Activ

TGS FEROCONSTRUCT S.R.L.

CUI: 42838372
CIF: 42838372
Reg. Com.: J2020001288052
CAEN: 4332
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 iulie 2020 · 6 ani
Distribuie:

Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:05

Despre TGS FEROCONSTRUCT S.R.L.

TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sighiştel Com. Câmpani, judetul BIHOR, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de tâmplărie şi dulgherie" (cod CAEN 4332), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 202.890 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+167.7%). Profitul net inregistrat a fost de 1.111 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (276.000 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
202.890 RON
Venituri totale
352.890 RON
Cheltuieli totale
351.572 RON
Profit brut
1.318 RON
Profit net
1.111 RON
Marja profit net
0,55%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
277.311 RON
Stocuri
276.268 RON
Creanțe
895 RON
Casa & conturi bănci
148 RON
Capital propriu
1.311 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Sighiştel Com. Câmpani, SIGHIŞTEL nr. 114, 417143
Telefon0757223822

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Sighiştel Com. Câmpani, SIGHIŞTEL nr. 114, 417143
Cod poștal: 417143
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Sighiştel Com. Câmpani, SIGHIŞTEL nr. 114, 417143
Cod postal
417143
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.07.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
202.890 RON
Rezultat net
1.111 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 202.890 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 352.890 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 351.572 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.318 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.111 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 277.311 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 277.311 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 276.268 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 895 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 148 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 276.000 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.311 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active277.311RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

99,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale277.311 RON
Datorii totale276.000 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
0,4 %Profit net / active totale
ROE
84,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 202.890 +167,7% față de anul precedent 352.890 351.572 1.318 -90,1% față de anul precedent 1.111 -90,0% față de anul precedent 0 0
2020 75.780 103.275 90.029 13.246 11.127 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 0 277.311 277.311 276.268 895 148
2020 0 93.446 93.446 89.789 3.000 657

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 276.000 +236,1% față de anul precedent 1.311 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 82.119 11.327 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GSGABRIEL SILVIU TARCAETadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2020 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2020 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23316/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 202.890 RON. Profit: 1.111 RON

Cifra de afaceri: 202.890 RON. Profit: 1.111 RON

Cifra de afaceri
202.890 RON +167.74% față de anul precedent
Profit net
1.111 RON -90.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
276.000 RON +236.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 75.780 RON. Profit: 11.127 RON

Cifra de afaceri: 75.780 RON. Profit: 11.127 RON

Cifra de afaceri
75.780 RON
Profit net
11.127 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
82.119 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTGS FEROCONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Sat Sighiştel Com. Câmpani (BIHOR)

TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Sat Sighiştel Com. Câmpani (BIHOR)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.062026Mentiune · Buletin 23316/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 16.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TGS FEROCONSTRUCT S.R.L.
CUI
42838372
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.06.2026
Registrul Comerțului
J5/1288/2020
EUID
ROONRC.J5/1288/2020
Sediu
Sat Sighiştel, Comuna Cîmpani, Jud. Bihor, Nr. 114
Județ
Bihor
Număr încheiere
493291
Data încheierii
18.06.2026
Număr dosar
2403613
Data dosarului
16.06.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Petru Hotea

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2403613 din 16.06.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 16.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23316/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4332, Bihor

VARROWORKS S.R.L.
CUI: 44643288CAEN: 4332
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2021-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.612 RON
Profit
6.285 RON
Angajati
1
OPTIMA GLASS S.R.L.
CUI: 44986430CAEN: 4332
Activ
BIHOR, Sat Lăzăreni Com. Lăzăreni2021-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.733 RON
Profit
39.920 RON
Angajati
2
DNR NADTUR S.R.L.
CUI: 46609835CAEN: 4332
Activ
BIHOR, Sat Beznea Com. Bratca2022-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.097 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BROMOB S.R.L.
CUI: 48793563CAEN: 4332
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2023-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.003 RON
Profit
15.533 RON
Angajati
3
ADRIAN MONTAJ GLASS S.R.L.
CUI: 43359874CAEN: 4332
Activ
BIHOR, Sat Biharia Com. Biharia2020-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.428 RON
Profit
68.997 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4332, Bihor

ALEX ROLETE S.R.L.
CUI: 42719967CAEN: 4332
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.752 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SZOBOSZLAI TIBOR S.R.L.
CUI: 43023440CAEN: 4332
Activ
BIHOR, Sat Cetariu Com. Cetariu2020-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FLORINFAF CONS S.R.L.
CUI: 42619755CAEN: 4332
Activ
BIHOR, Sat Cheresig Com. Toboliu2020-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Bihor

SOFIMOB TEAM S.R.L.
CUI: 42831153CAEN: 4933
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.860 RON
Profit
19.548 RON
Angajati
0
DAZURIT APUSENI S.R.L.
CUI: 42852091CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.255 RON
Profit
70.007 RON
Angajati
0
RALUCA & LUCA SPECTRUM S.R.L.
CUI: 42751526CAEN: 1039
Activ
BIHOR, Sat Dernişoara Com. Derna2020-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.839 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SOLAR CELL S.R.L.
CUI: 42931713CAEN: 4669
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2020-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.585.672 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GHP DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 41942838CAEN: 4690
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.162.334 RON
Profit
25.402 RON
Angajati
1
VIITORUL ELECTRIZAT S.R.L.
CUI: 43704735CAEN: 4511
Activ
BIHOR, Sat Curăţele Com. Curăţele2021-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
20 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VANSAR SRL
CUI: 32202466CAEN: 4632
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-09-03
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TGS FEROCONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. este 42838372.

Unde este sediul TGS FEROCONSTRUCT S.R.L.?

TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Sat Sighiştel Com. Câmpani, SIGHIŞTEL nr. 114, 417143, Sat Sighiştel Com. Câmpani, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata TGS FEROCONSTRUCT S.R.L.?

TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. in 2022?

In 2022, TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 202.890 RON.

Cati angajati are TGS FEROCONSTRUCT S.R.L.?

TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2022.

Ce activitate are TGS FEROCONSTRUCT S.R.L.?

TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4332 (Lucrări de tâmplărie şi dulgherie).

Ce profit a inregistrat TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. in 2022?

TGS FEROCONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.111 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.