Activ e‑Factură

ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L.

CUI: 42806702
CIF: 42806702
Reg. Com.: J03/1059/2020
CAEN: 4673
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:36

Despre ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L.

ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete" (cod CAEN 4673), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.618 RON, in scadere fata de anul precedent (-45.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 394.344 RON in 2020 la 20.618 RON in 2024. Datoriile raportate (271.008 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
20.618 RON
Venituri totale
20.619 RON
Cheltuieli totale
136.110 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
258.424 RON
Stocuri
227.266 RON
Creanțe
31.674 RON
Casa & conturi bănci
-516 RON
Capital propriu
-12.584 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Mihail Manolescu nr. 10B

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Mihail Manolescu nr. 10B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Mihail Manolescu nr. 10B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.07.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
20.618 RON
Rezultat net
-115.697 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 20.618 RON 37.776 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.619 RON 37.776 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 136.110 RON 100.433 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 115.491 RON 62.657 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 115.697 RON 63.035 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 118.236 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 258.424 RON 312.225 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 258.424 RON 430.461 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 227.266 RON 260.245 RON
CreanțeSume de încasat 31.674 RON 29.193 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -516 RON 22.787 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 271.008 RON 327.348 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -12.584 RON 103.113 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active258.424RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

104,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale258.424 RON
Datorii totale271.008 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,95 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-4,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 20.618 -45,4% față de anul precedent 20.619 136.110 0 0 115.491 115.697
2023 37.776 -67,1% față de anul precedent 37.776 100.433 0 0 62.657 63.035
2022 114.751 -71,0% față de anul precedent 117.003 131.583 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.580 16.934
2021 394.997 +0,2% față de anul precedent 415.249 322.409 92.840 -5,1% față de anul precedent 88.887 -5,4% față de anul precedent 0 0
2020 394.344 394.344 296.546 97.798 93.995 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 258.424 258.424 227.266 31.674 -516
2023 118.236 312.225 430.461 260.245 29.193 22.787
2022 153.305 250.843 404.148 210.769 40.059 15
2021 9.622 197.763 207.385 159.081 29.296 9.386
2020 71 124.209 124.280 72.346 10.111 41.752

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 271.008 -17,2% față de anul precedent -12.584 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 327.348 +37,5% față de anul precedent 103.113 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 238.001 +879,3% față de anul precedent 166.147 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 24.303 -19,2% față de anul precedent 183.082 Neraportat 1
2020 30.085 94.195 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 20.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.618 RON -45.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
115.697 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
271.008 RON -17.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 37.776 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.776 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.776 RON -67.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
63.035 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
327.348 RON +37.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 114.751 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 114.751 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
114.751 RON -70.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.934 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
238.001 RON +879.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 394.997 RON. Profit: 88.887 RON

Cifra de afaceri: 394.997 RON. Profit: 88.887 RON

Cifra de afaceri
394.997 RON +0.17% față de anul precedent
Profit net
88.887 RON -5.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
24.303 RON -19.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 394.344 RON. Profit: 93.995 RON

Cifra de afaceri: 394.344 RON. Profit: 93.995 RON

Cifra de afaceri
394.344 RON
Profit net
93.995 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.085 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4673, Argeş

SIMPET FOREST STAR SRL
CUI: 30363431CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Slănic Com. Aninoasa2012-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SORA VIRGIL LDF S.R.L.
CUI: 40583051CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Buzoeşti Com. Buzoeşti2019-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.102 RON
Profit
2.859 RON
Angajati
0
WELL NESS VILLAGE SRL
CUI: 20200720CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2006-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.626 RON
Profit
18.399 RON
Angajati
0
RAUL ANAYS FOREST S.R.L.
CUI: 45898620CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Gămăceşti Com. Berevoeşti2022-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.523 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4673, Argeş

DAVID & LUCA FOREST S.R.L.
CUI: 42772910CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Cungrea Com. Ciomăgeşti2020-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.686 RON
Profit
57 RON
Angajati
1
TERRA STEEL ACOPERIŞ S.R.L.
CUI: 42956114CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Oarja Com. Oarja2020-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.673.475 RON
Profit
17.896 RON
Angajati
1
RON SILV FOREST S.R.L.
CUI: 42772863CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Sat Giuclani Com. Ciomăgeşti2020-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.137 RON
Profit
5.900 RON
Angajati
0

Alte firme din Argeş

STERIAN EXIM SPEDITION S.R.L.
CUI: 42806672CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2020-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.481 RON
Profit
21.785 RON
Angajati
1
DENISA MIHAI NAIL ARTIST S.R.L.
CUI: 42806710CAEN: 9602
Activ
ARGEŞ, Sat Gliganu de Sus Com. Rociu2020-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTO TOP ONE STEFAN S.R.L.
CUI: 42799796CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Orş. Mioveni2020-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.260.006 RON
Profit
14.975 RON
Angajati
0
LUK & BIA FAMILY S.R.L.
CUI: 42938711CAEN: 5611
Activ
ARGEŞ, Sat Bârseştii de Jos Com. Tigveni2020-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.287 RON
Profit
1.711 RON
Angajati
2
CONTAB IOANA EPURE S.R.L.
CUI: 43863196CAEN: 6920
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2021-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.700 RON
Profit
58.885 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L.?

CUI-ul ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. este 42806702.

Unde este sediul ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L.?

ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Mihail Manolescu nr. 10B, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L.?

ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. in 2024?

In 2024, ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.618 RON.

Ce activitate are ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L.?

ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. are codul CAEN principal 4673 (Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete).

Ce profit a inregistrat ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. in 2024?

ARTISIUM BEST DESIGN S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 115.697 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.