Activ

RĂDESCU ODETTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 42727374
CIF: 42727374
Reg. Com.: F13/392/2020
CAEN: 3213
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 3 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 07:36

Despre RĂDESCU ODETTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

RĂDESCU ODETTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare" (cod CAEN 3213), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 03.07.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 3213, Constanţa

KATERINIMOU S.R.L.
CUI: 36584091CAEN: 3213
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.998 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TEA CUP & CANDLE S.R.L.
CUI: 40639632CAEN: 3213
Activ
CONSTANŢA, Sat Poarta Albă Com. Poarta Albă2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.855 RON
Profit
58.203 RON
Angajati
0
DREAMING JEWELS S.R.L.
CUI: 46177486CAEN: 3213
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.425 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FEATHER BY CRISTINA S.R.L.
CUI: 38991385CAEN: 3213
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2018-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.667 RON
Profit
15.982 RON
Angajati
1
LAURAL VAL S.R.L.
CUI: 49542969CAEN: 3213
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
594 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MOȘAQ ART S.R.L.
CUI: 40995524CAEN: 3213
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-04-17
fara e-Factura
ATELIER LOLA SRL
CUI: 33358936CAEN: 3213
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-07-08
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RĂDESCU ODETTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul RĂDESCU ODETTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 42727374.

Cand a fost infiintata RĂDESCU ODETTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

RĂDESCU ODETTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Ce activitate are RĂDESCU ODETTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

RĂDESCU ODETTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 3213 (Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.