Activ Plătitor TVA

A & A BETOANE SPECIALE S.R.L.

CUI: 42742706
CIF: RO42742706
Reg. Com.: J2020000821267
CAEN: 2363
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Fabricarea betonului

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:00

Despre A & A BETOANE SPECIALE S.R.L.

A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Adămuş Com. Adămuş, judetul MUREŞ, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea betonului" (cod CAEN 2363), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.406.103 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+221.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Datoriile raportate (5.166.835 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.406.103 RON
Venituri totale
1.458.003 RON
Cheltuieli totale
2.158.711 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.293.699 RON
Active circulante
631.518 RON
Stocuri
312.485 RON
Creanțe
317.787 RON
Casa & conturi bănci
1.246 RON
Capital propriu
-1.241.618 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Adămuş Com. Adămuş, Str. Principală nr. 10, 547015

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Adămuş Com. Adămuş, Str. Principală nr. 10, 547015
Cod poștal: 547015
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Adămuş Com. Adămuş, Str. Principală nr. 10, 547015
Cod postal
547015
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.07.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.406.103 RON
Rezultat net
-700.708 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.406.103 RON 437.341 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.458.003 RON 440.079 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.158.711 RON 857.879 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 700.708 RON 417.800 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 700.708 RON 422.174 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.293.699 RON 3.289.083 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 631.518 RON 257.175 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.925.217 RON 3.546.258 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 312.485 RON 95.603 RON
CreanțeSume de încasat 317.787 RON 136.386 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.246 RON 25.186 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.166.835 RON 4.087.168 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.241.618 RON -540.910 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.925.217RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

131,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.925.217 RON
Datorii totale5.166.835 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-31,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.406.103 +221,5% față de anul precedent 1.458.003 2.158.711 0 0 700.708 700.708
2023 437.341 +886,3% față de anul precedent 440.079 857.879 0 0 417.800 422.174
2022 44.340 50.529 318.568 0 0 268.039 268.545
2021 0 0 174 0 0 174 174
2020 0 0 17 0 0 17 17

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.293.699 631.518 3.925.217 312.485 317.787 1.246
2023 3.289.083 257.175 3.546.258 95.603 136.386 25.186
2022 2.117.786 737.332 2.855.118 353.047 378.807 5.478
2021 0 9 9 0 4 5
2020 0 203 203 0 3 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.166.835 +26,4% față de anul precedent -1.241.618 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2023 4.087.168 +37,4% față de anul precedent -540.910 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2022 2.973.854 -118.736 Neraportat 1
2021 0 -100,0% față de anul precedent 9 Neraportat 0
2020 20 183 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.406.103 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.406.103 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.406.103 RON +221.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
700.708 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
5.166.835 RON +26.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 437.341 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 437.341 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
437.341 RON +886.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
422.174 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
4.087.168 RON +37.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 44.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.340 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
268.545 RON
Angajati
1
Datorii
2.973.854 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
174 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17 RON
Angajati
0
Datorii
20 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataA & A BETOANE SPECIALE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2363 in Sat Adămuş Com. Adămuş (MUREŞ)

A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2363 in Sat Adămuş Com. Adămuş (MUREŞ)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2363, Mureş

HBT ROCK SRL
CUI: 37670794CAEN: 2363
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata2017-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.561.736 RON
Profit
424.745 RON
Angajati
19
BETAS SRL
CUI: 12763650CAEN: 2363
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2000-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
943.208 RON
Profit
177.346 RON
Angajati
5
RDH BETON INVEST SRL
CUI: 31295459CAEN: 2363
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2013-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.856.439 RON
Profit
201.952 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2363, Mureş

TRANSILVANIA BETON S.R.L.
CUI: 41267049CAEN: 2363
Activ
MUREŞ, Sat Cristeşti Com. Cristeşti2019-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.652.196 RON
Profit
492.263 RON
Angajati
4
ELIT BETON S.R.L.
CUI: 54780410CAEN: 2363
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2026-05-27
fara e-Factura

Alte firme din Mureş

TRANSMOVE S.R.L.
CUI: 42742668CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2020-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAITMAN A&B S.R.L.
CUI: 42742714CAEN: 4646
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2020-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
789.522 RON
Profit
72.162 RON
Angajati
1
HAPPYHOUR LA FREDO S.R.L.
CUI: 42637212CAEN: 4719
Activ
MUREŞ, Orş. Sărmaşu2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.312 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAMASE RETAIL S.R.L.
CUI: 42878555CAEN: 6201
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2020-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
600.741 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FOREST MAN MIN S.R.L.
CUI: 41356979CAEN: 1611
Activ
MUREŞ, Sat Hodac Com. Hodac2019-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.794 RON
Profit
20.006 RON
Angajati
0
MAU MOB SRL
CUI: 19258540CAEN: 3100
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2006-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.710 RON
Profit
5.573 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul A & A BETOANE SPECIALE S.R.L.?

CUI-ul A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. este 42742706.

Unde este sediul A & A BETOANE SPECIALE S.R.L.?

A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Adămuş Com. Adămuş, Str. Principală nr. 10, 547015, Sat Adămuş Com. Adămuş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata A & A BETOANE SPECIALE S.R.L.?

A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. in 2024?

In 2024, A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.406.103 RON.

Cati angajati are A & A BETOANE SPECIALE S.R.L.?

A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are A & A BETOANE SPECIALE S.R.L.?

A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. are codul CAEN principal 2363 (Fabricarea betonului).

Ce profit a inregistrat A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. in 2024?

A & A BETOANE SPECIALE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 700.708 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.