Activ

PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 42550590
CIF: 42550590
Reg. Com.: J2020000370525
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 mai 2020 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:55

Despre PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L.

PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Căscioarele Com. Ulmi, judetul GIURGIU, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 275.748 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.4%). Profitul net inregistrat a fost de 69.508 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 299.478 RON in 2020 la 275.748 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
275.748 RON
Venituri totale
275.748 RON
Cheltuieli totale
203.482 RON
Profit brut
72.266 RON
Profit net
69.508 RON
Marja profit net
25,21%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
89.775 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
87.631 RON
Casa & conturi bănci
2.144 RON
Capital propriu
69.718 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Căscioarele Com. Ulmi, Str. Principală nr. 84, 87231
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Căscioarele Com. Ulmi, Str. Principală nr. 84, 87231
Cod poștal: 87231
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Căscioarele Com. Ulmi, Str. Principală nr. 84, 87231
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
87231
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.05.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
275.748 RON
Rezultat net
69.508 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 275.748 RON 274.542 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 275.748 RON 274.542 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 203.482 RON 96.653 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 72.266 RON 177.889 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 69.508 RON 175.270 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 89.775 RON 291.005 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 89.775 RON 291.005 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 87.631 RON 288.430 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.144 RON 2.575 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.057 RON 3.818 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 69.718 RON 287.187 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active89.775RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale89.775 RON
Datorii totale20.057 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
77,4 %Profit net / active totale
ROE
99,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 275.748 +0,4% față de anul precedent 275.748 203.482 72.266 -59,4% față de anul precedent 69.508 -60,3% față de anul precedent 0 0
2023 274.542 -7,4% față de anul precedent 274.542 96.653 177.889 +55,0% față de anul precedent 175.270 +56,9% față de anul precedent 0 0
2022 296.443 +24,0% față de anul precedent 295.581 180.792 114.789 -23,8% față de anul precedent 111.707 -24,7% față de anul precedent 0 0
2021 239.038 -20,2% față de anul precedent 239.038 88.395 150.643 -41,0% față de anul precedent 148.277 -41,1% față de anul precedent 0 0
2020 299.478 299.478 44.058 255.420 251.733 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 89.775 89.775 0 87.631 2.144
2023 0 291.005 291.005 0 288.430 2.575
2022 0 130.704 130.704 0 130.012 692
2021 0 25.473 25.473 3.090 0 22.383
2020 0 254.917 254.917 30 0 254.887

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.057 +425,3% față de anul precedent 69.718 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 3.818 -79,7% față de anul precedent 287.187 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 18.787 -25,6% față de anul precedent 111.917 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 25.263 +746,6% față de anul precedent 210 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.984 251.933 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FGFLORIN GEORGIAN DUMITRUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35698/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 275.748 RON. Profit: 69.508 RON

Cifra de afaceri: 275.748 RON. Profit: 69.508 RON

Cifra de afaceri
275.748 RON +0.44% față de anul precedent
Profit net
69.508 RON -60.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.057 RON +425.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 274.542 RON. Profit: 175.270 RON

Cifra de afaceri: 274.542 RON. Profit: 175.270 RON

Cifra de afaceri
274.542 RON -7.39% față de anul precedent
Profit net
175.270 RON +56.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.818 RON -79.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 296.443 RON. Profit: 111.707 RON

Cifra de afaceri: 296.443 RON. Profit: 111.707 RON

Cifra de afaceri
296.443 RON +24.02% față de anul precedent
Profit net
111.707 RON -24.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.787 RON -25.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 239.038 RON. Profit: 148.277 RON

Cifra de afaceri: 239.038 RON. Profit: 148.277 RON

Cifra de afaceri
239.038 RON -20.18% față de anul precedent
Profit net
148.277 RON -41.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.263 RON +746.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 299.478 RON. Profit: 251.733 RON

Cifra de afaceri: 299.478 RON. Profit: 251.733 RON

Cifra de afaceri
299.478 RON
Profit net
251.733 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.984 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Căscioarele Com. Ulmi (GIURGIU)

PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Căscioarele Com. Ulmi (GIURGIU)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.092026Mentiune · Buletin 35698/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42550590
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.09.2026
Registrul Comerțului
J52/370/2020
EUID
ROONRC.J52/370/2020
Sediu
Sat Căscioarele, Comuna Ulmi, Jud. Giurgiu, Strada Principală, Nr. 84, CAMERA 2
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
763591
Data încheierii
28.09.2026
Număr dosar
3487041
Data dosarului
02.09.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Anca-Teodora Dragoi

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3487041 din 02.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35698/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Giurgiu

RANIPE BETTERCONHOUSE S.R.L.
CUI: 47242973CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Drăgăneasca Com. Ulmi2022-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.245 RON
Profit
103.782 RON
Angajati
2
MOSTEC INSTAL SRL
CUI: 28552412CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Vlad Ţepeş Com. Comana2011-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.732 RON
Profit
151.640 RON
Angajati
1
PITU AYAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44088781CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2021-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.568 RON
Profit
183.222 RON
Angajati
0
GANIMA SUPER SERVICII S.R.L.
CUI: 44835690CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti2021-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.420 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
N & D NEDA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40852109CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Orş. Bolintin-Vale2019-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.418 RON
Profit
138.629 RON
Angajati
1
ADIMAR EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47165110CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Căscioarele Com. Găiseni2022-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.147 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Giurgiu

GMS LIDER CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42490854CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Cosoba Com. Cosoba2020-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.000 RON
Profit
75.822 RON
Angajati
1
BADU GOLD SANTIERE S.R.L.
CUI: 42562748CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2020-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.804 RON
Profit
299.615 RON
Angajati
0
AYN BUILDING CONS S.R.L.
CUI: 42639000CAEN: 4100
Activ
GIURGIU, Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.461.940 RON
Profit
1.102.910 RON
Angajati
8

Alte firme din Giurgiu

NICDAV AUTO TRANS S.R.L.
CUI: 42550603CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Ulmi Com. Ulmi2020-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.974 RON
Profit
94.896 RON
Angajati
1
MARPRO ELECTRIC S.R.L.
CUI: 42570023CAEN: 4321
Activ
GIURGIU, Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni2020-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.185 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROMCOS COMPANY S.R.L.
CUI: 39851983CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Sat Letca Veche Com. Letca Nouă2018-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.279 RON
Profit
27.584 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. este 42550590.

Unde este sediul PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L.?

PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Căscioarele Com. Ulmi, Str. Principală nr. 84, 87231, Sat Căscioarele Com. Ulmi, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L.?

PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 275.748 RON.

Cati angajati are PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L.?

PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L.?

PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

PLAN DUPLEX FAMILI CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 69.508 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.