Cifra de afaceri
Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 16:34
Despre EURO INTER TRADE CORPORATION SRL
EURO INTER TRADE CORPORATION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, EURO INTER TRADE CORPORATION SRL a raportat o cifra de afaceri de 414.644.310 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.3%). Profitul net inregistrat a fost de 12.352.987 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 19. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 92.510.118 RON in 2008 la 414.644.310 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2008), se afla pe locul 485 din 139468 firme din judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, pe locul 1 din 428 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 1 la nivel national in domeniul sau (2473 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 414.644.310 RON
- Venituri totale
- 421.986.975 RON
- Cheltuieli totale
- 405.903.274 RON
- Profit brut
- 16.083.701 RON
- Profit net
- 12.352.987 RON
- Marja profit net
- 2,98%
- Active imobilizate
- 81.216.079 RON
- Active circulante
- 100.043.794 RON
- Stocuri
- 68.033.518 RON
- Creanțe
- 1.806.340 RON
- Casa & conturi bănci
- 30.203.936 RON
- Capital propriu
- 121.312.850 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 4781
- Loc 1 din 2.473
- Profit net · CAEN 4781
- Loc 1 din 2.473
- Angajati · CAEN 4781
- Loc 3 din 2.473
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. BUCURESTI PLOIESTI nr. 165-169, 13686
- Cod postal
- 13686
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.07.1991
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 414.644.310 RON
- Rezultat net
- 12.352.987 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 414.644.310 RON | 382.830.586 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 421.986.975 RON | 388.208.666 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 405.903.274 RON | 371.385.744 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 16.083.701 RON | 16.822.922 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 12.352.987 RON | 14.628.755 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 81.216.079 RON | 78.952.409 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 100.043.794 RON | 80.896.539 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 181.259.873 RON | 159.848.948 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 68.033.518 RON | 49.324.650 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.806.340 RON | 7.085.477 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 30.203.936 RON | 24.486.412 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 59.454.872 RON | 51.294.398 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 121.312.850 RON | 108.959.864 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 19 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 6,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 10,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,68 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 66,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 414.644.310 +8,3% față de anul precedent | 421.986.975 | 405.903.274 | 16.083.701 -4,4% față de anul precedent | 12.352.987 -15,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 382.830.586 +36,0% față de anul precedent | 388.208.666 | 371.385.744 | 16.822.922 +44,8% față de anul precedent | 14.628.755 +43,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 281.487.789 +17,8% față de anul precedent | 283.923.029 | 272.300.676 | 11.622.353 +26,9% față de anul precedent | 10.185.429 +28,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 239.031.383 +43,3% față de anul precedent | 239.713.050 | 230.550.421 | 9.162.629 +42,2% față de anul precedent | 7.917.776 +44,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 166.854.935 -7,1% față de anul precedent | 167.783.813 | 161.339.894 | 6.443.919 +14,5% față de anul precedent | 5.500.367 +19,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 179.677.919 +22,2% față de anul precedent | 181.093.066 | 175.464.021 | 5.629.045 +12,0% față de anul precedent | 4.607.625 +10,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 147.007.770 +54,7% față de anul precedent | 148.326.479 | 143.299.882 | 5.026.597 +259,1% față de anul precedent | 4.181.818 +278,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 95.030.580 +28,8% față de anul precedent | 97.666.077 | 96.266.331 | 1.399.746 -22,8% față de anul precedent | 1.106.066 -21,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 73.799.312 +32,3% față de anul precedent | 76.257.727 | 74.445.328 | 1.812.399 +40,3% față de anul precedent | 1.403.854 +33,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 55.778.110 +44,4% față de anul precedent | 57.471.259 | 56.179.549 | 1.291.710 | 1.050.281 | 0 | 0 |
| 2014 | 38.629.179 +2,2% față de anul precedent | 41.829.005 | 42.310.391 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 481.386 | 493.551 |
| 2013 | 37.810.797 -36,8% față de anul precedent | 42.148.737 | 42.017.352 | 131.385 -92,8% față de anul precedent | 36.682 -97,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 59.821.219 -4,5% față de anul precedent | 64.899.614 | 63.070.271 | 1.829.343 -41,3% față de anul precedent | 1.524.580 -40,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 62.658.069 +40,6% față de anul precedent | 66.473.990 | 63.355.676 | 3.118.314 +179,5% față de anul precedent | 2.561.302 +702,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 44.558.342 +2,7% față de anul precedent | 50.826.350 | 49.710.504 | 1.115.846 | 319.146 | 0 | 0 |
| 2009 | 43.409.552 -53,1% față de anul precedent | 45.449.862 | 46.106.545 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 656.683 | 721.215 |
| 2008 | 92.510.118 | 98.227.680 | 96.123.634 | 2.104.046 | 1.657.197 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 81.216.079 | 100.043.794 | 181.259.873 | 68.033.518 | 1.806.340 | 30.203.936 |
| 2023 | 78.952.409 | 80.896.539 | 159.848.948 | 49.324.650 | 7.085.477 | 24.486.412 |
| 2022 | 78.555.732 | 65.684.300 | 144.240.032 | 27.411.359 | 1.851.571 | 36.421.370 |
| 2021 | 77.611.968 | 54.227.849 | 131.839.817 | 16.253.081 | 3.676.874 | 34.297.894 |
| 2020 | 77.218.552 | 52.526.854 | 129.745.406 | 30.741.336 | 4.148.343 | 17.637.175 |
| 2019 | 78.259.246 | 56.765.241 | 135.024.487 | 37.733.216 | 7.650.799 | 11.381.226 |
| 2018 | 78.823.909 | 30.693.648 | 109.517.557 | 16.027.106 | 7.971.747 | 6.694.795 |
| 2017 | 75.664.382 | 22.902.768 | 98.567.150 | 9.231.336 | 8.701.949 | 4.969.483 |
| 2016 | 71.788.328 | 13.871.310 | 85.659.638 | 7.002.036 | 2.330.758 | 4.538.516 |
| 2015 | 72.095.760 | 10.525.452 | 82.621.212 | 4.871.346 | 1.557.697 | 4.096.409 |
| 2014 | 71.231.139 | 7.559.480 | 78.790.619 | 3.178.402 | 3.038.978 | 1.342.100 |
| 2013 | 74.762.397 | 12.877.874 | 87.640.271 | 6.228.341 | 4.559.011 | 1.988.522 |
| 2012 | 75.462.718 | 14.041.537 | 89.504.255 | 7.076.805 | 4.413.251 | 2.551.481 |
| 2011 | 72.916.556 | 16.926.996 | 89.843.552 | 9.930.009 | 5.980.059 | 1.016.928 |
| 2010 | 73.349.653 | 14.064.551 | 87.414.204 | 5.428.647 | 4.614.451 | 4.021.453 |
| 2009 | 81.535.637 | 7.964.293 | 89.499.930 | 1.552.460 | 2.965.714 | 3.446.119 |
| 2008 | 68.917.258 | 13.343.495 | 82.260.753 | 8.838.125 | 2.523.464 | 1.981.906 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 59.454.872 +15,9% față de anul precedent | 121.312.850 | Neraportat | 19 |
| 2023 | 51.294.398 +1,6% față de anul precedent | 108.959.864 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 50.473.470 +4,4% față de anul precedent | 94.331.109 | Neraportat | 15 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 48.339.773 -10,5% față de anul precedent | 84.145.679 | Neraportat | 15 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 54.021.132 -8,5% față de anul precedent | 76.227.903 | Neraportat | 15 -21,1% față de anul precedent |
| 2019 | 59.043.414 +55,7% față de anul precedent | 76.695.067 | Neraportat | 19 +18,8% față de anul precedent |
| 2018 | 37.926.109 +21,7% față de anul precedent | 72.087.442 | Neraportat | 16 +6,7% față de anul precedent |
| 2017 | 31.174.201 +61,4% față de anul precedent | 67.905.624 | Neraportat | 15 -25,0% față de anul precedent |
| 2016 | 19.315.099 +9,7% față de anul precedent | 66.799.558 | Neraportat | 20 +17,7% față de anul precedent |
| 2015 | 17.615.368 +15,4% față de anul precedent | 65.395.704 | Neraportat | 17 -15,0% față de anul precedent |
| 2014 | 15.260.425 -35,5% față de anul precedent | 63.888.628 | Neraportat | 20 -9,1% față de anul precedent |
| 2013 | 23.654.412 -7,7% față de anul precedent | 64.382.178 | Neraportat | 22 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 25.616.537 -7,8% față de anul precedent | 64.345.497 | Neraportat | 22 +37,5% față de anul precedent |
| 2011 | 27.781.500 -0,3% față de anul precedent | 62.509.560 | Neraportat | 16 +6,7% față de anul precedent |
| 2010 | 27.875.439 +7,7% față de anul precedent | 59.948.258 | Neraportat | 15 -28,6% față de anul precedent |
| 2009 | 25.882.014 -19,2% față de anul precedent | 64.070.847 | Neraportat | 21 -25,0% față de anul precedent |
| 2008 | 32.015.117 | 50.784.555 | Neraportat | 28 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| BHBOGDAN HUIDAN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4141/2026modificare durată mandat persoane împuternicite
modificare durată mandat persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 414.644.310 RON. Profit: 12.352.987 RON
Cifra de afaceri: 414.644.310 RON. Profit: 12.352.987 RON
- Cifra de afaceri
- 414.644.310 RON +8.31% față de anul precedent
- Profit net
- 12.352.987 RON -15.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 19
- Datorii
- 59.454.872 RON +15.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 382.830.586 RON. Profit: 14.628.755 RON
Cifra de afaceri: 382.830.586 RON. Profit: 14.628.755 RON
- Cifra de afaceri
- 382.830.586 RON +36% față de anul precedent
- Profit net
- 14.628.755 RON +43.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 51.294.398 RON +1.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 281.487.789 RON. Profit: 10.185.429 RON
Cifra de afaceri: 281.487.789 RON. Profit: 10.185.429 RON
- Cifra de afaceri
- 281.487.789 RON +17.76% față de anul precedent
- Profit net
- 10.185.429 RON +28.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15 0% față de anul precedent
- Datorii
- 50.473.470 RON +4.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 239.031.383 RON. Profit: 7.917.776 RON
Cifra de afaceri: 239.031.383 RON. Profit: 7.917.776 RON
- Cifra de afaceri
- 239.031.383 RON +43.26% față de anul precedent
- Profit net
- 7.917.776 RON +43.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15 0% față de anul precedent
- Datorii
- 48.339.773 RON -10.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 166.854.935 RON. Profit: 5.500.367 RON
Cifra de afaceri: 166.854.935 RON. Profit: 5.500.367 RON
- Cifra de afaceri
- 166.854.935 RON -7.14% față de anul precedent
- Profit net
- 5.500.367 RON +19.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15 -21.05% față de anul precedent
- Datorii
- 54.021.132 RON -8.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 179.677.919 RON. Profit: 4.607.625 RON
Cifra de afaceri: 179.677.919 RON. Profit: 4.607.625 RON
- Cifra de afaceri
- 179.677.919 RON +22.22% față de anul precedent
- Profit net
- 4.607.625 RON +10.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 19 +18.75% față de anul precedent
- Datorii
- 59.043.414 RON +55.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 147.007.770 RON. Profit: 4.181.818 RON
Cifra de afaceri: 147.007.770 RON. Profit: 4.181.818 RON
- Cifra de afaceri
- 147.007.770 RON +54.7% față de anul precedent
- Profit net
- 4.181.818 RON +278.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 16 +6.67% față de anul precedent
- Datorii
- 37.926.109 RON +21.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 95.030.580 RON. Profit: 1.106.066 RON
Cifra de afaceri: 95.030.580 RON. Profit: 1.106.066 RON
- Cifra de afaceri
- 95.030.580 RON +28.77% față de anul precedent
- Profit net
- 1.106.066 RON -21.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 31.174.201 RON +61.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 73.799.312 RON. Profit: 1.403.854 RON
Cifra de afaceri: 73.799.312 RON. Profit: 1.403.854 RON
- Cifra de afaceri
- 73.799.312 RON +32.31% față de anul precedent
- Profit net
- 1.403.854 RON +33.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 20 +17.65% față de anul precedent
- Datorii
- 19.315.099 RON +9.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 55.778.110 RON. Profit: 1.050.281 RON
Cifra de afaceri: 55.778.110 RON. Profit: 1.050.281 RON
- Cifra de afaceri
- 55.778.110 RON +44.39% față de anul precedent
- Profit net
- 1.050.281 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 17 -15% față de anul precedent
- Datorii
- 17.615.368 RON +15.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 38.629.179 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 38.629.179 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 38.629.179 RON +2.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 493.551 RON
- Angajati
- 20 -9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 15.260.425 RON -35.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 37.810.797 RON. Profit: 36.682 RON
Cifra de afaceri: 37.810.797 RON. Profit: 36.682 RON
- Cifra de afaceri
- 37.810.797 RON -36.79% față de anul precedent
- Profit net
- 36.682 RON -97.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 22 0% față de anul precedent
- Datorii
- 23.654.412 RON -7.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 59.821.219 RON. Profit: 1.524.580 RON
Cifra de afaceri: 59.821.219 RON. Profit: 1.524.580 RON
- Cifra de afaceri
- 59.821.219 RON -4.53% față de anul precedent
- Profit net
- 1.524.580 RON -40.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 22 +37.5% față de anul precedent
- Datorii
- 25.616.537 RON -7.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 62.658.069 RON. Profit: 2.561.302 RON
Cifra de afaceri: 62.658.069 RON. Profit: 2.561.302 RON
- Cifra de afaceri
- 62.658.069 RON +40.62% față de anul precedent
- Profit net
- 2.561.302 RON +702.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 16 +6.67% față de anul precedent
- Datorii
- 27.781.500 RON -0.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 44.558.342 RON. Profit: 319.146 RON
Cifra de afaceri: 44.558.342 RON. Profit: 319.146 RON
- Cifra de afaceri
- 44.558.342 RON +2.65% față de anul precedent
- Profit net
- 319.146 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15 -28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 27.875.439 RON +7.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 43.409.552 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 43.409.552 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 43.409.552 RON -53.08% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 721.215 RON
- Angajati
- 21 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 25.882.014 RON -19.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 92.510.118 RON. Profit: 1.657.197 RON
Cifra de afaceri: 92.510.118 RON. Profit: 1.657.197 RON
- Cifra de afaceri
- 92.510.118 RON
- Profit net
- 1.657.197 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 28
- Datorii
- 32.015.117 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008reper anualClasamentePremii si distinctii 2008Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele1992 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEURO INTER TRADE CORPORATION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
EURO INTER TRADE CORPORATION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
03.022026Mentiune · Buletin 4141/2026modificare durată mandat persoane împuternicite
modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 30.01.2026
- Companie
- EURO INTER TRADE CORPORATION SRL
- CUI
- 425931
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 03.02.2026
- Registrul Comerțului
- J1991005836400
- EUID
- ROONRC.J1991005836400
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Str. BUCURESTI PLOIESTI, Nr. 165-169, Bl. CORP A, Etaj 1,2
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 84817
- Data încheierii
- 03.02.2026
- Număr dosar
- 415997
- Data dosarului
- 29.01.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Marilena Ortansa Popescu
Subiecte
modificare durată mandat persoane împuternicite
Documente menționate
- Hotărâre asociat unic din 27.01.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2008
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2008Cifra de afaceri | 485din 139.468 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 223din 27.802 · Sector 1 Mun. Bucureşti | 1din 2.473 · CAEN 4781 | 1din 428 · CAEN 4781 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1din 51 · CAEN 4781 - Sector 1 Mun. Bucureşti |
| 2008Profit net | 1.482din 139.470 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 562din 27.803 · Sector 1 Mun. Bucureşti | 1din 2.473 · CAEN 4781 | 1din 428 · CAEN 4781 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1din 51 · CAEN 4781 - Sector 1 Mun. Bucureşti |
| 2008Angajati | 4.363din 139.470 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1.314din 27.803 · Sector 1 Mun. Bucureşti | 3din 2.473 · CAEN 4781 | 1din 428 · CAEN 4781 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1din 51 · CAEN 4781 - Sector 1 Mun. Bucureşti |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4781, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4781, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul EURO INTER TRADE CORPORATION SRL?
CUI-ul EURO INTER TRADE CORPORATION SRL este 425931.
Unde este sediul EURO INTER TRADE CORPORATION SRL?
EURO INTER TRADE CORPORATION SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Bucureşti-Ploieşti nr. 165-169, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata EURO INTER TRADE CORPORATION SRL?
EURO INTER TRADE CORPORATION SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a EURO INTER TRADE CORPORATION SRL in 2024?
In 2024, EURO INTER TRADE CORPORATION SRL a raportat o cifra de afaceri de 414.644.310 RON.
Cati angajati are EURO INTER TRADE CORPORATION SRL?
EURO INTER TRADE CORPORATION SRL a raportat un numar mediu de 19 salariati in 2024.
Ce activitate are EURO INTER TRADE CORPORATION SRL?
EURO INTER TRADE CORPORATION SRL are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).
Ce profit a inregistrat EURO INTER TRADE CORPORATION SRL in 2024?
EURO INTER TRADE CORPORATION SRL a inregistrat un profit net de 12.352.987 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.