Activ Plătitor TVA

CAVICOM SRL

CUI: 4254141
CIF: RO4254141
Reg. Com.: J22/1916/1993
CAEN: 4666
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 iulie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:24

Despre CAVICOM SRL

CAVICOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4666). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CAVICOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 189.658 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.5%). Profitul net inregistrat a fost de 20.033 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 80.265 RON in 2008 la 189.658 RON in 2024. Datoriile raportate (534.033 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
189.658 RON
Venituri totale
189.658 RON
Cheltuieli totale
167.802 RON
Profit brut
21.856 RON
Profit net
20.033 RON
Marja profit net
10,56%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
679.133 RON
Stocuri
620.192 RON
Creanțe
15.986 RON
Casa & conturi bănci
42.955 RON
Capital propriu
145.100 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Sf. Lazăr nr. 21, 700045

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Sf. Lazăr nr. 21, 700045
Cod poștal: 700045
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Sf. Lazăr nr. 21, 700045
Cod postal
700045
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.07.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
189.658 RON
Rezultat net
20.033 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 189.658 RON 176.363 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 189.658 RON 176.363 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 167.802 RON 203.414 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 21.856 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 20.033 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 27.051 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 28.567 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 679.133 RON 635.755 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 679.133 RON 635.755 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 620.192 RON 605.607 RON
CreanțeSume de încasat 15.986 RON 27.741 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.955 RON 2.407 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 534.033 RON 510.687 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 145.100 RON 125.068 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active679.133RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

78,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale679.133 RON
Datorii totale534.033 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,9 %Profit net / active totale
ROE
13,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
21,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 189.658 +7,5% față de anul precedent 189.658 167.802 21.856 20.033 0 0
2023 176.363 -14,9% față de anul precedent 176.363 203.414 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.051 28.567
2022 207.148 -7,1% față de anul precedent 207.148 175.733 31.415 -16,0% față de anul precedent 29.661 -15,6% față de anul precedent 0 0
2021 223.073 +0,5% față de anul precedent 223.073 185.692 37.381 -16,0% față de anul precedent 35.150 -16,9% față de anul precedent 0 0
2020 221.906 +25,3% față de anul precedent 221.906 177.395 44.511 +306,7% față de anul precedent 42.305 +361,1% față de anul precedent 0 0
2019 177.044 +27,0% față de anul precedent 177.044 166.100 10.944 9.174 0 0
2018 139.457 -17,5% față de anul precedent 139.457 141.984 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.527 3.921
2017 169.097 +33,3% față de anul precedent 169.097 126.340 42.757 +278,7% față de anul precedent 41.065 +369,1% față de anul precedent 0 0
2016 126.859 +46,6% față de anul precedent 126.859 115.567 11.292 8.754 0 0
2015 86.559 -6,4% față de anul precedent 86.559 91.073 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.514 7.109
2014 92.452 +64,2% față de anul precedent 92.452 81.059 11.393 11.393 0 0
2013 56.308 +35,0% față de anul precedent 56.308 59.178 0 0 2.870 2.870
2012 41.708 -21,8% față de anul precedent 41.708 80.039 0 0 38.331 38.331
2011 53.341 -13,9% față de anul precedent 53.341 86.226 0 0 32.885 32.885
2010 61.964 +3,3% față de anul precedent 61.964 94.578 0 0 32.614 35.839
2009 59.995 -25,3% față de anul precedent 63.516 73.560 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.044 12.911
2008 80.265 80.265 76.079 4.186 4.186 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 679.133 679.133 620.192 15.986 42.955
2023 0 635.755 635.755 605.607 27.741 2.407
2022 0 687.150 687.150 647.026 39.682 442
2021 0 639.058 639.058 593.699 40.540 4.819
2020 0 565.907 565.907 517.143 45.371 3.393
2019 0 510.893 510.893 455.905 51.710 3.278
2018 0 305.760 305.760 283.397 21.450 913
2017 0 274.335 274.335 238.906 16.164 19.265
2016 0 204.785 204.785 177.464 27.253 68
2015 0 101.261 101.261 88.641 12.474 146
2014 0 69.984 69.984 52.441 10.949 6.594
2013 0 41.450 41.450 35.012 5.635 803
2012 0 36.040 36.040 27.577 7.157 1.306
2011 40 30.611 30.651 28.317 1.944 350
2010 17.080 45.461 62.541 35.248 9.344 869
2009 34.120 46.260 80.380 37.104 9.094 62
2008 8.381 42.809 51.190 25.909 7.639 9.261

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 534.033 +4,6% față de anul precedent 145.100 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 510.687 -4,3% față de anul precedent 125.068 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 533.515 +3,6% față de anul precedent 153.635 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 515.085 +8,0% față de anul precedent 123.973 Neraportat 1
2020 477.084 +2,7% față de anul precedent 88.823 Neraportat 0
2019 464.375 +73,0% față de anul precedent 46.518 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 268.416 +15,2% față de anul precedent 37.344 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 233.070 +0,1% față de anul precedent 41.265 Neraportat 2
2016 232.748 +68,7% față de anul precedent -27.963 Neraportat 0
2015 137.978 +38,5% față de anul precedent -36.717 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 99.592 +20,8% față de anul precedent -29.608 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 82.451 +11,2% față de anul precedent -41.001 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 74.171 -53,8% față de anul precedent -38.131 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 160.422 +0,6% față de anul precedent -129.771 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 159.427 +12,7% față de anul precedent -96.886 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 141.427 +42,4% față de anul precedent -61.047 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 99.326 -48.136 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GRGEORGETA ROMANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3866/2026sedii secundare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 189.658 RON. Profit: 20.033 RON

Cifra de afaceri: 189.658 RON. Profit: 20.033 RON

Cifra de afaceri
189.658 RON +7.54% față de anul precedent
Profit net
20.033 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
534.033 RON +4.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 176.363 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 176.363 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
176.363 RON -14.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.567 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
510.687 RON -4.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 207.148 RON. Profit: 29.661 RON

Cifra de afaceri: 207.148 RON. Profit: 29.661 RON

Cifra de afaceri
207.148 RON -7.14% față de anul precedent
Profit net
29.661 RON -15.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
533.515 RON +3.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 223.073 RON. Profit: 35.150 RON

Cifra de afaceri: 223.073 RON. Profit: 35.150 RON

Cifra de afaceri
223.073 RON +0.53% față de anul precedent
Profit net
35.150 RON -16.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
515.085 RON +7.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 221.906 RON. Profit: 42.305 RON

Cifra de afaceri: 221.906 RON. Profit: 42.305 RON

Cifra de afaceri
221.906 RON +25.34% față de anul precedent
Profit net
42.305 RON +361.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
477.084 RON +2.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 177.044 RON. Profit: 9.174 RON

Cifra de afaceri: 177.044 RON. Profit: 9.174 RON

Cifra de afaceri
177.044 RON +26.95% față de anul precedent
Profit net
9.174 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
464.375 RON +73.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 139.457 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 139.457 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
139.457 RON -17.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.921 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
268.416 RON +15.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 169.097 RON. Profit: 41.065 RON

Cifra de afaceri: 169.097 RON. Profit: 41.065 RON

Cifra de afaceri
169.097 RON +33.3% față de anul precedent
Profit net
41.065 RON +369.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
233.070 RON +0.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 126.859 RON. Profit: 8.754 RON

Cifra de afaceri: 126.859 RON. Profit: 8.754 RON

Cifra de afaceri
126.859 RON +46.56% față de anul precedent
Profit net
8.754 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
232.748 RON +68.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 86.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.559 RON -6.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.109 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
137.978 RON +38.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 92.452 RON. Profit: 11.393 RON

Cifra de afaceri: 92.452 RON. Profit: 11.393 RON

Cifra de afaceri
92.452 RON +64.19% față de anul precedent
Profit net
11.393 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
99.592 RON +20.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 56.308 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.308 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.308 RON +35.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.870 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
82.451 RON +11.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 41.708 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.708 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.708 RON -21.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.331 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
74.171 RON -53.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 53.341 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.341 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.341 RON -13.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.885 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
160.422 RON +0.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 61.964 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.964 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.964 RON +3.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.839 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
159.427 RON +12.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 59.995 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.995 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.995 RON -25.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.911 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
141.427 RON +42.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 80.265 RON. Profit: 4.186 RON

Cifra de afaceri: 80.265 RON. Profit: 4.186 RON

Cifra de afaceri
80.265 RON
Profit net
4.186 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
99.326 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCAVICOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4666 in Mun. Iaşi (IAŞI)

CAVICOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4666 in Mun. Iaşi (IAŞI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.022026Mentiune · Buletin 3866/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
CAVICOM SRL
CUI
4254141
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.02.2026
Registrul Comerțului
J22/1916/1993
EUID
ROONRC.J22/1916/1993
Sediu
Jud. Iaşi, Municipiul Iaşi, Str. SF. LAZĂR (7 NOIEMBRIE), Nr. 21, Bl. F1-4, Scara F4, Etaj
Județ
Iaşi
Număr încheiere
77890
Data încheierii
30.01.2026
Număr dosar
387049
Data dosarului
28.01.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Mihaela Bejenariu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1 din 13.12.2024 la contract de închiriere nr. 113 din 04.04.2022
Vezi Buletinul ONRC nr. 3866/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4666, Iaşi

MOLD INFO INVEST SRL
CUI: 6218161CAEN: 4650
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1994-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.091 RON
Profit
4.030 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4666, Iaşi

DIGIX SRL
CUI: 14362876CAEN: 4666
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2001-12-20
fara e-Factura

Alte firme din Iaşi

ROMDAV SRL
CUI: 4253995CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.466.861 RON
Profit
1.026.733 RON
Angajati
6
IMPACT-IMPEX SRL
CUI: 4254214CAEN: 4778
Activ
IAŞI, Sat Breazu Com. Rediu1993-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.940 RON
Profit
39.338 RON
Angajati
2
RAMI SRL
CUI: 4191477CAEN: 5610
Activ
IAŞI, Sat Războieni Com. Ion Neculce1993-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.743.728 RON
Profit
137.524 RON
Angajati
34
M.A. CRISTINA SRL
CUI: 4255520CAEN: 1083
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului1993-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.176.652 RON
Profit
59.828 RON
Angajati
0
INTERPRIMA SRL
CUI: 3912010CAEN: 4663
Activ
IAŞI, Sat Uricani Com. Miroslava1993-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.246.753 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
GEOTECK SERVICE SRL
CUI: 4956510CAEN: 4613
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.548 RON
Profit
20.813 RON
Angajati
0
MAY IMOBILS SRL
CUI: 8818189CAEN: 7500
Activ
IAŞI, Sat Lunca Rateş Com. Scânteia1996-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SERVIO IAŞI SRL
CUI: 33837530CAEN: 4719
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2014-11-25
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CAVICOM SRL?

CUI-ul CAVICOM SRL este 4254141.

Unde este sediul CAVICOM SRL?

CAVICOM SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Sf. Lazăr nr. 21, 700045, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata CAVICOM SRL?

CAVICOM SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CAVICOM SRL in 2024?

In 2024, CAVICOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 189.658 RON.

Cati angajati are CAVICOM SRL?

CAVICOM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CAVICOM SRL?

CAVICOM SRL are codul CAEN principal 4666.

Ce profit a inregistrat CAVICOM SRL in 2024?

CAVICOM SRL a inregistrat un profit net de 20.033 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.