Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 17:56
Despre AAA CAFFEE S.R.L.
AAA CAFFEE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2020 (6 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, AAA CAFFEE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.406 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-75.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut de la 22.396 RON in 2020 la 17.406 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 17.406 RON
- Venituri totale
- 20.869 RON
- Cheltuieli totale
- 29.684 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 16.025 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 6.903 RON
- Casa & conturi bănci
- 9.122 RON
- Capital propriu
- 7.534 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Castranova nr. 27-29
- Detalii
- CAMERA 2
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 29.07.2020
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2020 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 17.406 RON
- Rezultat net
- -8.815 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 17.406 RON | 70.242 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 20.869 RON | 70.242 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 29.684 RON | 51.529 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 18.713 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 15.869 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 8.815 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 8.815 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 16.025 RON | 24.961 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 16.025 RON | 24.961 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 6.903 RON | 15.624 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 9.122 RON | 9.337 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 8.491 RON | 8.612 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 7.534 RON | 16.349 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,89 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 47,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.406 -75,2% față de anul precedent | 20.869 | 29.684 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 8.815 | 8.815 |
| 2023 | 70.242 -7,9% față de anul precedent | 70.242 | 51.529 | 18.713 -28,7% față de anul precedent | 15.869 -34,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 76.282 -5,3% față de anul precedent | 77.765 | 51.512 | 26.253 -8,0% față de anul precedent | 24.038 -8,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 80.562 +259,7% față de anul precedent | 80.562 | 52.019 | 28.543 +216,5% față de anul precedent | 26.174 +214,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 22.396 | 22.396 | 13.378 | 9.018 | 8.334 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 16.025 | 16.025 | 0 | 6.903 | 9.122 |
| 2023 | 0 | 24.961 | 24.961 | 0 | 15.624 | 9.337 |
| 2022 | 0 | 32.867 | 32.867 | 0 | 12.616 | 20.251 |
| 2021 | 0 | 44.010 | 44.010 | 0 | 12.038 | 31.972 |
| 2020 | 0 | 19.748 | 19.748 | 0 | 11.455 | 8.293 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.491 -1,4% față de anul precedent | 7.534 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 8.612 +3,2% față de anul precedent | 16.349 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 8.349 -8,3% față de anul precedent | 24.518 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 9.102 -18,8% față de anul precedent | 34.908 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 11.214 | 8.534 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
6 repere. O singură cronologie.
Din 2020 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 17.406 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 17.406 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 17.406 RON -75.22% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.815 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.491 RON -1.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 70.242 RON. Profit: 15.869 RON
Cifra de afaceri: 70.242 RON. Profit: 15.869 RON
- Cifra de afaceri
- 70.242 RON -7.92% față de anul precedent
- Profit net
- 15.869 RON -33.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.612 RON +3.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 76.282 RON. Profit: 24.038 RON
Cifra de afaceri: 76.282 RON. Profit: 24.038 RON
- Cifra de afaceri
- 76.282 RON -5.31% față de anul precedent
- Profit net
- 24.038 RON -8.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.349 RON -8.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 80.562 RON. Profit: 26.174 RON
Cifra de afaceri: 80.562 RON. Profit: 26.174 RON
- Cifra de afaceri
- 80.562 RON +259.72% față de anul precedent
- Profit net
- 26.174 RON +214.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 9.102 RON -18.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 22.396 RON. Profit: 8.334 RON
Cifra de afaceri: 22.396 RON. Profit: 8.334 RON
- Cifra de afaceri
- 22.396 RON
- Profit net
- 8.334 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 11.214 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAAA CAFFEE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
AAA CAFFEE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul AAA CAFFEE S.R.L.?
CUI-ul AAA CAFFEE S.R.L. este 42841793.
Unde este sediul AAA CAFFEE S.R.L.?
AAA CAFFEE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Castranova nr. 27-29, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata AAA CAFFEE S.R.L.?
AAA CAFFEE S.R.L. a fost infiintata in anul 2020 (6 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a AAA CAFFEE S.R.L. in 2024?
In 2024, AAA CAFFEE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.406 RON.
Ce activitate are AAA CAFFEE S.R.L.?
AAA CAFFEE S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).
Ce profit a inregistrat AAA CAFFEE S.R.L. in 2024?
AAA CAFFEE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 8.815 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.