 -20% față de anul precedent
Datorii
600.885 RON +60.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 8.708.935 RON. Profit: 314.899 RON

Cifra de afaceri: 8.708.935 RON. Profit: 314.899 RON

Cifra de afaceri
8.708.935 RON +7.79% față de anul precedent
Profit net
314.899 RON -45.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
60 -3.23% față de anul precedent
Datorii
373.998 RON -8.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.079.465 RON. Profit: 579.693 RON

Cifra de afaceri: 8.079.465 RON. Profit: 579.693 RON

Cifra de afaceri
8.079.465 RON +16.36% față de anul precedent
Profit net
579.693 RON -5.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
62 +34.78% față de anul precedent
Datorii
407.978 RON -32.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.943.689 RON. Profit: 616.065 RON

Cifra de afaceri: 6.943.689 RON. Profit: 616.065 RON

Cifra de afaceri
6.943.689 RON +3.47% față de anul precedent
Profit net
616.065 RON +44.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
46 -25.81% față de anul precedent
Datorii
604.538 RON +90.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 6.710.947 RON. Profit: 427.469 RON

Cifra de afaceri: 6.710.947 RON. Profit: 427.469 RON

Cifra de afaceri
6.710.947 RON +12.57% față de anul precedent
Profit net
427.469 RON +20.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
62 -4.62% față de anul precedent
Datorii
317.975 RON -25.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 5.961.627 RON. Profit: 354.073 RON

Cifra de afaceri: 5.961.627 RON. Profit: 354.073 RON

Cifra de afaceri
5.961.627 RON -0.69% față de anul precedent
Profit net
354.073 RON +491.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
65 +12.07% față de anul precedent
Datorii
426.700 RON -16.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 6.003.155 RON. Profit: 59.861 RON

Cifra de afaceri: 6.003.155 RON. Profit: 59.861 RON

Cifra de afaceri
6.003.155 RON +38.47% față de anul precedent
Profit net
59.861 RON -82.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
58 +18.37% față de anul precedent
Datorii
508.423 RON -1.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 4.335.299 RON. Profit: 345.101 RON

Cifra de afaceri: 4.335.299 RON. Profit: 345.101 RON

Cifra de afaceri
4.335.299 RON +15.39% față de anul precedent
Profit net
345.101 RON -43.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
49 +25.64% față de anul precedent
Datorii
515.963 RON -37.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 3.756.947 RON. Profit: 613.733 RON

Cifra de afaceri: 3.756.947 RON. Profit: 613.733 RON

Cifra de afaceri
3.756.947 RON
Profit net
613.733 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39
Datorii
830.285 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBESTAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Iaşi (IAŞI)

BESTAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Iaşi (IAŞI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Iaşi

IASI CONF SA
CUI: 1992365CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.334.576 RON
Profit
1.543.726 RON
Angajati
8
SIRAJ BUCIUM SRL
CUI: 21473699CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.966.596 RON
Profit
2.274.082 RON
Angajati
11
NICIMAN SA
CUI: 4105360CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.894.923 RON
Profit
2.187.770 RON
Angajati
11
PALAS 4 SRL
CUI: 22476855CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.680.823 RON
Profit
2.706.589 RON
Angajati
1
PALAS HOLDING SRL
CUI: 22299303CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.409.020 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Iaşi

LICA - CRINA SRL
CUI: 4190439CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.816 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BURSA MOLDOVEI SA
CUI: 4255619CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.493.258 RON
Profit
265.172 RON
Angajati
5
SUPER-MED MSM S.R.L.
CUI: 4108006CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.050 RON
Profit
93.602 RON
Angajati
1
COMANDA SRL
CUI: 4413450CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.018 RON
Profit
44.826 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

TERMOELECTRIC S.R.L.
CUI: 4253863CAEN: 2651
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani1993-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
542.759 RON
Profit
28.851 RON
Angajati
2
LA 5 CASTANI SRL
CUI: 4190676CAEN: 4725
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.948 RON
Profit
20.276 RON
Angajati
3
CATRIN SRL
CUI: 4254958CAEN: 4719
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.762 RON
Profit
2.948 RON
Angajati
0
GEORGIANA SRL
CUI: 3910795CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Erbiceni Com. Erbiceni1993-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.934.962 RON
Profit
7.102 RON
Angajati
7
ALMEX UNIVERSAL SRL
CUI: 4957630CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.144 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LA DUFLOAND S.R.L.
CUI: 34991978CAEN: 9621
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.295 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BESTAR SRL?

CUI-ul BESTAR SRL este 4253898.

Unde este sediul BESTAR SRL?

BESTAR SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Păcurari nr. 129, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata BESTAR SRL?

BESTAR SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BESTAR SRL in 2024?

In 2024, BESTAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.189.015 RON.

Cati angajati are BESTAR SRL?

BESTAR SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.

Ce activitate are BESTAR SRL?

BESTAR SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat BESTAR SRL in 2024?

BESTAR SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.233.828 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.