Activ Plătitor TVA

NATALIE HOUSE INVEST S.R.L.

CUI: 42765033
CIF: RO42765033
Reg. Com.: J2020007907405
CAEN: 6812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Dezvoltare (promovare) imobiliară

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:04

Despre NATALIE HOUSE INVEST S.R.L.

NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Dezvoltare (promovare) imobiliară" (cod CAEN 6812), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 50.222 RON. Profitul net inregistrat a fost de 49.720 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (1.551.890 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
50.222 RON
Venituri totale
287.040 RON
Cheltuieli totale
236.818 RON
Profit brut
50.222 RON
Profit net
49.720 RON
Marja profit net
99,00%
Active imobilizate
62.790 RON
Active circulante
1.509.436 RON
Stocuri
1.300.066 RON
Creanțe
200.694 RON
Casa & conturi bănci
8.676 RON
Capital propriu
20.336 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Valea Cerbului nr. 2, 62251
Detalii adresaPARTER

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Valea Cerbului nr. 2, 62251
Cod poștal: 62251
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Valea Cerbului nr. 2, 62251
Detalii
PARTER
Cod postal
62251
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.07.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
50.222 RON
Rezultat net
49.720 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 50.222 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 287.040 RON 478.897 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 236.818 RON 487.784 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 50.222 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 49.720 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 8.887 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 9.172 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 62.790 RON 17.563 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.509.436 RON 1.131.019 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.572.226 RON 1.148.582 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.300.066 RON 971.083 RON
CreanțeSume de încasat 200.694 RON 157.119 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.676 RON 2.817 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.551.890 RON 1.177.966 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 20.336 RON -29.384 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.572.226RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

98,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.572.226 RON
Datorii totale1.551.890 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,2 %Profit net / active totale
ROE
244,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
1,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 50.222 287.040 236.818 50.222 49.720 0 0
2023 0 478.897 487.784 0 0 8.887 9.172
2022 0 112.803 114.271 0 0 1.468 1.487
2021 0 73.692 90.731 0 0 17.039 17.109
2020 0 301.904 303.704 0 0 1.800 1.816

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 62.790 1.509.436 1.572.226 1.300.066 200.694 8.676
2023 17.563 1.131.019 1.148.582 971.083 157.119 2.817
2022 0 558.946 558.946 484.205 74.496 245
2021 0 442.346 442.346 373.733 54.784 13.829
2020 583 346.811 347.394 302.370 43.883 558

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.551.890 +31,7% față de anul precedent 20.336 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.177.966 +103,4% față de anul precedent -29.384 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 579.158 +25,6% față de anul precedent -20.212 Neraportat 1
2021 461.071 +32,1% față de anul precedent -18.725 Neraportat 0
2020 349.010 -1.616 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 50.222 RON. Profit: 49.720 RON

Cifra de afaceri: 50.222 RON. Profit: 49.720 RON

Cifra de afaceri
50.222 RON
Profit net
49.720 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.551.890 RON +31.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.172 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.177.966 RON +103.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.487 RON
Angajati
1
Datorii
579.158 RON +25.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.109 RON
Angajati
0
Datorii
461.071 RON +32.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.816 RON
Angajati
0
Datorii
349.010 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNATALIE HOUSE INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6812, Municipiul Bucureşti

SAN MARINO PROJECT SRL
CUI: 31319183CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.339 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SHAMS POWER S.R.L.
CUI: 40108061CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.538 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PADUREANU PROJECT SRL
CUI: 18573132CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.618 RON
Profit
21.677 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.550 RON
Profit
14.456 RON
Angajati
1
BARUCH & PARTNERS SRL
CUI: 18388216CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.233 RON
Profit
30.986 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6812, Municipiul Bucureşti

BLACKROCK MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 42782506CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAM ELITE FOOD S.R.L.
CUI: 42743990CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

HELLO FINANCE S.R.L.
CUI: 42765025CAEN: 6619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.538 RON
Profit
39.780 RON
Angajati
0
U.WASH CONCEPT S.R.L.
CUI: 42764313CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-07-13
fara e-Factura
UPEKA THERAPY S.R.L.
CUI: 42769051CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-07-14
fara e-Factura
WEALTH COFFEESHOP S.R.L.
CUI: 42748571CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.817.361 RON
Profit
202.888 RON
Angajati
1
INDETAIL ONLINE S.R.L.
CUI: 42783501CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.238.526 RON
Profit
283.790 RON
Angajati
3
HAPPY HOME EMPLOYMENT S.R.L.
CUI: 42579790CAEN: 7810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.544 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DUMBRAVA CONCEPT S.R.L.
CUI: 42927976CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-08-18
fara e-Factura
EXPERT CARS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 40791133CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.559 RON
Profit
86.452 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NATALIE HOUSE INVEST S.R.L.?

CUI-ul NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. este 42765033.

Unde este sediul NATALIE HOUSE INVEST S.R.L.?

NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Valea Cerbului nr. 2, 62251, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NATALIE HOUSE INVEST S.R.L.?

NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. in 2024?

In 2024, NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 50.222 RON.

Cati angajati are NATALIE HOUSE INVEST S.R.L.?

NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NATALIE HOUSE INVEST S.R.L.?

NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. are codul CAEN principal 6812 (Dezvoltare (promovare) imobiliară).

Ce profit a inregistrat NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. in 2024?

NATALIE HOUSE INVEST S.R.L. a inregistrat un profit net de 49.720 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.