Activ

NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 42561394
CIF: 42561394
Reg. Com.: J40/5669/2020
CAEN: 4333
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 mai 2020 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:31

Despre NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L.

NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor" (cod CAEN 4333), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.036 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-68.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 120.802 RON in 2020 la 55.036 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
55.036 RON
Venituri totale
55.036 RON
Cheltuieli totale
63.268 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
2.740 RON
Active circulante
421.997 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
392.427 RON
Casa & conturi bănci
29.570 RON
Capital propriu
411.303 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Costineşti nr. 8, 51243
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Costineşti nr. 8, 51243
Cod poștal: 51243
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Costineşti nr. 8, 51243
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
51243
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.05.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
55.036 RON
Rezultat net
-8.782 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 55.036 RON 173.489 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 55.036 RON 173.489 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 63.268 RON 80.341 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 93.148 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 93.148 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.232 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 8.782 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.740 RON 2.498 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 421.997 RON 427.284 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 424.737 RON 429.782 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 392.427 RON 357.227 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.570 RON 70.057 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.434 RON 9.897 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 411.303 RON 419.885 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active424.737RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale424.737 RON
Datorii totale13.434 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
31,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 55.036 -68,3% față de anul precedent 55.036 63.268 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.232 8.782
2023 173.489 +59,3% față de anul precedent 173.489 80.341 93.148 +22,7% față de anul precedent 93.148 +27,2% față de anul precedent 0 0
2022 108.879 -59,2% față de anul precedent 108.879 32.979 75.900 -67,8% față de anul precedent 73.204 -67,9% față de anul precedent 0 0
2021 266.917 +121,0% față de anul precedent 266.917 31.199 235.718 +107,2% față de anul precedent 227.797 +106,8% față de anul precedent 0 0
2020 120.802 120.802 7.042 113.760 110.136 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.740 421.997 424.737 0 392.427 29.570
2023 2.498 427.284 429.782 0 357.227 70.057
2022 0 327.833 327.833 0 19.019 308.814
2021 0 278.133 278.133 0 0 278.133
2020 290 111.612 111.902 0 0 111.612

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 13.434 +35,7% față de anul precedent 411.303 Neraportat 1
2023 9.897 +1.004,6% față de anul precedent 419.885 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 896 326.937 Neraportat 1
2021 0 -100,0% față de anul precedent 278.133 Neraportat 0
2020 1.566 110.336 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 55.036 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.036 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.036 RON -68.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.782 RON
Angajati
1
Datorii
13.434 RON +35.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 173.489 RON. Profit: 93.148 RON

Cifra de afaceri: 173.489 RON. Profit: 93.148 RON

Cifra de afaceri
173.489 RON +59.34% față de anul precedent
Profit net
93.148 RON +27.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
9.897 RON +1004.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 108.879 RON. Profit: 73.204 RON

Cifra de afaceri: 108.879 RON. Profit: 73.204 RON

Cifra de afaceri
108.879 RON -59.21% față de anul precedent
Profit net
73.204 RON -67.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
896 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 266.917 RON. Profit: 227.797 RON

Cifra de afaceri: 266.917 RON. Profit: 227.797 RON

Cifra de afaceri
266.917 RON +120.95% față de anul precedent
Profit net
227.797 RON +106.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 120.802 RON. Profit: 110.136 RON

Cifra de afaceri: 120.802 RON. Profit: 110.136 RON

Cifra de afaceri
120.802 RON
Profit net
110.136 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.566 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4333 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4333, Municipiul Bucureşti

FANFAN PARCHET S.R.L.
CUI: 45182948CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
D&M CREATIV FLOOR S.R.L.
CUI: 50518271CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.641 RON
Profit
15.937 RON
Angajati
1
ART & DECO WALL S.R.L.
CUI: 43833977CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.165 RON
Profit
4.559 RON
Angajati
1
ADMA GRUP AG S.R.L.
CUI: 17822766CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4333, Municipiul Bucureşti

DECO TAPET SERV S.R.L.
CUI: 42495398CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
525.473 RON
Profit
145.493 RON
Angajati
1
COSVAL RIGIPS S.R.L.
CUI: 42587742CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.749 RON
Profit
51.189 RON
Angajati
1
STEFALEX PARDOSELI S.R.L.
CUI: 42454410CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.641 RON
Profit
13.732 RON
Angajati
2
MARMOCRIS DESIGN S.R.L.
CUI: 42590403CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.760 RON
Profit
31.987 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TOP CAR SPEDITION S.R.L.
CUI: 42559696CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.925 RON
Profit
196.091 RON
Angajati
1
SERVICII DE INCREDERE S.R.L.
CUI: 42561416CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.210 RON
Profit
142.719 RON
Angajati
2
RIFLE BAND S.R.L.
CUI: 42538944CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.241 RON
Profit
81.647 RON
Angajati
0
TIMELESS WATCHES S.R.L.
CUI: 42581308CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-06-04
fara e-Factura
GRAPHENE CONSULTING S.R.L.
CUI: 42377520CAEN: 8211
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.000 RON
Profit
7.022 RON
Angajati
1
TOYO NILE TRADE CORP S.R.L.
CUI: 42736755CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.462.574 RON
Profit
2.987.273 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.416 RON
Profit
17.515 RON
Angajati
0
HOW TO PR S.R.L.
CUI: 44034315CAEN: 7312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.577 RON
Profit
98.837 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. este 42561394.

Unde este sediul NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L.?

NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Costineşti nr. 8, 51243, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L.?

NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.036 RON.

Cati angajati are NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L.?

NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L.?

NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4333 (Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor).

Ce profit a inregistrat NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

NINU LAVI CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 8.782 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.