Activ Plătitor TVA

PAINTQUIPO S.R.L.

CUI: 42719665
CIF: RO42719665
Reg. Com.: J2020000733337
CAEN: 1612
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Prelucrarea și finisarea lemnului

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:52

Despre PAINTQUIPO S.R.L.

PAINTQUIPO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, judetul SUCEAVA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea și finisarea lemnului" (cod CAEN 1612), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAINTQUIPO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 526 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
3.499 RON
Cheltuieli totale
2.875 RON
Profit brut
624 RON
Profit net
526 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
72.570 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
473 RON
Casa & conturi bănci
72.097 RON
Capital propriu
24.606 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, Str. Hălţii nr. 8

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, Str. Hălţii nr. 8
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, Str. Hălţii nr. 8
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.07.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
526 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.499 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.875 RON 595 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 624 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 526 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 595 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 595 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 72.570 RON 24.080 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 72.570 RON 24.080 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 473 RON 473 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 72.097 RON 23.607 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 51.099 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 24.606 RON 24.080 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active72.570RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

70,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale72.570 RON
Datorii totale51.099 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,7 %Profit net / active totale
ROE
2,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,42 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
33,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 3.499 2.875 624 526 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 595 0 0 595 595
2022 10.681 -95,0% față de anul precedent 11.052 27.665 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.613 16.724
2021 214.577 +171,1% față de anul precedent 221.556 205.693 15.863 -34,9% față de anul precedent 13.811 -41,4% față de anul precedent 0 0
2020 79.145 79.802 55.446 24.356 23.558 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 72.570 72.570 0 473 72.097
2023 0 24.080 24.080 0 473 23.607
2022 0 24.675 24.675 0 473 24.202
2021 7.477 53.673 61.150 6.418 20.375 26.880
2020 10.603 40.027 50.630 4.069 35.084 874

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 51.099 24.606 Neraportat 0
2023 0 24.080 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 0 -100,0% față de anul precedent 24.675 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 17.281 -16,0% față de anul precedent 43.869 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 20.572 30.058 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 526 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 526 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
526 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51.099 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
595 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 10.681 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.681 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.681 RON -95.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.724 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 1659/2022sedii secundare

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 214.577 RON. Profit: 13.811 RON

Cifra de afaceri: 214.577 RON. Profit: 13.811 RON

Cifra de afaceri
214.577 RON +171.12% față de anul precedent
Profit net
13.811 RON -41.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
17.281 RON -16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 79.145 RON. Profit: 23.558 RON

Cifra de afaceri: 79.145 RON. Profit: 23.558 RON

Cifra de afaceri
79.145 RON
Profit net
23.558 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
20.572 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAINTQUIPO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1612 in Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni (SUCEAVA)

PAINTQUIPO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1612 in Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni (SUCEAVA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.012022Mentiune · Buletin 1659/2022sedii secundare

sedii secundare

Companie
PAINTQUIPO S.R.L.
CUI
42719665
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.01.2022
Registrul Comerțului
J33/733/2020
EUID
ROONRC.J33/733/2020
Număr încheiere
915
Număr dosar
3382
Data dosarului
26.01.2022
Tribunal
Suceava
Registrator
Cătălina-Elena Vartic

Subiecte

sedii secundare

Vezi Buletinul ONRC nr. 1659/2022 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1612, Suceava

NORD WALL S.R.L.
CUI: 29136478CAEN: 1612
Activ
SUCEAVA, Sat Gălăneşti Com. Gălăneşti2011-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.981.814 RON
Profit
367.404 RON
Angajati
13
SOCIAL ROMWOOD S.R.L.
CUI: 52166813CAEN: 1612
Activ
SUCEAVA, Sat Poiana Mărului Com. Mălini2025-07-17
fara e-Factura
LUCA WOOD S.R.L.
CUI: 52789501CAEN: 1612
Activ
SUCEAVA, Sat Ortoaia Com. Dorna-Arini2025-10-28
fara e-Factura

Alte firme din Suceava

GUSTARI LA MINUT S.R.L.
CUI: 42719673CAEN: 5612
Activ
SUCEAVA, Sat Brodina de Jos Com. Brodina2020-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.344 RON
Profit
801 RON
Angajati
1
ANTONIO IUSTINIAN S.R.L.
CUI: 42704222CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Orş. Siret2020-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.934.635 RON
Profit
494.641 RON
Angajati
9
LEOTYCU CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42732575CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Vama Com. Vama2020-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.485 RON
Profit
19.920 RON
Angajati
0
NOE TRANSMALL S.R.L.
CUI: 42845248CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti2020-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.382 RON
Profit
63.802 RON
Angajati
0
CABINET VICOMED S.R.L.
CUI: 41271732CAEN: 8622
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2019-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.285.516 RON
Profit
636.288 RON
Angajati
2
SMART STEEL BUCOVINA S.R.L.
CUI: 43875913CAEN: 2511
Activ
SUCEAVA, Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti2021-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.495.325 RON
Profit
420.668 RON
Angajati
5
CITY TAXI SRL
CUI: 17372904CAEN: 4932
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2005-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.296 RON
Profit
12.115 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAINTQUIPO S.R.L.?

CUI-ul PAINTQUIPO S.R.L. este 42719665.

Unde este sediul PAINTQUIPO S.R.L.?

PAINTQUIPO S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, Str. Hălţii nr. 8, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata PAINTQUIPO S.R.L.?

PAINTQUIPO S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAINTQUIPO S.R.L. in 2024?

In 2024, PAINTQUIPO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PAINTQUIPO S.R.L.?

PAINTQUIPO S.R.L. are codul CAEN principal 1612 (Prelucrarea și finisarea lemnului).

Ce profit a inregistrat PAINTQUIPO S.R.L. in 2024?

PAINTQUIPO S.R.L. a inregistrat un profit net de 526 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.