Activ

RAIMPIL S.R.L.

CUI: 42662011
CIF: 42662011
Reg. Com.: J2020000715045
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 iunie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 11:25

Despre RAIMPIL S.R.L.

RAIMPIL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bijghir Com. Buhoci, judetul BACĂU, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RAIMPIL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 86.543 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-75.8%). Profitul net inregistrat a fost de 32 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut de la 99.472 RON in 2020 la 86.543 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
86.543 RON
Venituri totale
150.696 RON
Cheltuieli totale
149.457 RON
Profit brut
1.239 RON
Profit net
32 RON
Marja profit net
0,04%
Active imobilizate
4.578 RON
Active circulante
37.081 RON
Stocuri
24.194 RON
Creanțe
3.708 RON
Casa & conturi bănci
9.179 RON
Capital propriu
23.017 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Sat Bijghir Com. Buhoci, Str DUMBRĂVIŢA nr. 64, 607086
Telefon0748651377

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Sat Bijghir Com. Buhoci, Str DUMBRĂVIŢA nr. 64, 607086
Cod poștal: 607086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Sat Bijghir Com. Buhoci, Str DUMBRĂVIŢA nr. 64, 607086
Cod postal
607086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.06.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
86.543 RON
Rezultat net
32 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 86.543 RON 357.050 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 150.696 RON 357.050 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 149.457 RON 200.250 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.239 RON 156.800 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 32 RON 131.202 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.578 RON 6.958 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 37.081 RON 158.139 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 41.659 RON 165.097 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 24.194 RON 27.769 RON
CreanțeSume de încasat 3.708 RON 108.695 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.179 RON 21.675 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 18.642 RON 33.417 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 23.017 RON 131.680 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active41.659RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale41.659 RON
Datorii totale18.642 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,1 %Profit net / active totale
ROE
0,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 86.543 -75,8% față de anul precedent 150.696 149.457 1.239 -99,2% față de anul precedent 32 -100,0% față de anul precedent 0 0
2023 357.050 +37,1% față de anul precedent 357.050 200.250 156.800 +18,3% față de anul precedent 131.202 +0,8% față de anul precedent 0 0
2022 260.468 -11,4% față de anul precedent 260.468 127.905 132.563 -28,3% față de anul precedent 130.126 -28,7% față de anul precedent 0 0
2021 294.018 +195,6% față de anul precedent 307.313 122.315 184.998 +222,8% față de anul precedent 182.411 +223,7% față de anul precedent 0 0
2020 99.472 99.897 42.580 57.317 56.358 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.578 37.081 41.659 24.194 3.708 9.179
2023 6.958 158.139 165.097 27.769 108.695 21.675
2022 2.000 139.478 141.478 21.541 267 117.670
2021 2.000 188.591 190.591 12.617 24.309 151.665
2020 2.000 60.833 62.833 20.069 425 40.339

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 18.642 -44,2% față de anul precedent 23.017 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 33.417 +203,8% față de anul precedent 131.680 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 11.000 +58,9% față de anul precedent 130.478 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 6.922 +10,3% față de anul precedent 183.669 Neraportat 1
2020 6.275 56.558 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 86.543 RON. Profit: 32 RON

Cifra de afaceri: 86.543 RON. Profit: 32 RON

Cifra de afaceri
86.543 RON -75.76% față de anul precedent
Profit net
32 RON -99.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
18.642 RON -44.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 357.050 RON. Profit: 131.202 RON

Cifra de afaceri: 357.050 RON. Profit: 131.202 RON

Cifra de afaceri
357.050 RON +37.08% față de anul precedent
Profit net
131.202 RON +0.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
33.417 RON +203.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 260.468 RON. Profit: 130.126 RON

Cifra de afaceri: 260.468 RON. Profit: 130.126 RON

Cifra de afaceri
260.468 RON -11.41% față de anul precedent
Profit net
130.126 RON -28.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.000 RON +58.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 294.018 RON. Profit: 182.411 RON

Cifra de afaceri: 294.018 RON. Profit: 182.411 RON

Cifra de afaceri
294.018 RON +195.58% față de anul precedent
Profit net
182.411 RON +223.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.922 RON +10.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 99.472 RON. Profit: 56.358 RON

Cifra de afaceri: 99.472 RON. Profit: 56.358 RON

Cifra de afaceri
99.472 RON
Profit net
56.358 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.275 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAIMPIL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Bijghir Com. Buhoci (BACĂU)

RAIMPIL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Bijghir Com. Buhoci (BACĂU)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Bacău

GLUGABEL S.R.L.
CUI: 11191127CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Orş. Târgu Ocna1998-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.133 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DCM DIVERSECOM S.R.L.
CUI: 49599256CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Galeri Com. Horgeşti2024-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.746 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OLTIC GRUP S.R.L.
CUI: 36323720CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2016-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.035 RON
Profit
18.134 RON
Angajati
1
DOHOTARU SRL
CUI: 974670CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Blidari Com. Căiuţi1992-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.347 RON
Profit
7.860 RON
Angajati
0
CENY & VASY SRL
CUI: 16318842CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Mănăstirea Caşin Com. Mănăstirea Caşin2004-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.299 RON
Profit
18.584 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Bacău

FRUITS VEGAN S.R.L.
CUI: 42603058CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Agăş Com. Agăş2020-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.048 RON
Profit
34.996 RON
Angajati
1
LAST LION S.R.L.
CUI: 42684249CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu2020-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
516.361 RON
Profit
30.101 RON
Angajati
2
ANDREICOM MARKET S.R.L.
CUI: 42698503CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Bereşti-Tazlău Com. Bereşti-Tazlău2020-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
609.746 RON
Profit
471 RON
Angajati
1

Alte firme din Bacău

ALIDAR SERV S.R.L.
CUI: 42661113CAEN: 4941
Activ
BACĂU, Sat Măgura Com. Măgura2020-06-22
fara e-Factura
VALCON BLUE S.R.L.
CUI: 42662062CAEN: 4722
Activ
BACĂU, Sat Valea Seacă Com. Valea Seacă2020-06-22
fara e-Factura
KINETOCARE CLAUDIA S.R.L.
CUI: 42641566CAEN: 8695
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.750 RON
Profit
1.228 RON
Angajati
1
LAVPLAST PROD S.R.L.
CUI: 42534535CAEN: 2512
Activ
BACĂU, Sat Viişoara Com. Târgu Trotuş2020-05-25
fara e-Factura
MELMOB DESIGN S.R.L.
CUI: 42810819CAEN: 3100
Activ
BACĂU, Sat Marginea Com. Oituz2020-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
651.625 RON
Profit
175.619 RON
Angajati
1
IRICOS MED S.R.L.
CUI: 41094932CAEN: 7112
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2019-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.238 RON
Profit
48.700 RON
Angajati
0
MINIMED SRL
CUI: 14054540CAEN: 8622
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2001-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.486.039 RON
Profit
1.524.189 RON
Angajati
17

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAIMPIL S.R.L.?

CUI-ul RAIMPIL S.R.L. este 42662011.

Unde este sediul RAIMPIL S.R.L.?

RAIMPIL S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Sat Bijghir Com. Buhoci, Str DUMBRĂVIŢA nr. 64, 607086, Sat Bijghir Com. Buhoci, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata RAIMPIL S.R.L.?

RAIMPIL S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAIMPIL S.R.L. in 2024?

In 2024, RAIMPIL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 86.543 RON.

Cati angajati are RAIMPIL S.R.L.?

RAIMPIL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RAIMPIL S.R.L.?

RAIMPIL S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat RAIMPIL S.R.L. in 2024?

RAIMPIL S.R.L. a inregistrat un profit net de 32 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.