Activ Plătitor TVA

JERWIL CLUB ACTIV S.R.L.

CUI: 42736135
CIF: RO42736135
Reg. Com.: J11/310/2020
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:47

Despre JERWIL CLUB ACTIV S.R.L.

JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Reşiţa, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 536.067 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+139.5%). Profitul net inregistrat a fost de 33.744 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
536.067 RON
Venituri totale
558.567 RON
Cheltuieli totale
513.068 RON
Profit brut
45.499 RON
Profit net
33.744 RON
Marja profit net
6,29%
Active imobilizate
307.497 RON
Active circulante
209.201 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
196.638 RON
Casa & conturi bănci
12.563 RON
Capital propriu
17.207 RON

Contact

AdresaRomania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Eftimie Murgu nr. 5, 320088

Adresă sediu social

Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Eftimie Murgu nr. 5, 320088
Cod poștal: 320088
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Eftimie Murgu nr. 5, 320088
Cod postal
320088
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.07.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 noiembrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
536.067 RON
Rezultat net
33.744 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 536.067 RON 223.846 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 558.567 RON 223.846 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 513.068 RON 329.873 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 45.499 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 33.744 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 106.027 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 108.266 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 307.497 RON 127.083 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 209.201 RON 252.812 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 516.698 RON 379.895 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 196.638 RON 247.069 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.563 RON 5.743 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 503.991 RON 396.436 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 17.207 RON -16.541 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active516.698RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

97,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale516.698 RON
Datorii totale503.991 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,5 %Profit net / active totale
ROE
196,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,42 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
3,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 536.067 +139,5% față de anul precedent 558.567 513.068 45.499 33.744 0 0
2023 223.846 +58,8% față de anul precedent 223.846 329.873 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 106.027 108.266
2022 140.957 140.957 45.845 95.112 93.522 0 0
2021 0 0 714 0 0 714 714
2020 0 0 1.283 0 0 1.283 1.283

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 307.497 209.201 516.698 0 196.638 12.563
2023 127.083 252.812 379.895 0 247.069 5.743
2022 0 150.682 150.682 0 149 150.533
2021 0 200 200 0 0 200
2020 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 503.991 +27,1% față de anul precedent 17.207 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 396.436 +572,4% față de anul precedent -16.541 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 58.957 +2.852,3% față de anul precedent 91.725 Neraportat 2
2021 1.997 +55,7% față de anul precedent -1.797 Neraportat 0
2020 1.283 -1.083 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 536.067 RON. Profit: 33.744 RON

Cifra de afaceri: 536.067 RON. Profit: 33.744 RON

Cifra de afaceri
536.067 RON +139.48% față de anul precedent
Profit net
33.744 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
503.991 RON +27.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 223.846 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 223.846 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
223.846 RON +58.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
108.266 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
396.436 RON +572.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 140.957 RON. Profit: 93.522 RON

Cifra de afaceri: 140.957 RON. Profit: 93.522 RON

Cifra de afaceri
140.957 RON
Profit net
93.522 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
58.957 RON +2852.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
714 RON
Angajati
0
Datorii
1.997 RON +55.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.283 RON
Angajati
0
Datorii
1.283 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataJERWIL CLUB ACTIV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Reşiţa (CARAŞ-SEVERIN)

JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Reşiţa (CARAŞ-SEVERIN)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Caraş-Severin

GE-MON S.R.L.
CUI: 1052636CAEN: 1071
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Com. Mehadia1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.251 RON
Profit
9.745 RON
Angajati
6
ROSSI WOW SRL
CUI: 32422631CAEN: 1071
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2013-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.692 RON
Profit
57.788 RON
Angajati
0
PAINEA CASA BRUTARULUI S.R.L.
CUI: 45282696CAEN: 1071
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2021-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
590.271 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
CLASS AROMA BSD S.R.L.
CUI: 48421756CAEN: 1071
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Anina2023-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
529.805 RON
Profit
220.769 RON
Angajati
4
HOME PATISERI S.R.L.
CUI: 42046453CAEN: 1071
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Oţelu Roşu2019-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
742.393 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ANDREXMAR - EXCLUSIV SRL
CUI: 34898977CAEN: 1071
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Marga Com. Marga2015-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.260 RON
Profit
19.204 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Caraş-Severin

KAIROS SHIBO S.R.L.
CUI: 42282900CAEN: 1071
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.490 RON
Profit
7.379 RON
Angajati
1
COFETARIA DOLCE AMARO S.R.L.
CUI: 42857374CAEN: 1071
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2020-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.184 RON
Profit
61.673 RON
Angajati
3

Alte firme din Caraş-Severin

TERMAL RING URSU S.R.L.
CUI: 42733481CAEN: 4120
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Oraviţa2020-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
423.452 RON
Profit
92.708 RON
Angajati
2
MILAN&JELENA S.R.L.
CUI: 42743906CAEN: 5520
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Divici Com. Pojejena2020-07-08
fara e-Factura
MD-MC ŞTRAND 7 IZVOARE S.R.L.
CUI: 42693506CAEN: 9329
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Băile Herculane2020-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.393 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
WGS SURV S.R.L.
CUI: 42335737CAEN: 7112
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2020-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
437.992 RON
Profit
158.336 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul JERWIL CLUB ACTIV S.R.L.?

CUI-ul JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. este 42736135.

Unde este sediul JERWIL CLUB ACTIV S.R.L.?

JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Str. Eftimie Murgu nr. 5, 320088, Mun. Reşiţa, judetul CARAŞ-SEVERIN.

Cand a fost infiintata JERWIL CLUB ACTIV S.R.L.?

JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. in 2024?

In 2024, JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 536.067 RON.

Cati angajati are JERWIL CLUB ACTIV S.R.L.?

JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are JERWIL CLUB ACTIV S.R.L.?

JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. in 2024?

JERWIL CLUB ACTIV S.R.L. a inregistrat un profit net de 33.744 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.