Activ

NRD HERZ S.R.L.

CUI: 42590390
CIF: 42590390
Reg. Com.: J2020005940400
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 iunie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:02

Despre NRD HERZ S.R.L.

NRD HERZ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NRD HERZ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 409.650 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.4%). Profitul net inregistrat a fost de 185.467 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 94.162 RON in 2020 la 409.650 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
409.650 RON
Venituri totale
409.667 RON
Cheltuieli totale
212.071 RON
Profit brut
197.596 RON
Profit net
185.467 RON
Marja profit net
45,27%
Active imobilizate
120.351 RON
Active circulante
177.982 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
159.208 RON
Casa & conturi bănci
18.774 RON
Capital propriu
185.708 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Titel Petrescu nr. 8
Telefon0723773307

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Titel Petrescu nr. 8
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Titel Petrescu nr. 8
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.06.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
409.650 RON
Rezultat net
185.467 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 409.650 RON 370.992 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 409.667 RON 370.992 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 212.071 RON 133.901 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 197.596 RON 237.091 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 185.467 RON 233.642 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 120.351 RON 60.858 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 177.982 RON 224.060 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 298.333 RON 284.918 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 159.208 RON 105.519 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.774 RON 118.541 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 113.932 RON 53.426 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 185.708 RON 233.884 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active298.333RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

38,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale298.333 RON
Datorii totale113.932 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
62,2 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
62,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 409.650 +10,4% față de anul precedent 409.667 212.071 197.596 -16,7% față de anul precedent 185.467 -20,6% față de anul precedent 0 0
2023 370.992 -5,0% față de anul precedent 370.992 133.901 237.091 -16,9% față de anul precedent 233.642 -15,6% față de anul precedent 0 0
2022 390.570 +11,9% față de anul precedent 390.570 105.232 285.338 +13,2% față de anul precedent 276.715 +14,5% față de anul precedent 0 0
2021 348.905 +270,5% față de anul precedent 348.905 96.916 251.989 +247,8% față de anul precedent 241.731 +247,1% față de anul precedent 0 0
2020 94.162 94.162 21.701 72.461 69.636 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 120.351 177.982 298.333 0 159.208 18.774
2023 60.858 224.060 284.918 0 105.519 118.541
2022 93.779 224.275 318.054 0 186.996 37.279
2021 138.018 213.612 351.630 2.680 0 210.932
2020 27.513 73.820 101.333 2.680 0 71.140

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 113.932 +113,3% față de anul precedent 185.708 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 53.426 +25,6% față de anul precedent 233.884 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 42.550 +6,2% față de anul precedent 276.956 Neraportat 1
2021 40.063 +27,2% față de anul precedent 311.567 Neraportat 0
2020 31.497 69.836 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

9din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 409.650 RON. Profit: 185.467 RON

Cifra de afaceri: 409.650 RON. Profit: 185.467 RON

Cifra de afaceri
409.650 RON +10.42% față de anul precedent
Profit net
185.467 RON -20.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
113.932 RON +113.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 370.992 RON. Profit: 233.642 RON

Cifra de afaceri: 370.992 RON. Profit: 233.642 RON

Cifra de afaceri
370.992 RON -5.01% față de anul precedent
Profit net
233.642 RON -15.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
53.426 RON +25.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 390.570 RON. Profit: 276.715 RON

Cifra de afaceri: 390.570 RON. Profit: 276.715 RON

Cifra de afaceri
390.570 RON +11.94% față de anul precedent
Profit net
276.715 RON +14.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
42.550 RON +6.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 348.905 RON. Profit: 241.731 RON

Cifra de afaceri: 348.905 RON. Profit: 241.731 RON

Cifra de afaceri
348.905 RON +270.54% față de anul precedent
Profit net
241.731 RON +247.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.063 RON +27.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 94.162 RON. Profit: 69.636 RON

Cifra de afaceri: 94.162 RON. Profit: 69.636 RON

Cifra de afaceri
94.162 RON
Profit net
69.636 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
31.497 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNRD HERZ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NRD HERZ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

ESTETDERMASKIN S.R.L.
CUI: 49605269CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.778 RON
Profit
270.982 RON
Angajati
1
FAMILY MEDICAL CARE S.R.L.
CUI: 44381640CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
408.198 RON
Profit
173.773 RON
Angajati
2
BLUE LIFE MEDICAL S.R.L.
CUI: 43083182CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
410.569 RON
Profit
47.571 RON
Angajati
0
AMA MEDICAL CENTER SRL
CUI: 35920797CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
406.811 RON
Profit
216.932 RON
Angajati
2
CLINICA DR. ADRIANA ANTOHE SRL
CUI: 20523624CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.240 RON
Profit
183.865 RON
Angajati
2
GORAN - MED SRL
CUI: 36947294CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
402.807 RON
Profit
181.907 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

FORSMARTFRI S.R.L.
CUI: 42581987CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.301 RON
Profit
46.467 RON
Angajati
0
AESCULAPIUS MEDCOM S.R.L.
CUI: 42606054CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.206 RON
Profit
160.341 RON
Angajati
1
HAMZA MED & CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42575721CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.726 RON
Profit
25.914 RON
Angajati
0
LEGACY MED S.R.L.
CUI: 42631589CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.490.719 RON
Profit
71.430 RON
Angajati
5

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MODULUS DESIGN HUB S.R.L.
CUI: 42590373CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.809 RON
Profit
142.204 RON
Angajati
1
MARMOCRIS DESIGN S.R.L.
CUI: 42590403CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.760 RON
Profit
31.987 RON
Angajati
1
PEI ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L.
CUI: 42592935CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.269 RON
Profit
99.635 RON
Angajati
1
DENTAL PERIOCARE S.R.L.
CUI: 42570473CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.468 RON
Profit
32.385 RON
Angajati
1
SARTA COMPANY S.R.L.
CUI: 42609190CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.087 RON
Profit
4.003 RON
Angajati
0
GOOD GAME INDUSTRY S.R.L.
CUI: 42386757CAEN: 7312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.439.340 RON
Profit
63.908 RON
Angajati
2
HARCO AVIATION S.R.L.
CUI: 42776601CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
434.699 RON
Profit
21.695 RON
Angajati
1
SKIN TREND S.R.L.
CUI: 40588610CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.570 RON
Profit
18.700 RON
Angajati
0
DMR BREAKFAST S.R.L.
CUI: 44236586CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.902.716 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NRD HERZ S.R.L.?

CUI-ul NRD HERZ S.R.L. este 42590390.

Unde este sediul NRD HERZ S.R.L.?

NRD HERZ S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Constantin Titel Petrescu nr. 8, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NRD HERZ S.R.L.?

NRD HERZ S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NRD HERZ S.R.L. in 2024?

In 2024, NRD HERZ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 409.650 RON.

Cati angajati are NRD HERZ S.R.L.?

NRD HERZ S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NRD HERZ S.R.L.?

NRD HERZ S.R.L. are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat NRD HERZ S.R.L. in 2024?

NRD HERZ S.R.L. a inregistrat un profit net de 185.467 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.