Activ Plătitor TVAe‑Factură

VALCO EXPRESS S.R.L.

CUI: 42581260
CIF: RO42581260
Reg. Com.: J2020005852402
CAEN: 5320
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iunie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Alte activităţi poştale şi de curier

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:54

Despre VALCO EXPRESS S.R.L.

VALCO EXPRESS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi poştale şi de curier" (cod CAEN 5320), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VALCO EXPRESS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.060.072 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.5%). Profitul net inregistrat a fost de 1.136.159 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 19, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 972.088 RON in 2020 la 3.060.072 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 3 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.060.072 RON
Venituri totale
3.161.333 RON
Cheltuieli totale
1.836.690 RON
Profit brut
1.324.643 RON
Profit net
1.136.159 RON
Marja profit net
37,13%
Active imobilizate
491.508 RON
Active circulante
1.792.789 RON
Stocuri
24.511 RON
Creanțe
1.495.919 RON
Casa & conturi bănci
272.359 RON
Capital propriu
1.161.845 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Ion Mihalache nr. 92
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Ion Mihalache nr. 92
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Ion Mihalache nr. 92
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.06.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 mai 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.060.072 RON
Rezultat net
1.136.159 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.060.072 RON 2.458.606 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.161.333 RON 2.458.606 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.836.690 RON 1.606.379 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.324.643 RON 852.227 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.136.159 RON 831.328 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 491.508 RON 137.121 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.792.789 RON 1.355.405 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.284.297 RON 1.492.526 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 24.511 RON 29.561 RON
CreanțeSume de încasat 1.495.919 RON 1.237.623 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 272.359 RON 88.221 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.122.452 RON 638.065 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.161.845 RON 854.461 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 19 persoane 20 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.284.297RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

49,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.284.297 RON
Datorii totale1.122.452 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
49,7 %Profit net / active totale
ROE
97,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,60 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
50,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.060.072 +24,5% față de anul precedent 3.161.333 1.836.690 1.324.643 +55,4% față de anul precedent 1.136.159 +36,7% față de anul precedent 0 0
2023 2.458.606 -32,1% față de anul precedent 2.458.606 1.606.379 852.227 -52,3% față de anul precedent 831.328 -52,7% față de anul precedent 0 0
2022 3.622.450 +14,1% față de anul precedent 3.637.513 1.849.880 1.787.633 +6,3% față de anul precedent 1.756.713 +6,4% față de anul precedent 0 0
2021 3.174.057 +226,5% față de anul precedent 3.174.057 1.491.558 1.682.499 +285,6% față de anul precedent 1.650.758 +286,6% față de anul precedent 0 0
2020 972.088 972.088 535.766 436.322 426.964 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 491.508 1.792.789 2.284.297 24.511 1.495.919 272.359
2023 137.121 1.355.405 1.492.526 29.561 1.237.623 88.221
2022 181.909 2.404.665 2.586.574 33.067 2.364.203 7.395
2021 2.330 1.849.534 1.851.864 14.482 1.304.716 530.336
2020 0 512.698 512.698 0 435.859 76.839

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.122.452 +75,9% față de anul precedent 1.161.845 Neraportat 19 -5,0% față de anul precedent
2023 638.065 -22,1% față de anul precedent 854.461 Neraportat 20 -9,1% față de anul precedent
2022 818.840 +307,7% față de anul precedent 1.767.734 Neraportat 22 +29,4% față de anul precedent
2021 200.866 +134,8% față de anul precedent 1.650.998 Neraportat 17 +70,0% față de anul precedent
2020 85.534 427.164 Neraportat 10

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

3 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACANCA COSTEA- MANOLEîmputernicitNeraportatăNeraportată
VŞVALENTIN ŞONEAadministratorNeraportatăNeraportată
VSVALENTIN SONEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 4 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19942/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10698/2026retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5997/2026retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, observaţii

retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, observaţii

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.060.072 RON. Profit: 1.136.159 RON

Cifra de afaceri: 3.060.072 RON. Profit: 1.136.159 RON

Cifra de afaceri
3.060.072 RON +24.46% față de anul precedent
Profit net
1.136.159 RON +36.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 -5% față de anul precedent
Datorii
1.122.452 RON +75.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.458.606 RON. Profit: 831.328 RON

Cifra de afaceri: 2.458.606 RON. Profit: 831.328 RON

Cifra de afaceri
2.458.606 RON -32.13% față de anul precedent
Profit net
831.328 RON -52.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 -9.09% față de anul precedent
Datorii
638.065 RON -22.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.622.450 RON. Profit: 1.756.713 RON

Cifra de afaceri: 3.622.450 RON. Profit: 1.756.713 RON

Cifra de afaceri
3.622.450 RON +14.13% față de anul precedent
Profit net
1.756.713 RON +6.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 +29.41% față de anul precedent
Datorii
818.840 RON +307.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.174.057 RON. Profit: 1.650.758 RON

Cifra de afaceri: 3.174.057 RON. Profit: 1.650.758 RON

Cifra de afaceri
3.174.057 RON +226.52% față de anul precedent
Profit net
1.650.758 RON +286.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +70% față de anul precedent
Datorii
200.866 RON +134.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 972.088 RON. Profit: 426.964 RON

Cifra de afaceri: 972.088 RON. Profit: 426.964 RON

Cifra de afaceri
972.088 RON
Profit net
426.964 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10
Datorii
85.534 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVALCO EXPRESS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5320 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

VALCO EXPRESS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5320 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.052026Mentiune · Buletin 19942/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 14.05.2026

Companie
VALCO EXPRESS S.R.L.
CUI
42581260
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.05.2026
Registrul Comerțului
J2020005852402
EUID
ROONRC.J2020005852402
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 92, CAMERA 1, Bl. 44A2, Scara
Județ
București
Număr încheiere
421764
Data încheierii
25.05.2026
Număr dosar
2038839
Data dosarului
19.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ioana Catalina Florea

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 14.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19942/2026 (PDF)
19.032026Mentiune · Buletin 10698/2026retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.01.2026

Companie
VALCO EXPRESS S.R.L.
CUI
42581260
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.03.2026
Registrul Comerțului
J2020005852402
EUID
ROONRC.J2020005852402
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 92, CAMERA 1, Bl. 44A2, Scara
Județ
București
Număr încheiere
228228
Data încheierii
18.03.2026
Număr dosar
1080752
Data dosarului
11.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alina Radu

Subiecte

retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 26.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10698/2026 (PDF)
16.022026Mentiune · Buletin 5997/2026retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, observaţii

retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; observaţii; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.01.2026potrivit datelor din: Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 26.01.2026

Companie
VALCO EXPRESS S.R.L.
CUI
42581260
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.02.2026
Registrul Comerțului
J2020005852402
EUID
ROONRC.J2020005852402
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Bulevardul ION MIHALACHE, Nr. 92, CAMERA 1, Bl. 44A2, Scara
Județ
București
Număr încheiere
128314
Data încheierii
16.02.2026
Număr dosar
385915
Data dosarului
28.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, observaţii

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 26.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5997/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5320, Municipiul Bucureşti

METROPOLITAN CURIER SRL
CUI: 27201987CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.078.076 RON
Profit
509.321 RON
Angajati
2
ANDREAS AC DELIVERY S.R.L.
CUI: 42861812CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.095.170 RON
Profit
1.624.014 RON
Angajati
19
ANELISSE-NIKO CRISS S.R.L.
CUI: 44498897CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.968.649 RON
Profit
83.998 RON
Angajati
2
ACTIVE HOLDEN STARS SRL
CUI: 37683670CAEN: 5320
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2017-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.545.293 RON
Profit
7.340 RON
Angajati
23

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5320, Municipiul Bucureşti

FERY TRANS EURO EXPRES S.R.L.
CUI: 42572695CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.846 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SCOPA MAGICA S.R.L.
CUI: 42581278CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-06-04
fara e-Factura
ELITE BROTHERS S.R.L.
CUI: 42558364CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-05-29
fara e-Factura
ACT FOR FOOD DELIVERY S.R.L.
CUI: 42581995CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
463.229 RON
Profit
169.533 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.082 RON
Profit
89.435 RON
Angajati
1
ARHIPELARG STUDIO S.R.L.
CUI: 42580108CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.915 RON
Profit
17.335 RON
Angajati
1
TEGRILU S.R.L.
CUI: 42598806CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.196 RON
Profit
13.838 RON
Angajati
1
EXCLUSIVE GIFT SHOP S.R.L.
CUI: 40726453CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.527.396 RON
Profit
108.653 RON
Angajati
2
DEALUL MIC AGROINVEST S.R.L.
CUI: 44052532CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.932 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VALCO EXPRESS S.R.L.?

CUI-ul VALCO EXPRESS S.R.L. este 42581260.

Unde este sediul VALCO EXPRESS S.R.L.?

VALCO EXPRESS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Ion Mihalache nr. 92, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata VALCO EXPRESS S.R.L.?

VALCO EXPRESS S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VALCO EXPRESS S.R.L. in 2024?

In 2024, VALCO EXPRESS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.060.072 RON.

Cati angajati are VALCO EXPRESS S.R.L.?

VALCO EXPRESS S.R.L. a raportat un numar mediu de 19 salariati in 2024.

Ce activitate are VALCO EXPRESS S.R.L.?

VALCO EXPRESS S.R.L. are codul CAEN principal 5320 (Alte activităţi poştale şi de curier).

Ce profit a inregistrat VALCO EXPRESS S.R.L. in 2024?

VALCO EXPRESS S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.136.159 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.