Activ

VITAN R. SAMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 42647925
CIF: 42647925
Reg. Com.: F2020000160258
CAEN: 4753
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 18 iunie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor şi a altor acoperitoare de podea

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 17:21

Despre VITAN R. SAMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

VITAN R. SAMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Şimian Com. Şimian, judetul MEHEDINŢI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor şi a altor acoperitoare de podea" (cod CAEN 4753), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Reluare activitate din 16.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4753, Mehedinţi

PRED SMY SRL
CUI: 18084012CAEN: 4753
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2005-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.122.850 RON
Profit
1.874.911 RON
Angajati
25

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VITAN R. SAMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul VITAN R. SAMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 42647925.

Cand a fost infiintata VITAN R. SAMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VITAN R. SAMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Ce activitate are VITAN R. SAMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VITAN R. SAMUEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4753 (Comerţ cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor şi a altor acoperitoare de podea).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.