Activ

CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L.

CUI: 42754042
CIF: 42754042
Reg. Com.: J33/779/2020
CAEN: 4776
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:50

Despre CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L.

CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus, judetul SUCEAVA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea" (cod CAEN 4776), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 166.140 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.759 RON in 2020 la 166.140 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
166.140 RON
Venituri totale
166.140 RON
Cheltuieli totale
193.649 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
76.818 RON
Active circulante
33.653 RON
Stocuri
5.845 RON
Creanțe
2.476 RON
Casa & conturi bănci
25.332 RON
Capital propriu
40.151 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus, Str. Ştefan cel Mare nr. 248, 727611
Telefon0751509937

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus, Str. Ştefan cel Mare nr. 248, 727611
Cod poștal: 727611
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus, Str. Ştefan cel Mare nr. 248, 727611
Cod postal
727611
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.07.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
166.140 RON
Rezultat net
-27.509 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 166.140 RON 160.630 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 166.140 RON 160.630 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 193.649 RON 125.470 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 35.160 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 29.980 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 27.509 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 27.509 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 76.818 RON 105.899 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 33.653 RON 46.410 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 110.471 RON 152.309 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.845 RON 979 RON
CreanțeSume de încasat 2.476 RON 2.476 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.332 RON 42.955 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 70.320 RON 84.649 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 40.151 RON 67.660 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active110.471RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

63,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale110.471 RON
Datorii totale70.320 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
36,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 166.140 +3,4% față de anul precedent 166.140 193.649 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.509 27.509
2023 160.630 -7,3% față de anul precedent 160.630 125.470 35.160 -29,3% față de anul precedent 29.980 -34,8% față de anul precedent 0 0
2022 173.347 -33,3% față de anul precedent 173.765 124.060 49.705 -41,9% față de anul precedent 45.994 -45,1% față de anul precedent 0 0
2021 259.823 +537,5% față de anul precedent 273.163 187.670 85.493 +1.221,2% față de anul precedent 83.799 +1.202,9% față de anul precedent 0 0
2020 40.759 40.759 34.288 6.471 6.432 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 76.818 33.653 110.471 5.845 2.476 25.332
2023 105.899 46.410 152.309 979 2.476 42.955
2022 2.677 88.284 90.961 15.382 0 72.902
2021 4.207 92.043 96.250 38.187 0 53.856
2020 5.737 12.675 18.412 10.431 0 2.244

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 70.320 -16,9% față de anul precedent 40.151 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 84.649 +472,7% față de anul precedent 67.660 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 14.781 +154,0% față de anul precedent 76.180 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 5.819 -50,6% față de anul precedent 90.431 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 11.780 6.632 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

58din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 166.140 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 166.140 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
166.140 RON +3.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
27.509 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
70.320 RON -16.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 160.630 RON. Profit: 29.980 RON

Cifra de afaceri: 160.630 RON. Profit: 29.980 RON

Cifra de afaceri
160.630 RON -7.34% față de anul precedent
Profit net
29.980 RON -34.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
84.649 RON +472.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 173.347 RON. Profit: 45.994 RON

Cifra de afaceri: 173.347 RON. Profit: 45.994 RON

Cifra de afaceri
173.347 RON -33.28% față de anul precedent
Profit net
45.994 RON -45.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.781 RON +154.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 259.823 RON. Profit: 83.799 RON

Cifra de afaceri: 259.823 RON. Profit: 83.799 RON

Cifra de afaceri
259.823 RON +537.46% față de anul precedent
Profit net
83.799 RON +1202.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.819 RON -50.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 40.759 RON. Profit: 6.432 RON

Cifra de afaceri: 40.759 RON. Profit: 6.432 RON

Cifra de afaceri
40.759 RON
Profit net
6.432 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
11.780 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4776 in Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus (SUCEAVA)

CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4776 in Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus (SUCEAVA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4776, Suceava

MIR FLOWERS S.R.L.
CUI: 45260876CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2021-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.804 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIRAGE FLOWER SRL
CUI: 26543515CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.336 RON
Profit
33.144 RON
Angajati
1
CECLADI SRL
CUI: 19120423CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti2006-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.496 RON
Profit
8.636 RON
Angajati
0
PET CONSTRUCT SRL
CUI: 22765039CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.594 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
IOANA CHIC S.R.L.
CUI: 37086532CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2017-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.908 RON
Profit
885 RON
Angajati
2
TEYA SRL
CUI: 23595340CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Sat Liteni Com. Moara2008-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.201 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4776, Suceava

COOL PET WEB&SHOP S.R.L.
CUI: 42530452CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2020-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.001.924 RON
Profit
38.244 RON
Angajati
4
ARHIMOB EDIL S.R.L.
CUI: 42302551CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.807 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VIP-GARDEN CAJVANA S.R.L.
CUI: 42830840CAEN: 4776
Activ
SUCEAVA, Orş. Cajvana2020-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.778 RON
Profit
45.041 RON
Angajati
0

Alte firme din Suceava

ANGY TOUR LINE S.R.L.
CUI: 42746775CAEN: 4939
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2020-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.700 RON
Profit
3.391 RON
Angajati
1
MEMEDY SEVERUS S.R.L.
CUI: 42754107CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Frătăuţii Vechi Com. Frătăuţii Vechi2020-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
87 RON
Angajati
1
AVA UCHITEL S.R.L.
CUI: 42739638CAEN: 3109
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2020-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.019 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BUTCRISTIN S.R.L.
CUI: 42881941CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2020-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.814 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AMELIE CAKES S.R.L.
CUI: 41317260CAEN: 1071
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2019-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
835.630 RON
Profit
169.563 RON
Angajati
5
BATCA URSULUI S.R.L.
CUI: 43905623CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Sat Chiril Com. Crucea2021-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.538 RON
Profit
14.416 RON
Angajati
0
SENTIMAR SRL
CUI: 17421560CAEN: 0150
Activ
SUCEAVA, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi2005-03-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L.?

CUI-ul CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. este 42754042.

Unde este sediul CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L.?

CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus, Str. Ştefan cel Mare nr. 248, 727611, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L.?

CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. in 2024?

In 2024, CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 166.140 RON.

Cati angajati are CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L.?

CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L.?

CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. are codul CAEN principal 4776 (Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea).

Ce profit a inregistrat CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. in 2024?

CAMELLIA DREAM FLOWER S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 27.509 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.