Activități veterinare
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 19:34
Despre HAPPY TAZ MED S.R.L.
HAPPY TAZ MED S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (5 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din martie 2026).
In 2024, HAPPY TAZ MED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 66.926 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 1.173 RON
- Active circulante
- 150.757 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 150.757 RON
- Casa & conturi bănci
- 0 RON
- Capital propriu
- 24.096 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Ceahlăul nr. 25, 60376
- Detalii
- camera 2
- Cod postal
- 60376
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 17 martie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate De Stat Societate Comerciala
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 17.03.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2020 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -66.926 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 66.926 RON | 1.319.355 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 66.926 RON | 1.319.355 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 66.926 RON | 1.319.355 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 1.173 RON | 1.843 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 150.757 RON | 158.426 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 151.930 RON | 160.269 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 150.757 RON | 158.426 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 127.834 RON | 69.248 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 24.096 RON | 91.021 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,18 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 15,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 66.926 | 0 | 0 | 66.926 | 66.926 |
| 2023 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 1.319.355 | 0 | 0 | 1.319.355 | 1.319.355 |
| 2022 | 507.046 -54,4% față de anul precedent | 507.047 | 538.698 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 31.651 | 36.721 |
| 2021 | 1.111.168 +39,6% față de anul precedent | 1.111.442 | 315.154 | 796.288 +19,0% față de anul precedent | 785.175 +18,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 795.720 | 795.927 | 126.783 | 669.144 | 661.722 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.173 | 150.757 | 151.930 | 0 | 150.757 | 0 |
| 2023 | 1.843 | 158.426 | 160.269 | 0 | 158.426 | 0 |
| 2022 | 2.513 | 1.450.913 | 1.453.426 | 0 | 46.687 | 1.404.226 |
| 2021 | 3.183 | 1.471.605 | 1.474.788 | 0 | 35.444 | 1.436.161 |
| 2020 | 3.853 | 687.013 | 690.866 | 0 | 46.053 | 640.960 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 127.834 +84,6% față de anul precedent | 24.096 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 69.248 +60,9% față de anul precedent | 91.021 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2022 | 43.050 +55,5% față de anul precedent | 1.410.376 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 27.691 -4,3% față de anul precedent | 1.447.097 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 28.944 | 661.922 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 10298/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 66.926 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 127.834 RON +84.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.319.355 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 69.248 RON +60.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 507.046 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 507.046 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 507.046 RON -54.37% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 36.721 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 43.050 RON +55.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.111.168 RON. Profit: 785.175 RON
Cifra de afaceri: 1.111.168 RON. Profit: 785.175 RON
- Cifra de afaceri
- 1.111.168 RON +39.64% față de anul precedent
- Profit net
- 785.175 RON +18.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 27.691 RON -4.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 795.720 RON. Profit: 661.722 RON
Cifra de afaceri: 795.720 RON. Profit: 661.722 RON
- Cifra de afaceri
- 795.720 RON
- Profit net
- 661.722 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 28.944 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAPPY TAZ MED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
HAPPY TAZ MED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
17.032026Radiere · Buletin 10298/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- HAPPY TAZ MED S.R.L.
- CUI
- 42659300
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 17.03.2026
- Registrul Comerțului
- J40/6712/2020
- EUID
- ROONRC.J40/6712/2020
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 6, Strada Ceahlăul, Nr. 25, camera 2, Bl. 71, Scara E, Etaj 2, Ap. 67
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 220813
- Data încheierii
- 16.03.2026
- Număr dosar
- 1043136
- Data dosarului
- 09.03.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Alina Elena Bujoreanu
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 7500, Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul HAPPY TAZ MED S.R.L.?
CUI-ul HAPPY TAZ MED S.R.L. este 42659300.
Unde este sediul HAPPY TAZ MED S.R.L.?
HAPPY TAZ MED S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Ceahlăul nr. 25, 60376, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata HAPPY TAZ MED S.R.L.?
HAPPY TAZ MED S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (5 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a HAPPY TAZ MED S.R.L. in 2024?
In 2024, HAPPY TAZ MED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Cati angajati are HAPPY TAZ MED S.R.L.?
HAPPY TAZ MED S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are HAPPY TAZ MED S.R.L.?
HAPPY TAZ MED S.R.L. are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).
Ce profit a inregistrat HAPPY TAZ MED S.R.L. in 2024?
HAPPY TAZ MED S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 66.926 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.