Activ

ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L.

CUI: 42808460
CIF: 42808460
Reg. Com.: J2020001766132
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:38

Despre ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L.

ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 110.516 RON, in scadere fata de anul precedent (-20.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 20.532 RON in 2020 la 110.516 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
110.516 RON
Venituri totale
111.048 RON
Cheltuieli totale
121.994 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.025 RON
Active circulante
9.900 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
9.554 RON
Casa & conturi bănci
346 RON
Capital propriu
-1.588 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 271, 900382
Detalii adresaCAMERA1
Telefon0742801127

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 271, 900382
Cod poștal: 900382
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 271, 900382
Detalii
CAMERA1
Cod postal
900382
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.07.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
110.516 RON
Rezultat net
-12.057 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 110.516 RON 139.754 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 111.048 RON 140.528 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 121.994 RON 139.600 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 928 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.946 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 12.057 RON 265 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.025 RON 3.125 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.900 RON 13.174 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.925 RON 16.299 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 9.554 RON 11.069 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 346 RON 2.105 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.513 RON 6.243 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.588 RON 10.469 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active10.925RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

114,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.925 RON
Datorii totale12.513 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-14,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 110.516 -20,9% față de anul precedent 111.048 121.994 0 -100,0% față de anul precedent 0 10.946 12.057
2023 139.754 +21,8% față de anul precedent 140.528 139.600 928 -98,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 265
2022 114.739 +66,0% față de anul precedent 114.746 34.850 79.896 +69,3% față de anul precedent 77.185 +70,1% față de anul precedent 0 0
2021 69.105 +236,6% față de anul precedent 69.105 21.898 47.207 +360,7% față de anul precedent 45.383 +371,3% față de anul precedent 0 0
2020 20.532 21.531 11.284 10.247 9.629 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.025 9.900 10.925 0 9.554 346
2023 3.125 13.174 16.299 0 11.069 2.105
2022 0 78.057 78.057 0 66.700 11.357
2021 1.162 45.705 46.867 0 25.263 20.442
2020 2.893 13.240 16.133 0 72 13.168

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.513 +100,4% față de anul precedent -1.588 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 6.243 +422,0% față de anul precedent 10.469 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 1.196 +3,6% față de anul precedent 77.434 Neraportat 1
2021 1.155 -83,0% față de anul precedent 45.712 Neraportat 0
2020 6.802 9.829 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AFALIN FLORIAN CONSTANTINESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11115/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 110.516 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.516 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.516 RON -20.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.057 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
12.513 RON +100.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 139.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 139.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
139.754 RON +21.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
265 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
6.243 RON +421.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 114.739 RON. Profit: 77.185 RON

Cifra de afaceri: 114.739 RON. Profit: 77.185 RON

Cifra de afaceri
114.739 RON +66.04% față de anul precedent
Profit net
77.185 RON +70.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.196 RON +3.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 69.105 RON. Profit: 45.383 RON

Cifra de afaceri: 69.105 RON. Profit: 45.383 RON

Cifra de afaceri
69.105 RON +236.57% față de anul precedent
Profit net
45.383 RON +371.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.155 RON -83.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 20.532 RON. Profit: 9.629 RON

Cifra de afaceri: 20.532 RON. Profit: 9.629 RON

Cifra de afaceri
20.532 RON
Profit net
9.629 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.802 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.032026Mentiune · Buletin 11115/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 02.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L.
CUI
42808460
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.03.2026
Registrul Comerțului
J13/1766/2020
EUID
ROONRC.J13/1766/2020
Sediu
Jud. Constanţa, Municipiul Constanţa, Bulevardul TOMIS, Nr. 271, CAMERA1, Bl. L9C,
Județ
Constanţa
Număr încheiere
241491
Data încheierii
23.03.2026
Număr dosar
1027774
Data dosarului
09.03.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Florenta Iuliana Babita

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 09.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1027774 din 09.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 11115/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Constanţa

PEP HC S.R.L.
CUI: 47993784CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2023-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.952 RON
Profit
1.974 RON
Angajati
0
SEAVIEW MEDIA SRL
CUI: 13396250CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2000-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.885 RON
Profit
44.847 RON
Angajati
0
MGM BUSINESS PLAN S.R.L.
CUI: 44768982CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.403 RON
Profit
47.836 RON
Angajati
1
SAME LAND CONSULTING S.R.L.
CUI: 44701265CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.100 RON
Profit
52.343 RON
Angajati
0
GENIUS PROOFREADING S.R.L.
CUI: 44096504CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.407 RON
Profit
86.051 RON
Angajati
0
WORLD BUSINESS OFFICE SRL
CUI: 25126609CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2009-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.500 RON
Profit
17.895 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Constanţa

SHOP MY CLOSET S.R.L.
CUI: 42745567CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TITAN ANALITICA S.R.L.
CUI: 42814420CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
522.164 RON
Profit
115.119 RON
Angajati
2
VADUL SOIMULUI S.R.L.
CUI: 42840267CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2020-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

SOLAR FLUX ENERGY S.R.L.
CUI: 42808452CAEN: 3511
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GULF MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 42808479CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.757 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MDM ANALITICS SERV S.R.L.
CUI: 42800955CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2020-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.834 RON
Profit
66.226 RON
Angajati
0
MADAME POEME S.R.L.
CUI: 42885706CAEN: 6831
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2020-08-07
fara e-Factura
RUGBY BEACH S.R.L.
CUI: 42030040CAEN: 7721
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2019-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.010 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BLACK PEARL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43619150CAEN: 4110
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.681.856 RON
Profit
2.873.701 RON
Angajati
1
ILCONTA-PLUS SRL
CUI: 32814600CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2014-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.000 RON
Profit
115.791 RON
Angajati
1
BAGGAGEX S.R.L.
CUI: 50226501CAEN: 5229
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.823 RON
Profit
35.206 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L.?

CUI-ul ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. este 42808460.

Unde este sediul ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L.?

ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Tomis nr. 271, 900382, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L.?

ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. in 2024?

In 2024, ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 110.516 RON.

Cati angajati are ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L.?

ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L.?

ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. in 2024?

ALMA OUTSOURCING DEMAND S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 12.057 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.