Activ

MHP ESTATE S.R.L.

CUI: 42685937
CIF: 42685937
Reg. Com.: J2020001769124
CAEN: 6831
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 iunie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:52

Despre MHP ESTATE S.R.L.

MHP ESTATE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MHP ESTATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 127.144 RON, in scadere fata de anul precedent (-45.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.181 RON in 2020 la 127.144 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
127.144 RON
Venituri totale
127.150 RON
Cheltuieli totale
215.248 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
24.783 RON
Active circulante
24.273 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.731 RON
Casa & conturi bănci
20.542 RON
Capital propriu
-27.521 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aurel Vlaicu nr. 38, 400581

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aurel Vlaicu nr. 38, 400581
Cod poștal: 400581
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aurel Vlaicu nr. 38, 400581
Cod postal
400581
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.06.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
20 martie 2026
Data reactivare
8 aprilie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
127.144 RON
Rezultat net
-89.370 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 127.144 RON 232.211 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 127.150 RON 232.331 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 215.248 RON 161.386 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 70.945 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 69.323 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 88.098 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 89.370 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 24.783 RON 62.928 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 24.273 RON 101.490 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 49.056 RON 164.418 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.731 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.542 RON 101.490 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 76.577 RON 64.635 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -27.521 RON 99.783 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active49.056RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

156,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale49.056 RON
Datorii totale76.577 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-56,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 127.144 -45,3% față de anul precedent 127.150 215.248 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 88.098 89.370
2023 232.211 +134,9% față de anul precedent 232.331 161.386 70.945 +118,1% față de anul precedent 69.323 +130,8% față de anul precedent 0 0
2022 98.860 +73,3% față de anul precedent 98.995 66.468 32.527 +205,7% față de anul precedent 30.042 +256,9% față de anul precedent 0 0
2021 57.058 +694,6% față de anul precedent 75.643 65.001 10.642 8.417 0 0
2020 7.181 7.181 15.165 0 0 7.984 8.199

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 24.783 24.273 49.056 0 3.731 20.542
2023 62.928 101.490 164.418 0 0 101.490
2022 103.767 56.392 160.159 0 0 56.392
2021 137.023 45.237 182.260 0 0 45.237
2020 96.242 8.056 104.298 0 0 8.056

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 76.577 +18,5% față de anul precedent -27.521 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 64.635 -50,2% față de anul precedent 99.783 Neraportat 1
2022 129.699 -28,7% față de anul precedent 30.460 Neraportat 0
2021 181.842 +61,9% față de anul precedent 418 Neraportat 0
2020 112.297 -7.999 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MPMihai PopadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12534/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 127.144 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 127.144 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
127.144 RON -45.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
89.370 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
76.577 RON +18.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 232.211 RON. Profit: 69.323 RON

Cifra de afaceri: 232.211 RON. Profit: 69.323 RON

Cifra de afaceri
232.211 RON +134.89% față de anul precedent
Profit net
69.323 RON +130.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
64.635 RON -50.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 98.860 RON. Profit: 30.042 RON

Cifra de afaceri: 98.860 RON. Profit: 30.042 RON

Cifra de afaceri
98.860 RON +73.26% față de anul precedent
Profit net
30.042 RON +256.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
129.699 RON -28.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 57.058 RON. Profit: 8.417 RON

Cifra de afaceri: 57.058 RON. Profit: 8.417 RON

Cifra de afaceri
57.058 RON +694.57% față de anul precedent
Profit net
8.417 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
181.842 RON +61.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.181 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.181 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.181 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.199 RON
Angajati
0
Datorii
112.297 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMHP ESTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

MHP ESTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.042026Mentiune · Buletin 12534/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MHP ESTATE S.R.L.
CUI
42685937
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.04.2026
Registrul Comerțului
J2020001769124
EUID
ROONRC.J2020001769124
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Strada AUREL VLAICU, Nr. 38, Ap. 102
Județ
Cluj
Număr încheiere
272290
Data încheierii
01.04.2026
Număr dosar
1305245
Data dosarului
25.03.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Bianca-Maria Penişoară

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1305245 din 25.03.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.03.2026
  • Act adiţional nr. 1 din 25.03.2026 la contract de comodat nr. 1 din 18.01.2021
Vezi Buletinul ONRC nr. 12534/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Cluj

AIG SOLUTION ORIZONT S.R.L.
CUI: 41000466CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2019-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.312 RON
Profit
27.604 RON
Angajati
1
HOZ INTERCONSULTING S.R.L.
CUI: 50686380CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.882 RON
Profit
114.713 RON
Angajati
1
MLK OFFICE S.R.L.
CUI: 43879362CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Suceagu Com. Baciu2021-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.280 RON
Profit
44.745 RON
Angajati
1
JURJA IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 47130945CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.829 RON
Profit
67.624 RON
Angajati
0
DUVAL IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 23451557CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu2008-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.288 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Cluj

SV IMOBI ONLINE S.R.L.
CUI: 42662879CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.512 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUCSTAR IMOB S.R.L.
CUI: 42694552CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.401 RON
Profit
57.676 RON
Angajati
1
PRAMODA ESTATE S.R.L.
CUI: 42633989CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.413 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HOME SALES PARTNERS S.R.L.
CUI: 42711157CAEN: 6831
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2020-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.926 RON
Profit
20.702 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

EODDI SOFTWARE S.R.L.
CUI: 42685910CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
502.075 RON
Profit
408.700 RON
Angajati
1
POLAR FRIGOTECHNIK S.R.L.
CUI: 42677713CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Sat Nadăşu Com. Izvoru Crişului2020-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.656 RON
Profit
81.298 RON
Angajati
0
JUST IN TIME SERVICII S.R.L.
CUI: 42627375CAEN: 8121
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FLAVIA HOUSE S.R.L.
CUI: 42753489CAEN: 5590
Activ
CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu2020-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.648 RON
Profit
14.253 RON
Angajati
0
GAMES WORLD CAFEE S.R.L.
CUI: 42136220CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2020-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.321 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
REFRESH DENT SRL
CUI: 37495022CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.849 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ORBAYU TESTING S.R.L.
CUI: 47048072CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.512 RON
Profit
375.320 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MHP ESTATE S.R.L.?

CUI-ul MHP ESTATE S.R.L. este 42685937.

Unde este sediul MHP ESTATE S.R.L.?

MHP ESTATE S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aurel Vlaicu nr. 38, 400581, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata MHP ESTATE S.R.L.?

MHP ESTATE S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MHP ESTATE S.R.L. in 2024?

In 2024, MHP ESTATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 127.144 RON.

Cati angajati are MHP ESTATE S.R.L.?

MHP ESTATE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MHP ESTATE S.R.L.?

MHP ESTATE S.R.L. are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Ce profit a inregistrat MHP ESTATE S.R.L. in 2024?

MHP ESTATE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 89.370 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.